Make AWP server great again !

Status
Not open for further replies.

xDELTAx

New member
Apr 25, 2020
20
10
Labdien!

Tā kā esmu AWP servera spēlētājs, savu 75 nospēlētu stundu laikā esmu secinājis, ka vajag veikt nelielas izmaiņas AWP serverī, lai viņā būtu vēl patīkamāk uzturēties un spēlēt . Un lūdzu, Administratori, uztvert šo rakstu nevis kā ieteikumu , bet kā lūgumu , jo šīs izmaiņas ir vajadzīgas. Tad sāksim. 

TEAMMATE BLOCK 

Sākšu ar to, ka šī ir kaitinošākā lieta awp serverī. Katru otro vai katru trešo raundu es saskaros ar teammate block un 70% gadijūmā tas noved pie tā, ka mani stulbi nošauj, jo fiziski nevaru paiet malā, tad kad vajag . Un man ir veseli 2 iemesli kāpēc tas būtu jānoņem. 

1. Serverī ir 16 spēlētāji . Daudzas awp mapes ir maziņas . Un pārsvarā teammate blocks noteik tieši uz first pick , kad divi vai vairāki cilvēki izdomā izlīst vienlaicīgi vienā pusē. Saprotams, ka bieži nobloķē netīšām , arī man ir reizēm sanācis kādu nobloķēt, jo tu par to pat neaizdomājies vai kāds tev ir sānā . 

2. Bloķē ļaunprātīgi. Arī šis brīnums ir sastopams bieži. Lielākā daļa ir bērni, kuri domā , ka tas ir smieklīgi un asprātīgi. Ir tad vēl arī otra daļa, kas spēles laikā sadiršas un tad viens otru bloķē visas spēles garumā. Nezinu kā ar citiem , bet es esmu diezgan kluss spēlētājs bieži mikrofonu es neizmantoju, bet arī tad trāpās gudrinieki, kas visas mapes garumā skrien man līdzi un bloķē gaidot, kad mani nošaus.

+ Cik zinu taisās palielināt slotus Chill.lv serveriem . Redzēju , ka awp serverim sloti tiks papildināti līdz 21 cilvēkam , kas nozīmē , ka ar blockiem nāksies sastapties vēl biežāk..

awp_penta_freakz_frkz

Pa lielam varētu mūžīgi runāt par to kādas mapes būtu jāņem ārā un kādas būtu jāliek iekšā. Bet šī mape ir vienīgais izņēmums , kas nepatīk nevienam. Nepatīk nevienam tāpēc, jo tā ir Knife Map. Ja godīgi neredzu jēgu awp serverim knife map . Es pieņemu to ka dažās mapēs ir pielikts klāt deagle ierocis, bet mape kur ir tikai naži ir galīgs stulbums. Es par šo mapi neko nebūtu rakstījis ja cilvēkiem viņa patiktu . Bet katru reizi kad viņa tiek izvēlēta, cilvēki 100% gadijumos momentāli savāc RTV lai mainītos mape. Un nevajag lūdzu gudroties ar tekstiem - paši izvēlējāties tādu mapi . Esmu cilvēks kas nezina mapju nosaukumus no galvas. Es varu galvot, ka neviens kas spēlē chill serveros nevarēs pateikt visas pēc nosaukuma zinot , kas tā ir par mapi.Un kad tev balsošanā izkrīt neviena sev pazīstama mape, tad tu kā ar pirkstu debesīs spied pirmo,kas tev pagadīsies. Tāpēc būtu labi ja viņa tiešām tiks izņemta. 


NEXT MAP BUG

No vienas puses nav tik svarīgi, bet tomēr. Man škiet vismaz reizi dienā ir tāda problēma, ka mape vienkārši nemainās 3 vai vairāk reizes. Pat tad kad cilveki sāvāc Rock The Vote , notiek nākamās mapes balsošana , bet beigās nekas nemainās . Un bieži vien, kad tas notiek serverī paliek ap 8 spēlētajiem, jo visiem vienkārši apnīk uz apli spēlēt vienu un to pašu.


Pa lielam tas ir viss.
Paldies!

 

ōvō?

New member
May 5, 2020
9
3
Es pilnībā piekrītu tev, daudzas mapes nav vaidzīgas jo vienmēr kāds rtv vote taisīs. Runājot par TEAMMATE BLOCK, tur tev taisnība kad vaidzētu uzlikt friendly fire is off kā pub serverī tad būtu mazāk problēmu un neviens nepītos pa kājām, jo dažreiz nokaitina, bet var ar to sadzīvot :D  un bugus arī varētu salabot lai labāks gameplay. ES REC

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Izlasīju tavus ieteikumus un varu šo to piebilst...

TEAMMATE BLOCK 

Par šo piekritīšu, kad vēl spēlēju awp daily, šī bija problēma ar kuru visu laiku saskārās VISI. Vienmēr, tīšām vai netīšām, kāds bloķē kas 90% no gadījumiem beidzas round loss.

