Mana unban apelācija

Status
Not open for further replies.

⭑♛VALOĢA♛⭑

New member
Nov 21, 2021
14
3
Atbaltstu kriša banu!
speletajs netīrs! (arī awp_lego_2_shootout_frkz KARti nospēlēji netīri)
MM spēles nav, jauns profils(tātad jau reiz ir čītojis un banots) (p.s. redzu kautvai pirivāts profils)

komentēju tapēc ka pilns serveris un pilnsCS ar šitādiem spēlētājiem. (piedi*sts)
nesaprotu kapēc nāk?! nopelnit atzinību?! pārmacīt tos kas māk spēlēt?!
Un vēl sauc citus pa BOMŽIEM :D (populārakais CHILL uzbrauciens!!)
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Demo no kartes kura tika uzlikts bans https://stats.chill.lv/autodemo/dem/49931/

2. raunds skrien pa apaksu un izdoma checkot kreiso pusi nevis pretinieku spawnu , kur ir daudz lielaka iespeja kadam atrasties
4. raunds prost teme uz fuudzi caur sienu :D
+ iepushojam ct pretnieku baazi shoreiz vispar neskatoties pa kreisi skrienot cauri lidz ct pusei
7. raunds soreiz nevis skrien pa taisno zem ct bazes , bet jau skrien pa kreisi izskrineot no sava resp apakshas , jo tur fuudzis tieshi lec lejaa
9. raunds soreiz paliec taja kaste apaksha nevis pusho talak lidz ct resp, tapec ka aiz sienas shoreiz ir 2 CT fuudzhi
10. raunds, tagad neviens cts nav prieksha , shoreiz gan gribeji skriet lidz ct respam uzreiz
11. raunds, atkal tik lidz ct iet pa pretejo pusi no tevis tu saac skatities tikai tad pretejo pusi, parasti skrien pa taisno ieksha ct respa
12. raunds bishk sus scopings raunda beigas
14. raunds brutali skrienot pakal fudzim ar nazi velc crosshir lidzi vinam caur sienu
15. raunds pretnieks pusho kreiso pusi un pirmo reizi kartes laika tieshi tad tu izdoma caur to lodzinu scopot tur , parasti skreji uz ct resp vai skatijies preti kas notiek nevis caur lodzini scopoji
16. raunds atkal gribi skriet lidz ct resp bet begas to nedari jo pretinieks ir tuvu un tevi novaaktu , soreiz kartejo reizi pa kreisi neskatamies jo pretnieku tur nav
17. raunds neviena pretinieku lejaa nav un uzreiz mes parskrienam uz ct pusi

Personigi unbanu neliktu, lai skatas augstakie admini
 

C1ffs

New member
Jun 13, 2022
19
0
Atbaltstu kriša banu!
speletajs netīrs! (arī awp_lego_2_shootout_frkz KARti nospēlēji netīri)
MM spēles nav, jauns profils(tātad jau reiz ir čītojis un banots) (p.s. redzu kautvai pirivāts profils)

komentēju tapēc ka pilns serveris un pilnsCS ar šitādiem spēlētājiem. (piedi*sts)
nesaprotu kapēc nāk?! nopelnit atzinību?! pārmacīt tos kas māk spēlēt?!
Un vēl sauc citus pa BOMŽIEM :D (populārakais CHILL uzbrauciens!!)
es perku prime pec 2 dien es neat balstu cheatosanu un ja butu chetaojis tad nebutu seit sedejis 2h censoties dabut vinu apakal
neesmu cheatojis un necheatoju neatbalstu neko tadu .
 

C1ffs

New member
Jun 13, 2022
19
0
Demo no kartes kura tika uzlikts bans https://stats.chill.lv/autodemo/dem/49931/

2. raunds skrien pa apaksu un izdoma checkot kreiso pusi nevis pretinieku spawnu , kur ir daudz lielaka iespeja kadam atrasties
4. raunds prost teme uz fuudzi caur sienu :D
+ iepushojam ct pretnieku baazi shoreiz vispar neskatoties pa kreisi skrienot cauri lidz ct pusei
7. raunds soreiz nevis skrien pa taisno zem ct bazes , bet jau skrien pa kreisi izskrineot no sava resp apakshas , jo tur fuudzis tieshi lec lejaa
9. raunds soreiz paliec taja kaste apaksha nevis pusho talak lidz ct resp, tapec ka aiz sienas shoreiz ir 2 CT fuudzhi
10. raunds, tagad neviens cts nav prieksha , shoreiz gan gribeji skriet lidz ct respam uzreiz
11. raunds, atkal tik lidz ct iet pa pretejo pusi no tevis tu saac skatities tikai tad pretejo pusi, parasti skrien pa taisno ieksha ct respa
12. raunds bishk sus scopings raunda beigas
14. raunds brutali skrienot pakal fudzim ar nazi velc crosshir lidzi vinam caur sienu
15. raunds pretnieks pusho kreiso pusi un pirmo reizi kartes laika tieshi tad tu izdoma caur to lodzinu scopot tur , parasti skreji uz ct resp vai skatijies preti kas notiek nevis caur lodzini scopoji
16. raunds atkal gribi skriet lidz ct resp bet begas to nedari jo pretinieks ir tuvu un tevi novaaktu , soreiz kartejo reizi pa kreisi neskatamies jo pretnieku tur nav
17. raunds neviena pretinieku lejaa nav un uzreiz mes parskrienam uz ct pusi

