Mans pieteikums par adminu. (Pubaa)

Status
Not open for further replies.

Ice

New member
Aug 4, 2022
6
0
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? pub
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 18
- Links uz sasveicināšanās topiku!(Vēlams. Katrs indivīds tiks izvērtēts atsevišķi!! ) https://chill.lv/threads/Čau-no-ice.3568/#post-18677
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)Esmu bijis moderātors ārzemju serverī, kādu laiku atpkaļ.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://stats.chill.lv/profiles/76561199000667179/?search=1
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Foxxy, Andy Cannabis, flappys.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Man ir ērgļa acs varu atpazīt čīterus un esmu pārāk aktīvs šajā serverī, esmu draudzīgs preti citiem. Kā nekā šis ir CHILL serveris<3
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Centīšo būt<3
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Neskatoties uz visu, lieku resnu ANTI
Un pateikšu arī kāpēc
  1. Iepazīšanās topic uztaisīts minūšu atstarpē no admin pieteikuma.
  2. Pat ja gadi atbilst, pie pieredzes nevaru teikt ka esi piemērots. Ārzemju serveros viss ir savādāk.
  3. - Jābūt aktīvam mūsu forumā. Centīšo būt<3
    Smieklīgi bet cenšoties var tikai izspiest nāves mākoni. Vai nu esi aktīvs vai neesi.
  4. Man ir ērgļa acs varu atpazīt čīterus un esmu pārāk aktīvs šajā serverī
    Uzreiz atgriezenisks jautājums, esi pārāk aktīvs serverī? Tad kpc censties būt aktīvam ja jau esi.
Pateikt arī plusus varu.
  1. Stundas atbilst
  2. Vecums atbilst
  3. Reportoti saki ka ir, bet lai @flappys @AndyCannabis un foxijs šito apstiprina.
Bet tāpat palieku pie ANTI, lielākais iemesls ir ka forumā vispār neesi bijis pirms vakardienai, discordā ar baigi neesmu tevi manījis. Adminam ir jābūt visos un nejau reizi ned, bet visu laiku. Ja jau gadiem spēlē, tad jau būtu jābūt aktivitātei vizmaz discordā (nikam ar jābūt tādam pašam kā ign lai var tevi atrast un ko labu tur raksti). Vairāk izskatā ka ej uz status, piedod.
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Admini pubā ar daudz par daudz
Tas, ka tu uztaisi tikko čau topic un raksti pieteikumu arī nav pareizi
Nemaz neatceros, ka tu būtu kādu hackeri nocallojis mani
ANTI
 
Apr 27, 2022
40
9
Neesmu tevi kādu laiciņu redzējusi spēlējot, bet esmu ievērojusi tevi spēlējot. Neesmu manījusi, ka kādreiz esi reportojis par kādu čīteri. Ļoti nepatīk tavs tukšais sasveicināšanās topics un tas ka viņš tika izveidots pāris minūtes pirms admin pieteikuma :/
Es šajā gadījumā neatbalstu tevi kā adminu
anti
 
  • Like
Reactions: Ice

Ice

New member
Aug 4, 2022
6
0
Neskatoties uz visu, lieku resnu ANTI
Un pateikšu arī kāpēc
  1. Iepazīšanās topic uztaisīts minūšu atstarpē no admin pieteikuma.
  2. Pat ja gadi atbilst, pie pieredzes nevaru teikt ka esi piemērots. Ārzemju serveros viss ir savādāk.

  3. Smieklīgi bet cenšoties var tikai izspiest nāves mākoni. Vai nu esi aktīvs vai neesi.

  4. Uzreiz atgriezenisks jautājums, esi pārāk aktīvs serverī? Tad kpc censties būt aktīvam ja jau esi.
Pateikt arī plusus varu.
  1. Stundas atbilst
  2. Vecums atbilst
  3. Reportoti saki ka ir, bet lai @flappys @AndyCannabis un foxijs šito apstiprina.
Bet tāpat palieku pie ANTI, lielākais iemesls ir ka forumā vispār neesi bijis pirms vakardienai, discordā ar baigi neesmu tevi manījis. Adminam ir jābūt visos un nejau reizi ned, bet visu laiku. Ja jau gadiem spēlē, tad jau būtu jābūt aktivitātei vizmaz discordā (nikam ar jābūt tādam pašam kā ign lai var tevi atrast un ko labu tur raksti). Vairāk izskatā ka ej uz status, piedod.
Sveiks! Es serverī esmu aktīvs, bet nesen pievienojos forumam tapēc teicu, ka centīšos būt aktīvs arī te. :)
 

Ice

New member
Aug 4, 2022
6
0
Neesmu tevi kādu laiciņu redzējusi spēlējot, bet esmu ievērojusi tevi spēlējot. Neesmu manījusi, ka kādreiz esi reportojis par kādu čīteri. Ļoti nepatīk tavs tukšais sasveicināšanās topics un tas ka viņš tika izveidots pāris minūtes pirms admin pieteikuma :/
Es šajā gadījumā neatbalstu tevi kā adminu
anti
Es parasti spēlēju no rīta puses, daudz spēlēju ar Foxxy vins ir ahujenais cilvēks, dievinu viņu.
 

Ice

New member
Aug 4, 2022
6
0
Admini pubā ar daudz par daudz
Tas, ka tu uztaisi tikko čau topic un raksti pieteikumu arī nav pareizi
Nemaz neatceros, ka tu būtu kādu hackeri nocallojis mani
ANTI
Par to čau topic jā tā bija mana kļūda nepadomāju/pasteidzos.
 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Liels anti man jau ļoti nepatīk tas , ka uz katru postu atbildi vareēji viena posta vissu uzraksīt. plus daudzi vecie admini ir atpakaļ serverī un pēc jauniem šobrīd neprasās . un cik biju serveros neesu tevi baigi manījis viņa .
 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
godiigi sakot, tikai 1 vai 2 reizes esmu tevi redzeejis serverii. ANTI došu, pubā adminu pietiek.
 
Status
Not open for further replies.
Top