Par to kas notiek mazajās mapēs. Tas nemainīsies jo nav vietas lai divi reizē izpeakotu un ja dara tad ar runboost bet tam mazajās mapēs nepietiek laika...

LABOJUMS 

To varētu labot noņemot team collision vai uzliekot ka collision parādas kad spēlētājs to akceptē. Kāpēc? Jo zinu daudzus cilvēkus kam patīk trickshots taisīt ar run boost, arī head boosti ĻOTI noder dažādos gadījumos... Ar collision plugin var ielikt ka tas strādā tikai tad kad spēlētājs uzspiež kādu pogu vai ka collision ir aktīvs tikai hitboxa augšā (galvā).

awp_penta_freakz_frkz

Jā, penta ir mape kas ir tikai ar nažiem, no pieredzes zinu ka visi uzreiz raksta RTV lai mapi nomainītu jo awp serverī tas nav interesanti.

LABOJUMS

Nezinu vai tas ir iespējams, bet to varētu mainīt mainot mapi, piemēram ja mapē nevar uzlikt ka automātiski spawnojas ar awp, tad vismaz uzlikt ka awiki spawnojas pa visu mapi. Ja tas nestrādātu, tad mape ir jāņem ārā, jo no viņas savādāk nav jēgas. Viņa ir milzīga un ir tikai nazis.

NEXT MAP BUG

Tāda problēma ir visulaiku, nezinu vai to var labot, bet ja admins ir serverī, tad admins mapi var nomainīt uz kuru vote tika norādīta. 

LABOJUMS

Par šo ir jārunā ne tikai ar sarkanajiem, bet arī ar tiem kas to config izstrādāja. Nezinu te varēs paši tik viegli to labot... 

Varbūt vienīgi, ja uzliek VOTE RESET ja mapi nemainas pēc vote noslēgšanas. Tas resetotu vote un varētu vēlreiz vote taisīt nevis gaidīt...

Tie ir mani ieteikumi un padomi. AWP serverim tā jau tagad klājas smagi jo hakeri parādas no katra stūra un mācību dēļ adminiem ir grūtāk izskraidīt. Lai vai kā... @t0nt0 @Mini, nez ko par šo varētu darīt?

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Paldies par ieteikumu, noteikti tuvāko dienu laikā izlabosim, vai arī izlabosim uz jaunā servera, kuru ir plānā palaist nedēļas laikā. 

Tāpatās ja kāds ir sevī pārliecināts var arī vienā atbildē ierakstīt kartes kuras vajadzētu ņemt ārā, bet tādā gadījumā ir jāliek pretī kartes ar kurām aizstāt. 

Liels + @xDELTAx @xd $ky$trike par labu problēmu izklāstu. 

 
Last edited by a moderator:

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Piemetīšu no savas puses ieteikumu. Tātad ir mapes, kur ir awp+deagle. Šajās mapēs cilvēki pārsvarā mauc tikai ar deagle, tupa skrien virsū barā. Domāju, ka awp serverī pienāktos spēlēt ar awp. 
Otrs būtu team maiņa, tas attiecas arī uz PUB. Ir daudzi indivīdi, tajā skaitā šī topika autors, kuri maina komandas, lai kačātu punktus, jo nespēj spēlēt pret sev līdzīgiem spēlētājiem. Plus arī sabojā team balance. 
bet tā ieteikumi labi, +REC

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
+REC Labi ieteikumi , it īpaši par blocking... Ir ari paris mapes , kur pirmajā sekundē spēj wallbangot ..... Diezcik neinteresanti , varbut spawnus pamainit paris mapees.

 

ᴸᵘ⁴ⁱʲˢ

New member
May 5, 2020
20
0
Piemetīšu no savas puses ieteikumu. Tātad ir mapes, kur ir awp+deagle. Šajās mapēs cilvēki pārsvarā mauc tikai ar deagle, tupa skrien virsū barā. Domāju, ka awp serverī pienāktos spēlēt ar awp. 
Otrs būtu team maiņa, tas attiecas arī uz PUB. Ir daudzi indivīdi, tajā skaitā šī topika autors, kuri maina komandas, lai kačātu punktus, jo nespēj spēlēt pret sev līdzīgiem spēlētājiem. Plus arī sabojā team balance. 
bet tā ieteikumi labi, +REC
Nu varu pieminēt tas kad dažkārt tiek samestas komandas juku jukām ka piemēram pēc pieredzes esmu komanda ar vieniem silveriem un pretī globali un nedaudz zemāki un vēl pluss ir tas ka cik esmu novērojis savās padsmit stundās awp serverī patiešām vajadzētu vairāk adminus jo biezi vien dienas sākumā un beigās sarodas daudzi f2p acc ar otrajiem līmeņiem un tik mauc ar trakajiem scoriem bet admina nav klāt lai to fiksētu,+runājot par deagliem viņi ir labi,un viņi arī nav tik daudzās mapēs lai par viņiem sūdzētos ja nemāki ar deaglu šaut un nesanāk pagaidi kad nomainīsies mape un turpini spēlēt. Bet jā dažkārt piekrītu

