MAIN#_# ADMIN PIETEIKUMS UZ PUB SERVERI.

Status
Not open for further replies.

main#_#

New member
Nov 24, 2018
11
2
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - Vēlētos iegūt ADMIN PUB SERVERĪ.

- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - Esmu 26 gadus vecs.

- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - Esmu bijis ADMINS CS 1.6  ļoti daudz serveros ADMINS gan - BoxG, gan KSO gan daudzos citos. CS:GO man šī iespēja vel nav radusies, bet ļoti gribētu gūt šādu iespēju un iegūt pieredzi. Esmu ļoti pieredzējis ADMINS ar diezgan iespaidīgu gadu pieredzi šajā jomā.- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)- https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561198297238421&search=1- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. - Foxxy, Seroxe, Flappy, tont0, swordfish utt. Vairākkārt esmu ziņojis ADMINIEM par čiteriem kas ir serveros ne tikai PUBā, bet gan retake, arena. Paziņoju vai nu privāti vai ar komandu !calladmin.

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - Ik pa laikam ienākot serverī sastopos ar čīteriem, it sevišķi pavisam vēlu spēlējot cik esmu pamanijis kad ir samērā maz playeru un tas notiek bieži vien kad neviens no ADMINIEM nav uz vietas, un ir jau vēls un nav kas viņu varētu nobanot, takā esmu players kas spēlē daudz es varētu būt liels plus šim serverim palīdzēt CHILL.LV ADMIN TEAM. Esmu aktīvs players, esmu korekts pret visiem vienādi un izvērtēju vienmēr situācijas no visiem skatu punktiem, pirms veicu kautkādas rīcības. 

- Jābūt aktīvam mūsu forumā. -  Forumā līdz šim neesmu bijis super aktīvs, bet esmu CHILL.LV Mājas lapā kopš 2018. gada.

Ar Cieņu, MAIN #_#

Peace.

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Ir nodevis cheaterus , bet adminu PUB manā skatījumā ir diezgan daudz šobrīd. 

Tāpēc ANTI

GL

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Sveiks! Sasveicināšanās topika nav :( , tāpēc neko par tevi nevaru pateikt. Jā, aktīvs esi, bet manuprāt, es piekāpšos flappy, jo pubā ir gana daudz un aktīvu adminu. Došu Anti, bet tas nenozīmē, ka nevari atkal kādreiz pieteikties, lai veicas iekš chill! 

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Sliņķis tāds, varēji fiksi par sevi vismaz 2 vardus pastastit :D 

Bet es tev dosu +REC, jo chalis prot nolikt pie vietas mūsu pub “varoņus” pat bez acc, ir aktīvs un es nez ko te vairak teikt :) 

#MAINparAdmin

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
+ Aktīvs esi.

+ Sakarīgs esi.

+ Pieredze ar permam ir.

- PUB Admin daudz ir.

- Sasveicināšanas topiks nav.

Sākumā domāju palikt Neitral ,bet dzīvē satiekot, esi tiešām sakarīgs un rēcīgs.

+REC , veiksmi!

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
No manis +REC

Galva uz pleciem, pārliecinājos satiekot dzīvē. Aktīvs, ar lielu adminēšanas pieredzi. Šad tad plēšās tik ar rižikiem, bet arī tas ir normas robežās, tā kā problēmu nebūs. 

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Lai jau, paskatīsimies ,vai adminēs tikpat labi ,kā izsakās :D  

Tas tev nav dauzīt bumbierus ar p.... :)   Došu REC , varbūt pierādīsi ,jo tu vienmēr laikam esi onlainā,kad es neesmu :D  

gl&hf

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Es laikam arī rekomendētu, ja rakstītu pieteikumu nedēļu atpakaļ . Sen zināms, jau no 1.6 servera, Virtuālajā vidē liekas savaldīgs ? Redzēs, kā Tev ies, bet es varu ieteikt , jo vairāk iztiec bez privičku lietošanas, jo labāk. ?

REC

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
REC......

nepazistu chali, bet liekas jauks :D

un tadus mums vajag vairak, un tie kas saka ka adminu pietiek, parasti baidas par savu vietu, jo ja bus labaki par vinju admini, bus jashkiras no nelabajiem :D :D

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Nu sūti savu steam id runcīt ?

Pamēģināsim Tevi ;)  

TC

 
Status
Not open for further replies.
Top