,,Neopol Street Mob"

Italian Street MOB

New member
Dec 24, 2021
5
7
5cd32cb993a152363932c4b4

Neapolē Savastano klanu komandē baisais un cienītais Pjetro Savastano. Meklēdams savu zīmi, Ciro Di Marcio ir uzdots nodedzināt Salvatore Konte mātes māju, sāncenšu narkotiku valdnieku. Pabeidzis uzdevumu, nevilcinoties un lēnām iegūstot Pjetro uzticību, vecākais Savastano vēlāk uztic Ciro sagatavot dēlu Gennaro kļūt par klana nākamo vadītāju.

Pēc policijas pārbaudes Pietro tiek arestēts un nodots apcietinājumā; klana kontrole neoficiāli nonāk viņa sievas Immakolāta rokās, kura uzskata, ka Ciro un Džennaro nespēj vadīt klanu Pjetro prombūtnē. Immakolata, kas saglabā nepatiku pret Ciro, liek viņam doties uz Spāniju, lai kopā ar Kontu izlīgtu un atkalapvienotu klanus. Vēlāk viņa uztic Gennaro doties uz Hondurasu, cerot, ka viņa sadarbība ar zāļu ražotājiem paātrinās viņa attīstību, lai kļūtu par klana galvu. Neskatoties uz to, ka Kiro spēj panākt mieru ar Kontu, viņu iesaldē Immakolata, kas ir tāds sentiments, kāds ir Džennaro, kad viņš atgriežas Neapolē. Gennaro, kļuvis atsvešinātāks un izolētāks, sāk klana locekļu iztīrīšanu, uzaicinot arvien jaunākus biedrus, vienlaikus iesaistoties darbībās, kas vairo neuzticību starp veco sargu, arī Ciro, kurš uzskata, ka Gennaro nespēj tikt galā ar klanu. Tad sākas pilsoņu karš starp divām Savastano klana frakcijām: veco gvardi, kurš ir uzticīgs Pietro, un jaunākajiem locekļiem, kas ir uzticīgi Džennaro.

Kiro, ko Žannaro ir ignorējis un pazemojis, turas pie vecā gvarda, cenzdamies mainīt klana iekšējo līdzsvaru. Ciro arī lūdza atbalstu no Kontes, lai iegūtu Kontes cieņu ceļojuma laikā uz Spāniju. Ciro sākas, nogalinot Immakolatu; tomēr Gennaro ātri vien atklāj Kiro nodevību un, vairs nezinot, kam uzticēties, piesaista locekļus, kas viņam uzticas, lai iznīcinātu veco sargu, kuru viņš uzskata par Kiro līdzzinātājiem. Gennaro lielā mērā gūst panākumus, nogalinot visus, izņemot Ciro un Malammore, kuriem abiem izdodas iet slēpties. Džennaro vēlāk atklāj Kiro atrašanās vietu, sūtīdams pie viņa lojālos locekļus nogalināt, bet Kontes klana viņus pārtver un nežēlīgi slepkavo. Džennaro vēlāk nošauj Ciro, savukārt Malammore cietuma nodošanas laikā izlauž Pjetro no policijas transporta busiņa.
07_05_Gomorrah_S04-scaled.jpg

Pēc bēgšanas no cietuma Pjetro saprot, ka viņa uzturēšanās Neapolē būs īslaicīga, un nekavējoties bēg uz Ķelni, atstājot klanu Malammore un pārējo biedru rokās, kas palīdzēja viņam izbēgt. Viņš arī sliecas meklēt atriebību par cilvēkiem, kas vajāja Gennaro, kurš izdzīvoja viņa nošaušanu. Tikmēr Kiro veido aliansi ar Kontu uz attiecību rēķina ar sievu Deboru.