Personigi unbanu neliktu, lai skatas augstakie admini
es nezinu ka var pieradit bet es neesmu cheatojis . varu darit jeb ko pc cheek nu es nez bet cheatojis es neesmu ja varetu pieraditu es vienkarsi nezinu ka es reali jav 2h censos pieradit ka neesmu cheatojis .

chill.lv speleju kamer nav prime zinaju ka man piekasisies par to ka nav prime bet lielaka dala mani pazist tur un pirms tiku vac banots neviens neko par cheatiem nepiepisas tgd ka vienkarsie netisam sapisos un nopisu sev acc tgd esmu cheateris es nezinu es saprotu ka es biju neuzmanigs un ta sekas zaudeju savu acc bet neesmu cheatojis un nekad nebija domas pat cheatot .

respekteju adminu viedoklus vinu vards bus gala vards .Bet cheatojis es neesmu .
 

C1ffs

New member
Jun 13, 2022
19
0
Demo no kartes kura tika uzlikts bans https://stats.chill.lv/autodemo/dem/49931/

2. raunds skrien pa apaksu un izdoma checkot kreiso pusi nevis pretinieku spawnu , kur ir daudz lielaka iespeja kadam atrasties
4. raunds prost teme uz fuudzi caur sienu :D
+ iepushojam ct pretnieku baazi shoreiz vispar neskatoties pa kreisi skrienot cauri lidz ct pusei
7. raunds soreiz nevis skrien pa taisno zem ct bazes , bet jau skrien pa kreisi izskrineot no sava resp apakshas , jo tur fuudzis tieshi lec lejaa
9. raunds soreiz paliec taja kaste apaksha nevis pusho talak lidz ct resp, tapec ka aiz sienas shoreiz ir 2 CT fuudzhi
10. raunds, tagad neviens cts nav prieksha , shoreiz gan gribeji skriet lidz ct respam uzreiz
11. raunds, atkal tik lidz ct iet pa pretejo pusi no tevis tu saac skatities tikai tad pretejo pusi, parasti skrien pa taisno ieksha ct respa
12. raunds bishk sus scopings raunda beigas
14. raunds brutali skrienot pakal fudzim ar nazi velc crosshir lidzi vinam caur sienu
15. raunds pretnieks pusho kreiso pusi un pirmo reizi kartes laika tieshi tad tu izdoma caur to lodzinu scopot tur , parasti skreji uz ct resp vai skatijies preti kas notiek nevis caur lodzini scopoji
16. raunds atkal gribi skriet lidz ct resp bet begas to nedari jo pretinieks ir tuvu un tevi novaaktu , soreiz kartejo reizi pa kreisi neskatamies jo pretnieku tur nav
17. raunds neviena pretinieku lejaa nav un uzreiz mes parskrienam uz ct pusi

Personigi unbanu neliktu, lai skatas augstakie admini
varu iskaidrot katru rroundu ka es domaju taja bridi . lai vel parliecinatu ka neesmu cheatojis
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Nu ieej demka uz paskaidro manis argumentus , nav runa par tavu vac vai non prime , manas acīs pārāk sus tie momenti bija
 

C1ffs

New member
Jun 13, 2022
19
0
Demo no kartes kura tika uzlikts bans https://stats.chill.lv/autodemo/dem/49931/