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Nu varu pieminēt tas kad dažkārt tiek samestas komandas juku jukām ka piemēram pēc pieredzes esmu komanda ar vieniem silveriem un pretī globali un nedaudz zemāki un vēl pluss ir tas ka cik esmu novērojis savās padsmit stundās awp serverī patiešām vajadzētu vairāk adminus jo biezi vien dienas sākumā un beigās sarodas daudzi f2p acc ar otrajiem līmeņiem un tik mauc ar trakajiem scoriem bet admina nav klāt lai to fiksētu,+runājot par deagliem viņi ir labi,un viņi arī nav tik daudzās mapēs lai par viņiem sūdzētos ja nemāki ar deaglu šaut un nesanāk pagaidi kad nomainīsies mape un turpini spēlēt. Bet jā dažkārt piekrītu
Nu bet ja esi normāls šāvējs, tad ar silveriem komandā tāpat katru roundu kādus 2-3 purnus var izšaut. Protams, es ar deagle izmantoju, ja izpīkoju, nomissoju un tur 3 pipari pretīm. Tas deagle diskutējams jā. To var principā arī nemainīt.

Galvenā problēma ir team block un komandu maiņa

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
+REC Labi ieteikumi , it īpaši par blocking... Ir ari paris mapes , kur pirmajā sekundē spēj wallbangot ..... Diezcik neinteresanti , varbut spawnus pamainit paris mapees.
Spawn maiņa ir mezgls uz ugunskura. Nav zināms ar kādu plugin spawns mapē likts, daži plugini neļauj ar citu editot. To var izdarīt, bet var arī uzlabot tā ka spawnojies zem zemes. Ar spawniem labāk pašiem neņemties ja spawni jau ir likti, to lai dara tas kas to mapi ir taisījis... Vienīgi ja spawni it likti kā punkti nevis kā box/random*spawn, tad to var labot...

ja nemāki ar deaglu šaut un nesanāk pagaidi kad nomainīsies mape un turpini spēlēt.
Ufff, smird pēc maza uzdirsiena, lai vai kā... Deagle manuprāt padara awp interesantāku... Ja izšauj un netrāpi, tev ir iespēja cīnīties atpakaļ uzreiz pēc šaviena. Varbūt visu var mazliet uzlabot ja uz deagle uzliktu 7 lodes. Tad nevarētu skrienot spray and pray. Un actually būtu jātēmē un jātaupa lodes.

 

ᴸᵘ⁴ⁱʲˢ

New member
May 5, 2020
20
0
Nu bet ja esi normāls šāvējs, tad ar silveriem komandā tāpat katru roundu kādus 2-3 purnus var izšaut. Protams, es ar deagle izmantoju, ja izpīkoju, nomissoju un tur 3 pipari pretīm. Tas deagle diskutējams jā. To var principā arī nemainīt.

Galvenā problēma ir team block un komandu maiņa
Bet ja nevar paķert šos divus purnus zaudē punktus un tad viss rounds ir norakstīts protams ja kāds no tiem silveriem nav čīters kas atklājas kkādos 20%

 

ōvō?

New member
May 5, 2020
9
3
Es pilnībā piekrītu tev, daudzas mapes nav vaidzīgas jo vienmēr kāds rtv vote taisīs. Runājot par TEAMMATE BLOCK, tur tev taisnība kad vaidzētu uzlikt friendly fire is off kā pub serverī tad būtu mazāk problēmu un neviens nepītos pa kājām, jo dažreiz nokaitina, bet var ar to sadzīvot :D  un bugus arī varētu salabot lai labāks gameplay. ES REC
+ es domāju kad vaidzētu palielināt slotu skaitu AWP serverī, jo 16 ir par maz. Vienmēr gribās tikt serverī bet viņš pilns ir un es redzu kad daudzi citi mēēģina joinoties serverī bet viņš 24/7 full, ja palielinātu servera slotus tad vairāki cilvēki arī spēlētu un būtu interesantāk gemot + ja noņjemntu friendly fire tad būtu vispār zbis spēlēt. @Mini es nezzinu kā tas strādā vai var palielināt slotu skaitu vai nēē bet ja var tas būtu vienkārši forši ;)    :)   

Vel kas par problēmu AWP serverī, man xp vispār uz augšu neiet man kā stāv uz 4758xp tā stāv, es nospēlēju visu match dabūnu 4856xp un pārmainās mape man uzlec atkal uz 4758xp un tā visu laiku ka mape mainās tā viņš nokrīt nost un atkal no jauna jasāk, kāds nezin kas tā par problēmu?

 
Last edited by a moderator:

DropeZ.<3 :*

New member
Dec 5, 2019
93
6
Pilnībā piekrītu teammate block tas ir vids kaitinošakais kad nomirsti tikai deļ tā ka citi pielien blakus kad izpeko ātri. Šo vajag realizēt ļoti labs ieteikums! 

 
Status
Not open for further replies.
Top