Mani darbi photoshop

Status
Not open for further replies.

iQuisitio[N]

New member
Nov 17, 2018
85
8
Jūūū man noderētu jaunos logo Tas kas man ir profilā tam ir daudz gadu ? Negribu samelot, bet kādi  13 gadi. jameklē kad  sen seno laikos uz CESU PREMIUM alus bundžām parādījās kautkas līdzīgs! Taisija daugs kurš smēlās ideju no alus bundžas ? iespaidīgi ?

Ja nav slinkums uzsit ko mans niks ir iQuisitio[N] . Nikam nozīmes nav un tas noteikti nav saistīts ar inkvizīciju ?

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Uztaisi chill forumam logo un prieksh tkrekliem logo. Nav jasaistabar cs bet visparigs logo ko var izmantot stikeriem utt..

 

h34t

New member
Feb 28, 2019
26
5
Tikai priekš foruma logo pasakat izmerus pixels x pixels, tad arī sanāk, ka pats CHILL logo ir nepieciešams, kuru tad varēs arī likt gan t-kreklos, forumā untt. ? Pamēģināšu. Un kādu tekstu vēlaties, CHILL.LV vai WWW.CHILL.LV vai kādu papildus sloganu var izdomāt untt ?

 
Last edited by a moderator:

igs1987

New member
Nov 21, 2018
36
4
Logo izskatās ok. Kā arī izskatās ka ar šo topiku tu papal. Man ar sagribējās steamam logo:

Ja ir brīvs laiks un mākslinieciskā iedvesma, tad lūgums izveidot logo ar sekojošu info:

- agrāk bija man klans "Reload"

- kapāju ar niku "beshennaja muhabojka" ( lv laikam būtu trakā mušupletne ? )

Šāds joks varētu vecu vecajiem čaļiem likt pazviegt ?

 

h34t

New member
Feb 28, 2019
26
5
Ok centīšos, tieši logo vai parakstu? un ja logo ko tur ierakstīt, ja paraksti ko tur ierakstīt? Kko saistītu ar CS tematiku?

 

hybridaS

Member
Oct 25, 2018
156
14
Man patīk chill logo, vienīgi, ja tas h burts būtu pareizā lenķī būtu smukāk, bet kopumā labi.

Ja var, tad man logo ar niku hybrid

paldies

 

h34t

New member
Feb 28, 2019
26
5
iquisition un hybdrid uzrakstat kas jums patik, kadas krasas patik, ko jus labprat redzetu  savā avatārā, lai es zinu ko jums taisit, savādāk bez nekā nekas sakarīgs nesanāk.

 

iQuisitio[N]

New member
Nov 17, 2018
85
8
Es nezinu patīk zaļa, balta un arī melna krāsa. Galvenais lai nav nekas bērnišķīgs. Man jau patīk sievietes ?

 

maizniek's

New member
Jan 24, 2019
9
0
Patīk tas chill logo, vienīgais to zilo chill uztaisit varbūt  vairāk gaišāku un  tur kur rakstīts "CHILL.LV" to 'H' uztaisīt kā normālu 'H' jo atri izlasot nevares saprast manuprāt.

 
Last edited by a moderator:

☃ KMPLLX

New member
Mar 29, 2020
16
3
Darbi jau nav slikti,bet ja varētu ielikt iekš foruma kādu signu,tad varētu tev pajautāt kko labu lai uztaisi man ?

Bet galvenais! keep up work!

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Es ar labprāt pieteiktos uz kādu logo ja var.    :D

[SIZE=1.4rem][/SIZE][SIZE=1.4rem]Krāsas protams būs zils/melns/balts/sarkans[/SIZE]

Nick: xd$ky$trike

Varam arī sarunāt kādu samaksiņu ja vēlies. ;)

 
Status
Not open for further replies.
Top