2. raunds skrien pa apaksu un izdoma checkot kreiso pusi nevis pretinieku spawnu , kur ir daudz lielaka iespeja kadam atrasties
4. raunds prost teme uz fuudzi caur sienu :D
+ iepushojam ct pretnieku baazi shoreiz vispar neskatoties pa kreisi skrienot cauri lidz ct pusei
7. raunds soreiz nevis skrien pa taisno zem ct bazes , bet jau skrien pa kreisi izskrineot no sava resp apakshas , jo tur fuudzis tieshi lec lejaa
9. raunds soreiz paliec taja kaste apaksha nevis pusho talak lidz ct resp, tapec ka aiz sienas shoreiz ir 2 CT fuudzhi
10. raunds, tagad neviens cts nav prieksha , shoreiz gan gribeji skriet lidz ct respam uzreiz
11. raunds, atkal tik lidz ct iet pa pretejo pusi no tevis tu saac skatities tikai tad pretejo pusi, parasti skrien pa taisno ieksha ct respa
12. raunds bishk sus scopings raunda beigas
14. raunds brutali skrienot pakal fudzim ar nazi velc crosshir lidzi vinam caur sienu
15. raunds pretnieks pusho kreiso pusi un pirmo reizi kartes laika tieshi tad tu izdoma caur to lodzinu scopot tur , parasti skreji uz ct resp vai skatijies preti kas notiek nevis caur lodzini scopoji
16. raunds atkal gribi skriet lidz ct resp bet begas to nedari jo pretinieks ir tuvu un tevi novaaktu , soreiz kartejo reizi pa kreisi neskatamies jo pretnieku tur nav
17. raunds neviena pretinieku lejaa nav un uzreiz mes parskrienam uz ct pusi

Personigi unbanu neliktu, lai skatas augstakie admini
ja netieku unbanots sakiet ta tagad lai es necenos teret nu jusu ne savejo laiku . un velreiz es nesupportoju cheatus neesmu cheatojis .
 

Vibin0

New member
Jan 5, 2021
29
3
Csgo demo skatās caur pašu cs, no lāde pajaunu demku, ieliec cs folderi un tad ingame uzraksti play demo "demo nosaukums" . Ja nezini kur jāliek demo vari interneta viegli to atrast
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Man personīgi interesē paskaidrojums kāpēc tajos raundos , kad tev neviens nav priekšā tu pārskrien uz CT pusi un tad kad ir priekšā neparskrien , kad kāds ir pa kreisi tu pačeko kreiso pusi un kad tur neviens nav nečeko! Vislielākais wh moments , manuprāt , bija tad kad 15 raundā pirmo reizi pa to lodzinu skatījies kreiso pusi , PIRMO reizi un tieši tad tur fujaks pīkoja . Bet gribētu redzēt vismaz 80% raundus paskaidrojumus
 

C1ffs

New member
Jun 13, 2022
19
0
Man personīgi interesē paskaidrojums kāpēc tajos raundos , kad tev neviens nav priekšā tu pārskrien uz CT pusi un tad kad ir priekšā neparskrien , kad kāds ir pa kreisi tu pačeko kreiso pusi un kad tur neviens nav nečeko! Vislielākais wh moments , manuprāt , bija tad kad 15 raundā pirmo reizi pa to lodzinu skatījies kreiso pusi , PIRMO reizi un tieši tad tur fujaks pīkoja . Bet gribētu redzēt vismaz 80% raundus paskaidroj
ja tas par to lodzinu ir tas ko es domaju tad es jav ieprieksejos raundos biju pamanijis ka tur viens chubits iet un peeko to logu man un tad es izdomaju vienkarsi iz peekot un yee un es nezinu to otru moment bet man liekas vai nu es sadzirdeju vai es vienkarsi ta precizi izgaju .
varbut ja kads varetu clipu atsutit vai kko tadu jo es nevaru tos demo apskatit , ja kads var atsutit tad es iskatitu un varetu pateikt precizak.

(gamesoundi man uz 85% austinas uz max un voice chats man lielako dalu ir islegts )
 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Vinmēr esmu svārstījies par C1ff,bet nekad nepietika pierādījumu. Vai nu skills vai labi slēpj. Tad jau redzēsim,ko augstākstāvošie nolems.
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Ieej noskaties demo un tad paskaidro nevis tupa mini kas kurā raundā notika , kā apskatīties demo pamācības ir pilns internets . Ja tu biji pamanījis ka tur kāds visu laiku pušo , kāpēc tu tikai vienu reizi pa to lodzinu skatījies visas kartes laikā ? Nākamajos raundos tu arī pa viņu neskatoties, bet tur taču visu laiku kāds pušo kāpēc tad neskaties ?
 

