"n-word liker" - insane player or washed up toggle cheater? :)

Status
Not open for further replies.

zaarrrins

New member
May 17, 2023
3
1
Šis ieraksts jau vairāk izskatīsies, manurpāt, pēc "diskusijas" nekā "sudzības".

"Aizdomās turamais": "n-word liker" un https://steamcommunity.com/profiles/76561199228159855/
"Pārkāpumi": possible wh un toggle aim;
Pierādījumi: diemžēl, smieklīgs demo izgriezums, jo nevar uzreiz record demo no konkrētā round, bet tikai no nākamā - sadly 1majā roundā bija perfekti redzams viss, kā izskrien B site ar prefire and only hs flicko, lai gan tēmē kaut kur pautos!
demo - https://failiem.lv/u/b8kj82z7n

Tātad. Esat ievērojuši šādu spēlētāju "n-word liker"? Kāpēc gan lai nebūtu - ja katru reizi ir top on the scoreboard.
Centīsimies īsi.
Vakardiena. Ziņoju par iespējami aizdomīgu spēlētāju, lai gan nebiju 100% pārliecināts (palūdzu adminiem viņu "uzraudzīt"), jo čalis tikai ar awp mirage kartē spēlē un dod tādus flicus, ka galva nedaudz "jākapasa" - un ne jau "time to time" trāpa tādu, bet constantly vienu pēc otra tā ka locītava varētu būt izlauzta uz otru pusi (mazums gadās tie "lucky nights"), bet tad sākās interesantāki atgadījumi - īsi pirms iznāk enemy pre-aim random offangles n shit, kā arī random skraida pa mapi nečekojot stūrus, kur ļoti bieži ir mazie "žurkulēni".
Šodiena. Ieejot serverī last round pirms map switch čalis sick nospēlē - all good. 1st round DD2 vairākus offangle player ar prefire paņem hs, lai gan kā jau minēju tēmē pautos. Pof, iegāju SPEC uzliku record demo un kā šīs ieraudzīja, ka esmu SPEC uzreiz skrienot caur long ir šis te "freeze moment" (vienmēr atgādina jauko menu-open - toggle off un skrienam tālāk) - unnnnnnnn! ŠIS man vienmēr patīk vislabāk - sākam spēlēt kā "dārzeņi"! Kaut ko randomā šaudamies +/- okey, decissions par stūru čekošanu/nečekošanu vairs nav tik pārlicinošs, kā arī pretty much neko vairs "neflicojam" un kā jau demo redzams izliekamies ka 2nd enemys nemaz neredzam un esam "apjukuši"! :D :D :D Secinājumi? : atšķirība starp turpināšanu konstanti labi, pārliecinoši spēlēt, dot vienu pēc otra 1taps un būt +/- "nelielai miskastei" ir tikai 1 cilvēkas, kas tevi paspekto!

Ar cieņu
Washed up pub-player "zaarrrins"
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
54
19
Noskatijos demku, var redzēt, ka tiek "toggle on/off" it īpaši epizode kas bija laba, ka zin spēlētājs ir short un nāks midā no double door, un tas pre-aim uz CT Spawn...
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Priekš tā, kas redzams demo ir par maz, vajag vairāk epizodes, lai saprastu vai tur tiešām kaut kas ir, kā arī redzēts serverī viņš ir tikai vienā mapē un demo arī ir tikai no šīs kur, iespējams, viņam paveicās.

TC
 
Status
Not open for further replies.
Top