miNO Apelācija Seroxe KUNGS!

Status
Not open for further replies.

miNO

New member
Jul 8, 2020
24
0
1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu: https://steamcommunity.com/id/minominchuks/

2. Serveris kurā saņemts bans: public serveris chill.lv

3. Admina niks kas jūs nobanoja: Seroxe

4. Links uz jūsu banu banlistē: chill.lv/bans/?bandata=3901

5. DEMO - Pie admina kurš mani Banoja :)  

6. Jūsu komentārs par banu: Būtībā komentāru nav! Jo neesmu redzējis īsto iemeslu un kādēļ man ir bans! Pats jūtu kad spēlēju diezgan diezgan jammm!! Bet cheati man nav, ja nepatīku un domājat par mani tā, tad ko tur! Tīri gribu redzēt to lielo Cheat Momentu! :)    Ticēsiet man (cepuri nost) Neticēsiet, sapratīšu, drāmu dēļ spēlēm netaisīšu ir Faceit, mm, un vēl randoms serveru! Gaidu adbildi Paldies Ar Cieņu (bet serveris jums AHUJENA xD), メmiNø 

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Es jau baidījos ,ko nerakstīsi apelāciju. ​

Tu nemāki slēpt.​

Pats nohakojis biju vienu ar pus gadiem un gribēju Tevi sen banot ,bet tajā brīdī admins nemaz nebija un gribējās vairāk pierādijumi ,ka pat mūsu cemmits pateiktu ,ka cheati tur ir :)  .​

Pats jūtu kad spēlēju diezgan diezgan jammm!
Turpini tā domāt ,jo ar cheatiem visi te mūs būtu talanti :)  ​

Neticēsiet, sapratīšu, drāmu dēļ spēlēm netaisīšu ir Faceit
Tu pats saproties ,ka slēpjot esi pats  sačakarējies , tāpēc , nemaz tev uz unban necerēt.​

_____________________________________________________________________________________________


Mino​

15.rounds
Pirmais kills ok , otrais kills pilnīgs wh , trešais un ceturtais nav ko piekasīties.​

23.rounds
Pirmais kills pēc triggerbot , ejot uz B Tu jau skaties ,ka jūs flankos tas viens terrorists un tu gaidi viņu , kaut gan nemaz nedzirdēji dēļ visiem mollyiem un flashiem (pārbaudīju.)​

24.round
Acīm redzami nobaito sword priekš infas :D

25.round
Labi sagaidīji stīven un uz trešo kill labs prefs :)

26.round
Visi ,kas bijām discord serverī skatīties demku, ierēcām kā tu sagaidīji viņu uz train un vēl pēc tam olaf. Trešais kills viss ok.​

28.rounds
uz B site labs prefs uz čubaku, kurš ir B.​

29.round
Pirmais kills - Tu nevarēji nemaz noreaģēt tik ātri vismaz uz head un pēc demkas skatoties , triggerbots.
Un 10 sec pirms sekoja tavs bans , labi tēmēji caur sienām ,tas kas leca virs tā booth pie conn.​
 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Paldies Serox. Bans paliek, ļoti slikti slēpi vecīt, lūdzu nākamreiz pacenties nedaudz. :)  

T.C.

 
Status
Not open for further replies.
Top