C1ffs

New member
Jun 13, 2022
19
0
Man personīgi interesē paskaidrojums kāpēc tajos raundos , kad tev neviens nav priekšā tu pārskrien uz CT pusi un tad kad ir priekšā neparskrien , kad kāds ir pa kreisi tu pačeko kreiso pusi un kad tur neviens nav nečeko! Vislielākais wh moments , manuprāt , bija tad kad 15 raundā pirmo reizi pa to lodzinu skatījies kreiso pusi , PIRMO reizi un tieši tad tur fujaks pīkoja . Bet gribētu redzēt vismaz 80% raundus paskaidrojumu
okey 1 rounds pedejais chubits palicis es peekoju no labas puses (no spawna ) stepus vai kad kads isava sadzirdeju nomisoju un man teamets bija jav nida soo no vina es vareju noteikt vai vins ies apakal uz spawnu kur es jav vinu biju redzejis vai ies uz midu , vins nosauj manu teamate un es biju tuvak lai izpeekotu midu soo es cheeckoju midu tur vins bija viss.

2 rounds ieeju apaksa no-scopoju 1 chali un mani nosauj viss .

3 rounds ar teammatiem izdomajam biki patrolloties iegajam visi sturiti un taa mus pec isa briza vissus nosauj viss

4 rounds ieeju apaksa paskatos pretinieku apaksejo stavu vai tur neviens neskrien (tur neviena nebija) IZDOMAJU IET UZ PRETINIEKU APAKSEJO STAVU
dabuju knife killu tad redzeju ka chalits no manas labas puses aiziet uz ct spawnu no mida saku aimot dabuju killu tad uz beigam sadzirdu krish vins nolec leja es jav biju uzmetis granatu un finishoju killu ar awp

5 rounds. iegaju musu spawna apakseja stava no kreisas puses mani ierasho un novac

6 rounds. uzeju musu spawna augseja stava kamer krish g ienak pa kreiso pusi novac manu teammate es domaju ka varesu hitot no-scope nehitoju krish g mani novac

7. rounds ieeeju musu spawna apakšēja stav saprotu ka no pretiniekiem neviens nav aizgajis uz leju . enteroju mida redzu ka mans teammates un zips nolec leja eju pec knife killa uz zipa bet no labas malas tieku nosauts .

8. rounds tieku novakts off spawn ( saistits ar nakoso round)

9. rounds pagaseja rounda tiku novakts no off spawna tadel izdomaju izpikot soreiz kreiso malu jo tagad sapratu kad pretinieki iet pa csaniem un ja busu pietiekami atrs varu dabut killu of spawn gandriz . talak eju slepties musu spawna apakseja stava pa labi kur mani ierauga 1 no pretinieko speletajiem es censos pieliekties un tikt prom tas izdodas un izejot uz midu pa labi dabuju killu , sadzirdu pretinieku komandas speletaju musu spawna apakšējā stava un cheekoju musu komandas spawna ieeju uz apaksejo stavu tur pretinieku nav saku kusteties uz midu redzu ka manu teammatu nosauj ta viet dabuju trade nno vacot pretinieku speletaju , pa šo bridi sadzirdu krish g pie musu komandas durvim uz apakšējo stavu izdomaju aptiet apkart no kurienes vins mani negaidis bet tik mer krish g ari sak iet uz midu tikmer esmu jav chekojis musu spawnu kur krish g iepriekš atradas saprotu ka vinš jav ir mida es atri skrienu uz midu ieraugu krish g vinš nomis savienu u mani es ari un vins iet uz ct spawn es velreiz cheekoju midu vins tur nav es tagad saku domat vai vins ies uz rampas un centisies novak mani no augsas vai ies pa apakšu . tad es jav skrienu uz ct pusi kur krish g tiko bija uzgajis augsa un knapi netrapiju savu šavienu talak vinš sak man tuvoties no augsas es sadzirdu to un uz mazu bridzi iebegu mida kur ja vins gribetu mani nosaut vinam butu jalec leja tas nostrada krish g nomiso es eju pec knife killa un uzvaru round .



parejais bus velak es eju est (sorry ka gari gribu iskaidrot visu pa sikumiem )
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Es tev neprasu izskaidrot visus raundus, prasu izskaidrot manus argumentus uz taviem hakiem .

Pašlaik tavi argumenti ir galīgi sūdīgi, tev vajag argumentēt manu argumentu nevis komentēt savu spēli, es to visu ko dari redzēju demo.

7. raunds tu jau sāki skriet pa kreiso PIRMS tas fujaks vispār bija nolecis lejā, tu NEKAD nebiji pa uz malu gajis, ka jau teicu, sāki skriet pa kreisi kad viņs nebija vēl nemaz nolecis lejā, tad kad sāki kustību pa kreisi nebija variantu , ka tu redzi, ka viņš lec lejā .

PS. Pēdējie raundi ir lielākais iemesls tavam banam, gaidīšu paskaidrojumus!
 
Status
Not open for further replies.
Top