Mankeee Admina pieteikums RETAKE Serverim

Status
Not open for further replies.

manke

New member
Nov 15, 2020
3
0
- Retake
- Tavs vecums? 16
-



- Es esmu bijis admins vienu reizi retake serverī, bet šobrīd viņš vairs neeksistē.
- http://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=76561198184636981&search=1&server_group=4
- 1. LabaisCilvēks, viņš ir pirmais cilvēks un admins, kuram es ziņoju par visa veida atgadījumiem, kas notiek serverī; 2. Seroxe, es ar viņu burtiski katru dienu runāju un viņs ir tas, kuram es ziņoju par kādu problēmu ja nesaņemu atbildi no LabaisCilvēks; 3. KarlisABC, Ar viņu es nesaskaros tik bieži, kā ar iepriekšējiem diviem cilvēkiem, bet tomēr domāju, ka Kārlis neko sliktu par mani nevar minēt (nu vismaz es tā domāju un ceru :D)
- Jo es esmu ikdienā ļoti aktīvs serverī, burtiski katru dienu parasti izspēlēju vismaz vienu mapi, kad ir brīvs brīdis. Tajos brīžos, kad spēlēju esmu pamanījis, ka bieži nav admina serverī un nav, kas nobano čīteri, kas burtiski bojā spēli citiem vai kāda kurš iedos mute tam cilvēkam, kurš vienkārši bļaustās mikrafonā, jo viņam tas liekas smieklīgi. Tāpēc uzskatu, ka ja man būs admina priekšrocības, tad serveris būtu labāk pasargāts no tādiem cilvēkiem.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā, tiks darīts :)

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Oi ne cilvēki mīļais ar tādu sasveicināšanos Anti 

plus esmu serveri bieži Tevi tur neredzu . 1mape diena nezinu vai vispār kkas tāds mums ir vajadzīgs pabak tad acc iedodu cilvēkam kas dzīvo tur nevis tādam ka Tev . 

plus tad jau no admina obisa varam ar paklausīties ko vins saka Par Tevi . 

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
ANTI, jo sasveicināšanās ir bēdīga nu nav komentāru, retake nespēlēju par aktivitāti neko nezinu, bet ja raksti tādu sasveicināšanos nesaskatu tavu attieksmi pret admina privilēģijām nopietnu :)  

Un lieki nespamojam, paldies.

 
Last edited by a moderator:

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Kas vispār ir šis?!!?!?!??

Sasveicināšanās viens vārds ar vairākiem burtiem O

Neesmu calladmin tavus reportus redzējis

Par tevi vispār pirmo reizi dzirdu, discorda neesi redzēts, forumā arī nē.

ANTI, būtu labāk uzrakstījis sasveicināšanās topic padomātu....

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Priekš 16 gadīga jaunieša gramatika un sasveicināšanās topiks ir zemākajā līmenī kāds ir, ANTI.

 
Status
Not open for further replies.
Top