My_Aim_Is_Shit uz awp

Status
Not open for further replies.

Wolfins

New member
Nov 4, 2020
14
0
Paraugs :

- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Awp
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)
- Links uz sasveicināšanās topiku! Sveiki visiem mani sauc Lauris un man ir 17 gadi dzīvoju Rīgā! Brīvajā laikā nodarbojos ar mašīnas labošanu, pavadu daudz laiku pie dabas klausos mūziku un spēlēju datoru 
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) tātad esmu bijis admins 1.6 pieredze tajā laikā bija laba daudz biju aktīvs un atpazinu tos saucamos hakerus.domāju man problēmu cs:go nebūs ka adminam 
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) man kkas negāja un nesanāca pievienot bet man ir pāri 50h
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.  Mini lilmonkey rinaldis vai ronaldis 
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Tātad vēlos būt šajā komūna admins jeb serveri jo sāksim ar to šeit neesmu redzējis aktīvus adminus. Es serveri esmu katru dienu un visulaiku esmu aktīvs nebūs problēmu tikt galā ar hackeriem. Nesaku kad būšu labāks par citiem bet būšu regulāri serveri un uzraudzišu to
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. 

Lai jums veicas! 



 



 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Sveiki visiem mani sauc Lauris un man ir 17 gadi dzīvoju Rīgā! Brīvajā laikā nodarbojos ar mašīnas labošanu, pavadu daudz laiku pie dabas klausos mūziku un spēlēju datoru 
Šis te nav sasveicināšanās topic. Sasveicināšanās topic taisa atsevišķi un tikai tad tu taisi admina pieteikumu.

Neesi pievienojis savus status ar link, lai tos visi kas rakstīts te varētu apskatīt.

Par calladmin neko nezinu, bet neesmu arī redzēji ka tu to izmantotu.

Nezinu par awp adminu neaktivitāti/aktivitāti, bet awp serverī ir vismaz 4-5 admini kuriem būtu tas jauzrauga, it īpaši tiem kas admin topic rakstīja, lai adminētu tieši iekš AWP servera.

Šoreiz nē , neesmu redzējis tevi ne forumā, ne discordā, ne reportus no tevis.

GL

 
Last edited by a moderator:

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) man kkas negāja un nesanāca pievienot bet man ir pāri 50h
https://prnt.sc/wdy4tt ; https://prnt.sc/wdy5di

Ja Tavs niks ir My_Aim_Is_Shit, tad Tev nemaz nav 50h savāktas awp serverī .  +1 neizpildīta prasība

- Links uz sasveicināšanās topiku! Sveiki visiem mani sauc Lauris un man ir 17 gadi dzīvoju Rīgā! Brīvajā laikā nodarbojos ar mašīnas labošanu, pavadu daudz laiku pie dabas klausos mūziku un spēlēju datoru 
Baigi garā sasveicināšanās .  +1 neizpildīta prasība

- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) tātad esmu bijis admins 1.6 pieredze tajā laikā bija laba daudz biju aktīvs un atpazinu tos saucamos hakerus.domāju man problēmu cs:go nebūs ka adminam 
Nav nosaukts, kur esi bijis admins un cik liela pieredze Tev ir kā adminam, tātad +1 neizpildīta prasība 

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.  Mini lilmonkey rinaldis vai ronaldis 
Nuuuu negribaas ticeet un ja jau flapijs saka, ka vinjsh neko nezin par calladminiem un pats nav redzeejis, ka taisi, tad atkal +1 neizpildīta prasība 

par divaam peedeejaam prasiibaam , emmm , ja jau forumaa neesi biezhi redzams, tad +1 neizpildiita prasiiba un par pirmspeedeejo prasiibu - ja jau tu tieshaam meloji par online laiku , tad kārtējā neizpildītā prasība.

Ja es māku skaitīt, tad ir 6 neizpildītas prasības. Vai tā ir normāla attieksme, ja gribi pieteikties par adminu? 

Nebūs, vecīt.



EDIT: 

Palasot šo Tavu pieteikumu uz MTA spēles pārzini jeb GM, (nav svariigi) es vareeju saprast to, ka Tu būtu sūdīgs admins, jo visu varēja saprast no Krapāļa uzrakstītā posta un kā arī neticu, ka Tu esi izaudzis pa gandrīz diviem mēnešiem.

 
Last edited by a moderator:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Par pašu topiku nekomentēšu, par to jau aprakstīja.
Apskatījos calladmin- 3/7 reportiem ir par legit spēlētājiem, un redzams, ka jau ir paspējis saņemt griefing banu, kā arī gag un abusive reportus.  ANTI

 
Last edited by a moderator:

Jameson

Active member
Staff member
Mar 29, 2009
158
32
Par pašu topiku nekomentēšu, par to jau aprakstīja.
Apskatījos calladmin- 3/7 reportiem ir par legit spēlētājiem, un redzams, ka jau ir paspējis saņemt griefing banu, kā arī gag un abusive reportus.  ANTI
Anti

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Kad biji MTA servera pārzinis, bija problēmas ar dusmām un nerviem. Ļoti daudz lamājies un nemācēji uzvesties - ievērojot noteikumus. ANTI.

 
Status
Not open for further replies.
Top