machy Pieteikums RETAKE adminam!

Status
Not open for further replies.

machy

New member
Jun 9, 2021
4
3
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? RETAKE
- Tavs vecums? 19
- Links uz sasveicināšanās topiku! https://chill.lv/threads/Čau-uuu.3637/#post-19009
- Tava pieredze kā adminam? Es esmu bijis admins serverī, kurš vairs neeksistē. Kā arī esmu ēnojis Ralfu Chipaanu Čipānu, kurš ir jau iedevis ieskatus, kuri ir nepaklausīgākie spēlētāji serverī tā kā nenākšu šeit kā zaļš gurķis.
- Links uz taviem statiem! https://stats.chill.lv/profiles/STEAM_1:0:448005623/5/
- Klaudiyee, ChipaaN, Groovy, team ipq, mauglis.
- Es spēlēju salidzinoši daudz, jo šis pašlaik, manuprāt, ir labākis veids kā iesildīties, tāpēc katru dienu būšu serverī un veikšu inspekcijas.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā.
 
Last edited:

✪LabaisCilveks

New member
Feb 8, 2020
13
2
Es teiktu, ka ļoti valdzinošs piedāvājums, no ēnu dienām, esmu sapratis, ka čalis rubī fišku. Mācēs R1ddle ierādīt vietu, kā arī atšķirt čīterus no normāliem cilvēkiem, jo kā nekā cilvēkam ir vairāku sezonu pieredze amatieru līgās.
+REC
 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
+REC, nav jusu avg silvers, pratīs pildit savus amata pienakumus un adminus vajag :)
 

Groovys

Member
Nov 29, 2020
94
16
+rec,esmu pārliecināts ,ka nebūs problēmu atpazīt cheaterus,ir aktīvs un patiešām varu apliecināt ,ka ir ziņojis par čīteriem serverī;)
 

klaudiyee

New member
Jan 2, 2020
9
4
Zinu viņu pietiekami sen, tāpēc varu dot solid +REC. Pietiekami daudz ir spēlējis csgo un nav viens no tiem kurš neprot šaut, diezgan sevi pierādijis klipos un spelejot vienā kompānijā, tāpēc tu manuprāt esi labākais kandidāts
 

mikeyss

New member
Aug 16, 2020
4
1
+REC profesionāls spēlētājs savā nozarē, kā arī aktīvs datorspēles cienītajs un izšaus visiem galvas karalaukā.
 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
More cringier than Chipāna headsets :ROFLMAO:, anti

Nevaru saprast šīs bija kārtējais shitposts vai Tu tik tiešām tiecies pēc admina.
Ja Tu tiecies tad saņemies un uzraksti nopietnu pieteikumu. Izeditosi savu pašreizējo, nomainīšu domas.
 
Status
Not open for further replies.
Top