Gadu vēlāk Gennaro tiek izārstēts no savainojumiem un atkal apvienojas ar tēvu Vācijā, kur viņi līdzinās Avitables. Pēc vienošanās ar bruņotajiem spēkiem Pjetro kļūst piesardzīgs, un viņš nolemj atgriezties Neapolē viens pats, lai atjaunotu klana kontroli. Kiro un citi Kontes klana locekļi saskaras ar nepatikšanām ar Kontu, atklājot savu mērķi radīt monopolu un iegūt absolūtu varu. Tad viņi izdomā veiksmīgu plānu, kā viņu nogalināt. Pietro uzskata, ka tā ir lieliska iespēja precīzi atriebties, izmantojot izjaukto klanu priekšrocības, nogalinot vairākus no viņiem. Ciro uzzina par Pjetro atgriešanos un vēlas vienoties par mierizlīgumu. Malammore brāļameita Patrizija informē Ciro, ka tikai tad varēs risināt sarunas ar Gennaro. Piesargies no iespējamā slēpņa, Ciro dodas uz Džuzepi, savu un Džennaro savstarpējo draugu, lai sarunu laikā rīkotos kā garants. Džennaro galu galā pieņem Ciro noteiktos norēķinu nosacījumus, kas tracina Pietro. Džennaro skaidro, ka Ciro nogalināšana būtu izraisījusi karu bez jebkādām robežām, un pauž vēlmi pievērsties uzņēmējdarbībai.

Pietro noraida vienošanos un turpina karu, atklājot Patrizijai, ka vēlas sakaut dēlu par viņa graušanu. Viņam arī ir aizdomas par Patrizijas lojalitāti. Vardarbīgi nogalinājis citu klana locekli, viņš liek lietā pierādījumus, kas liek domāt, ka slepkavība notikusi mājas nodevības rezultātā. Tad kautiņi klanā kļūst par bariem. Tomēr pēc tam, kad Kiro nav paspējis atrunāt citu locekli, viņš uzzina par īsto slepkavu un informē Džennaro. Pēc Pietro slepkavības Ciro meita, Ciro nolemj noslepkavot Pjetro. Viņa tēva rīcība ir pretīga, un, vēlēdamies audzināt arī dēlu, vārdā Pjetro pēc vectēva, pasaulē bez cīņas vai vardarbības, Gennaro piekrīt un informē Kiro par Pjetro atrašanās vietu. Ciro slepkavo Pietro pie Savastano ģimenes sižeta.

BV-Acharya-49.jpg

Grupejums nodarbojas ar sadam lietam:
1.Narkotiku tirznieciba un iepirkšana.
2.Nelegalo preču izplatišāna iekš pilsetas,lielos daudzumos.
3.Cigarešu kontrobanda.
4.Ieroču iepirkšana/pārdošana iekš pilsētas.
5.Citu organizāciju iznīcināšana un to pārtveršana,palielinot savu teritoriju.
6.Citu organizāciju līderu nolaupišana,tādejādi izrādot lielu autoritāti iekš pilsētas,lai sāktos tracis un citas bandas sāktu karot viena ar otru.

Mēs serverī vēlamies parādīt labu un aktīvu organizāciju kura parādīs,kā ir jaatēlo nelegālā sfēra un kā jamēģina izveidot Aliance strap organizācijām.Un ja būs nepieciešams tad arī karosim.
 
Last edited:

Kasparrs

Member
May 27, 2020
79
11
Sveiks @Italian Street MOB!
Lasot šo interesanto stāstu, sāku domāt, ko tu pie velna dari? Stāsts ir interesants jaa, bet tālāk? Kur ir kādi ekrānšāviņi no kāds Rp situācījas? Kur ir pastāstīts kaut kas, ko jūs vēlaties panākt serverī?
Šeit ir tikai stāsts un nekas vairāk! Dodu vēl laiku, lai izlabotu / pielabotu šo visu!
 
Feb 15, 2021
13
1
Sveiks @Italian Street MOB!
Lasot šo interesanto stāstu, sāku domāt, ko tu pie velna dari? Stāsts ir interesants jaa, bet tālāk? Kur ir kādi ekrānšāviņi no kāds Rp situācījas? Kur ir pastāstīts kaut kas, ko jūs vēlaties panākt serverī?
Šeit ir tikai stāsts un nekas vairāk! Dodu vēl laiku, lai izlabotu / pielabotu šo visu!
Chomin, tur pec butibas nav jabut nekadiem ssiem, tas ir prost ka story no chara dzives.
 

Arviis

Member
Oct 12, 2020
58
13
Sveiks @Italian Street MOB
Izskatot tavu topiku, esmu izlēmis viņu apstiprināt
Sazinies ar mani caur Discord : Arvis#1780 vai iekš spēles, lai saņemtu savu F3 paneli.
Jauku atlikušo dienu!
 
Top