Mr.Brick Visiem Čav :)

Mr.Brick

New member
Jan 30, 2020
27
15
Tātad, man ir labs garīgais,es nolēmu uzdrukāt kaut ko par sevi, lai Jūs labāk zinātu mani?

Man ir 18?, Deammm labs skaitlis,neesmu tāds īpašs spēlīšu atkars, bet uzkapāju (CSGO, R6s uc.)

Strādāju 2 nozarēs, precīzāk 2 dažādās profesijās (Automehāniķis un Celtnieks), mācos tehnikumā 2. kursā.

Par CHILL.LV  man neviens nebija pateicis, atradu serveri patiešām nejauši. Ieejot serverī uzreiz bij chills, sastapu ritīgi cepīgu adminu +REP, man personīgi patīk tā ranku sistēma 1v1 arēnā - ir vērts pacensties. Serverī mēdzu būt mazliet toxic☢️, bet neņemiet pierē .

Mans Ingame nickname Mr.Brick

Stati: MM DMG1?

Wingman Globāls?

Spēlēju parasti Just for fun, man necepī tur dirsties vai psihot par to, kad zaudē ranku vai ko citu.  Es varētu te rakstīt ,ka esmu tur baigais headshot bāzējs, onetap licējs utt, bet patiesībā 10% skills un 90% luck ‼️ varbū citi tagad mani heitos, ka topiku uzrakstīju 1.kl līmenī utt, bet chill out. Mīļākie ieroči/mapes ,iecheko to zemāk esošajā bildē. Īsumā +REP CHILL.LV

Player Statistics - Mr.Brick _ CS_GO Stats.png

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Jā, šoreiz patiešām ir ko palasīt, bija prieks ko tādu redzēt pa seniem laikiem. Kādu laiku šeit nebija tāda sasveicināšanās...malacis kad esi pacenties! 

Esi sveicināts mūsu pulkā! ✌️

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Nju ko, vakar ar tevīm paspēlēju arēnu un ša varu pateikt ka tu esi cilvēks kam smadzenes strādā uz visiem 110%

Jauks, draudzīgs, forši parunāt ar tevi un arī sasveicināšanās topics 10/10. 

+REP bratan. Un pēc vakardienas notikumiem varu teikt ka stundas tev ātri sakrāsies arēnā ;)

P.S

$ky

 

Mr.Brick

New member
Jan 30, 2020
27
15
Nju ko, vakar ar tevīm paspēlēju arēnu un ša varu pateikt ka tu esi cilvēks kam smadzenes strādā uz visiem 110%

Jauks, draudzīgs, forši parunāt ar tevi un arī sasveicināšanās topics 10/10. 

+REP bratan. Un pēc vakardienas notikumiem varu teikt ka stundas tev ātri sakrāsies arēnā ;)

P.S

$ky
Dammm paldies bratan??, bet reāli es tev pat līdz nestāvu ???????

 
Top