MzZ. uz retake

Status
Not open for further replies.

emzijs

New member
Mar 29, 2020
16
1
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? retake
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 16
- Links uz sasveicināšanās topiku! 




- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) iekš cs 1.6 serveriem esmu daudz kur bijis
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) 50h nav, bet serveri adminus nekad neredzu on tapec domaju ka man ir iespeja meginat tikt uz admin. https://stats.chill.lv/?page=toppoints&server_group=3
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. polo varetu sniegt par mani apliecinajumu, par parejiem isti nezinu.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Esmu diezgan aktīvs, un es varu ļoti labi noteikt kurš cheato un kurš necheato.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. ik pa laikam ienāku kko uzrakstu.

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
- Links uz sasveicināšanās topiku! 
es par īsti nezinu, vai šo var nosaukt par sasveicināšanos...

- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) iekš cs 1.6 serveriem esmu daudz kur bijis
kur esi bijis? un cik liela pieredze? cik liels laiks kā adminam? tas daudz kur bijis nepalīdz uzzināt par tavu admina pieredzi

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) 50h nav, bet serveri adminus nekad neredzu on tapec domaju ka man ir iespeja meginat tikt uz admin. https://stats.chill.lv/?page=toppoints&server_group=3
!calladmin opcija arī pastāv un discord, kur saukt adminus, bet labi, top1 serverī esi, tikai žēl, ka nav tas online laiks

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Esmu diezgan aktīvs, un es varu ļoti labi noteikt kurš cheato un kurš necheato.
!calladmin, discord, sūdzības un ar to online laiku nevar pateikt, ka esi aktīvs

Varētu Tev ielikt rec, bet, Tevi iegāž tas, ka Tev nav tās stundas un + vēl tas, ka Tu arī esi diezgan nesavaldīgs. Vienu reizi PUBā palaidi muti, tāpēc nu nebūs zaļā gaisma. Antirekomendācija

 

emzijs

New member
Mar 29, 2020
16
1
es par īsti nezinu, vai šo var nosaukt par sasveicināšanos...

kur esi bijis? un cik liela pieredze? cik liels laiks kā adminam? tas daudz kur bijis nepalīdz uzzināt par tavu admina pieredzi

!calladmin opcija arī pastāv un discord, kur saukt adminus, bet labi, top1 serverī esi, tikai žēl, ka nav tas online laiks

!calladmin, discord, sūdzības un ar to online laiku nevar pateikt, ka esi aktīvs

Varētu Tev ielikt rec, bet, Tevi iegāž tas, ka Tev nav tās stundas un + vēl tas, ka Tu arī esi diezgan nesavaldīgs. Vienu reizi PUBā palaidi muti, tāpēc nu nebūs zaļā gaisma. Antirekomendācija
tas par mutes palaišanu, tas bija sen un uzsāka jau kāds cits

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Viens admins kas var apliecināt nu ir par maz.

Calladmin nav redzēts no tevis.

Stundas nav.

Sasveicināšanās topic tāds it kā nekāds.

Aktīvam jābut ne tikai forumā, bet arī iekš servera un discordā.

Šoreiz nē

 
Last edited by a moderator:

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Ņemot vērā to, ka runā pretī citu cilvēku viedokļiem, uzskatu ka neesi piemērots šādam amatam mūsu serverī. ANTI.

Neesi vēl nemaz tik ļoti aktīvs. Neesmu tevi redzējis discord, kā arī neesmu nevienu report no tevis redzējis.

 
Last edited by a moderator:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Anti. Apskatījos calladmin, un redzeju report iemeslus kā "daunis" un "baito spermas atlieka". Kā arī ir saņēmis mute no admina, kas par viņu var apliecināt. 

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Stīvens jau vissu pateica ANTI .

Iedomājos ja Tev iedotu acc kas darītos . 

 
Status
Not open for further replies.
Top