Nepieciešamie retake fix ASAP

Status
Not open for further replies.

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
  • Vienmēr, kad ir trīs vai septiņi cilvēki serverī, tad teroristi tiek ielikt 2v1 vai 4v3, un tā ir vienmēr, kad pats retake kā gamemode jau ir nereāls advantage teroristiem. 
  • ir pārāk daudz granātas, kad ir pietiekami daudz cilvēku. Piemēram, retake inferno b saitā, teroristiem regulāri iedod 2 smoke un tad spawnu dēļ var nosmokot deep ct un banānu, un tad CT var laizīt saldējumu.
  • Tā fīča, ka iesprūsti, kad raunda sākumā uzspawnojies. Pilnībā lieka un kaitinoša. Es saprotu iemeslu, kāpēc ielikts, bet ir daži spawni, kas ir pilnībā lieki, kā arī, ja spawns ir pārāk OP, tad vienkārši remove vai pārlikt. Kā arī rekur piemērs uz to, kā tas strādā realitātē nepareizi, Dust 2  A site kā terors es jau tieku citreiz šauts no CT, ja kāds, kurš tur uzspawnojas bez šīs fīčas tupa skrienot +w jau redz manu sānu, kamēr es viņu nē.
  • Iespēja redzēt cilvēku radarā, ja viņš ir aiz smoke, pilnībā izslēdz jebkādu jēgu sēdēt close aiz smoke vai kā tamlīdzīgi. Kā arī killfeed nerādās ikona, ja cilvēku nošauj caur smoke.
  • Ieslēgt friendly fire uz granātām(t.i. molotoviem). Savādāk savējais var kaut kur iemest molotov, un Tu tupa skrien tam cauri un šauj enemy nost, kas Tevi negaida, jo nedomā, ka to var izdarīt.
  • Izņemt VIP opcijas, ka par killu dabū heal vai rāda damage, ja trāpi. Atstāt slot reservation un būtu ok. Tas tomēr ir lieki retake serverim. Padara visu par pay 2 win.
 
Last edited by a moderator:

emzijs

New member
Mar 29, 2020
16
1
+ esmu diezgan aktivs retake server speletajs, visam shim piekritu, un shito visu vajag fix asap

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
Vienmēr, kad ir trīs vai septiņi cilvēki serverī, tad teroristi tiek ielikt 2v1 vai 4v3, un tā ir vienmēr, kad pats retake kā gamemode jau ir nereāls advantage teroristiem. 
Jā, šīs ir diezgan kaitinoši, kad esi CT. Mazāks win chance. 

Tā fīča, ka iesprūsti, kad raunda sākumā uzspawnojies. Pilnībā lieka un kaitinoša. Es saprotu iemeslu, kāpēc ielikts, bet ir daži spawni, kas ir pilnībā lieki, kā arī, ja spawns ir pārāk OP, tad vienkārši remove vai pārlikt. Kā arī rekur piemērs uz to, kā tas strādā realitātē nepareizi, Dust 2  A site kā terors es jau tieku citreiz šauts no CT, ja kāds, kurš tur uzspawnojas bez šīs fīčas tupa skrienot +w jau redz manu sānu, kamēr es viņu nē.


Ieslēgt friendly fire uz granātām(t.i. molotoviem). Savādāk savējais var kaut kur iemest molotov, un Tu tupa skrien tam cauri un šauj enemy nost, kas Tevi negaida, jo nedomā, ka to var izdarīt.
arī +

+ esmu diezgan aktivs retake server speletajs, visam shim piekritu, un shito visu vajag fix asap
Klauns .... 

Bet ja tā uz retake serveri skatās, manuprāt, šīs ir tās lietas, kuras vajadzētu safixot, jo viņas ļoti samazina interesi spēlē.

 

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
  • Vienmēr, kad ir trīs vai septiņi cilvēki serverī, tad teroristi tiek ielikt 2v1 vai 4v3, un tā ir vienmēr, kad pats retake kā gamemode jau ir nereāls advantage teroristiem. 
Es nezinu vai šim ir pievērsta uzmanība, bet šis ir must-have fix pēc iespējas ātrāk. Šis jau notika divas nedēļas pirms uzrakstīju šo topiku. Ir ļoti kaitinoši brīžiem spēlēt serverī.

 
Status
Not open for further replies.
Top