Mikijs banned :[

Status
Not open for further replies.

Mikijs.

New member
Jan 29, 2020
2
0
1. Jūsu niks

Mikijs.

2. Serveris kurā saņemts bans

Chill public

3. Admina niks kas jūs nobanoja

Faze Mauglis

4. Izraksts no konsoles Disconnect:

You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info.

5. Links uz jūsu banu banlistē

http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&searchText=mikijs&Submit=Search

6. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts.

Palūgšu ielikt kādam no administratoriem manu demo , manā csgo mapītē nav saglabājies. 

Bana laiks : 01-29-20 22:20

Karte: De_dust2

7. Jūsu komentārs par banu.

Uzskatu ka tiku nobanots bez patiesa iemesla. 

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Pirms es sāku izskaidrot momentus es vēlos piebilst,ka Mikijam ir pilnigi jauns csgo acc,viņš speleja ar 2 draugiem(Minnija,Gūfijs) Minniju man izdevās nobanot par trigerbotu kuru viņš nemaz necentās slēpt un ,protams, abiem draugiem arī bija jauni csgo acc.Un vēlējos piebilst ka abos demo kurus izskatiju tu ļoti bieži raunda sakuma vai mid round paliki afk uz paris sec un vairak,tas man liek domāt ka sakarto savas palīgierīces.Bet es neskaitu reizes kad tu dirsies ar Eddy vai rakstiji chatā.

Es ļoti ceru ka jus zinat kas ir trigerbot.

http://demo.chill.lv/8973 (demo no inferno)

otrais demo no mapes de_inferno ,kur viņs sāka ar saviem draugiem spēlēt un micspamot.

DD2 DEMO

8:20-8:25

Pirmais deagle šaviens nekas īpašs, bet otrs aizdomīgs.

8:45

Kill mid dors uz speletāju sh0ck.Šo momentu redzēju ingame jo tieši specoju viņu.Izskatijās pēc aim, jo fliks bija pārāk ātrs lai cilvēks to izdarītu ja vien neesi kennyS.:0 Dēļ ši momenta man sāka rasties aizdomas par tevi.

Šeit tu neiziesi uz to ka tev ir 144hz monitors vai tas, ka demo atpaliek, jo kā jau teicu redzēju šo momentu ingame un pēc aimbot izskatijās.

Šajā mapē vairs nebija momentu, jo īsi pēc pedēja momenta es Mikiju nobanoju.

INFERNO DEMO

29:43-29:46

Prefire uz sh0ck.Neteiktu ka tā ir veiksme, bet izskatās pēc trigerbota.

30:8-30:13

Iesledzot demo wh var redzēt, ka enemy lēnām sneako no banāna uz mid pusi.Tu stāvi ar molly rokās un gaidi kad viņs pietuvojas un sejā iemet molly, bez nekādas infas ka ķāds nāktu utt.Šeit veiksme ir 0 un man liekas pats sevi nodevi.

36:20-36:27

Bez info tu uzmet molly tieši kur atrdodas E-N-E-R-G-Y un tu pie tam centies pārāk daudz neparādīties banānā, jo redzi ka tuvu ir velviens ct side spēlētājs kurš var tevi nošaut kamēr met molly.Un tavs draugs ar trigerbotu viņu piebeidz.(Kāda sakritība)

42:50-42:54

Bez info par to ka a long neviens nav un mierīgi ar nazi skrien itkā tu zinātu ka tur ir viss clear.

Tas nekas ka tava komanda visi gandrīz ir banānā, jo kāds a long varēja skatīties un nerotēt uzreiz.( tā es darītu)

Gaidu paskaidrojumus par momentiem.

 Ar cieņu MauGlI

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
P.S. 
Šaubos, ka spēlētājs ar svaigu steam acc prastu tik labi spelet:)

 

Jameson

Active member
Staff member
Mar 29, 2009
158
32
GJ Maugll

seroxim jau arī smuki meta moli virsu

Bans paliek par wh.

 
Status
Not open for further replies.
Top