maķa uz PUB!

Status
Not open for further replies.

maķa

New member
Mar 21, 2021
7
1
Paraugs :

- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Vēlos iegūt admina tiesības ''Public'''serverī!
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)Nu jau ir astoņpadsmit.
- Links uz sasveicināšanās topiku!https://chill.lv/forums/topic/3035-eyooooo/
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Pašā CsGo man šobrīd pieredzes nav, biju itkā vienā 1v1 ārzemju serverī, bet viņš tur bija max bad un nevaru īsti teikt ,ka varēju iegūt pieredzi. Bet cs1.6 ir diezgan liela pieredze, kā adminam un ,manuprāt, tas isti neatšķiras no CsGo pienākumiem.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)https://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:88225505&server_group=0
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Tā īsti nezinu vai būs kāds, kas varētu par mani aizlikt kādu labu vārdu vai pateikt, ka esmu iejuties. Bet,iespējams, tas varētu būt ''SencisEvo'' un ''MauGlI'. varbūt kāds admins šo lasot, varēs aizlikt kādu labu vārdu :)
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Tātad, es izdomāju uzrakstīt pieteikumu par adminu, jo šobrīd ir ārā ļoti labs laiks un adminu aktivitāte ir palikusi švakāka, bet tas noteikti ir pašaprotami. Un, manuprāt, nenāktu par sliktu man palīdzēt adminu kolektīvam ar savu aktivitāti, esmu šobrīd diezgan aktīvs serverī un bieži kad es spēlēju manāmi trūkst adminu. Palīdzēšu noteikti kā ikviens admins šeit, ar to ka atbrīvošu serveri no ''čīteriem'un ''toxic'' spēlētājiem. Ir grūti būt labākam par kādu citu adminu, jo visiem pienākumi ir vienādi. Tākā negribu sevi celt debesīs un teikt ka būšu labāks par kādu citu. :)
- Jābūt aktīvam mūsu forumā.  Pēdējo nedēļu es uzskatu, ka esmu aktīvs. Ja ar to nepietieks, sapratīšu. :)

Lai jums veicas! 

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
+REC normāls pipars, proti uzvesties un kāda palīdzīga roka nenāktu par ļaunu... tāpat pārsvarā visi admini nosvīduši :D  

 

Logins

Member
Apr 3, 2021
65
15
Discordā neesmu tevi redzējis, bet pubā un forumā esi aktīvs, so došu par. GL

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Heya, ja ir tāda lieta ,ka pasauc uz serveri lai paņemu kadu un izdzēšu

Aktivitāte ✔︎

Attieksme ✔︎

Soo dodu RECEKLIS .

 

EAZY.

New member
May 12, 2020
27
6
Pret, stundas maz. Tas ka Tu tagad esi aktīvs, nenozīme to, ka velāk nenogasīsīsies kā visi pārējie. 
 Ingame esmu ievērojis, ka nemāki muti turēt un gudri runā. Neviena apelācija par nosūdzētu čīteru. Tie admini, “kas it kā Tevi rekommandē.” Paši īsti nefiltrē, kas notiek un par adminiem saukt grūti.

 
Last edited by a moderator:

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Pret, stundas maz. Tas ka Tu tagad esi aktīvs, nenozīme to, ka velāk nenogasīsīsies kā visi pārējie. 
 Ingame esmu ievērojis, ka nemāki muti turēt un gudri runā. Neviena apelācija par nosūdzētu čīteru. Tie admini, “kas it kā Tevi rekommandē.” Paši īsti nefiltrē, kas notiek un par adminiem saukt grūti.
Tieši par šo stāstiju admin čatā, biju nolēmis nepostot neko, bet redz ka kāds jau paspējis pateikt visu ko gribēju teikt

So no manis arī ANTI

 
Last edited by a moderator:

Nauris

New member
Aug 28, 2020
228
8
Neesmu nekad redzējis Tevi, jo PUB pats personīgi es nespēlēju, bet palasīju citu rakstīto un esmu gatavs iedot Tev PAR, kā arī diezgan sakarīgi esi sarakstījis visu, ko vajadzēja. :D  

 

Dzoniis

New member
Apr 29, 2021
3
0
Es teiktu ka jauns admins nenāktu par sliktu , ņemot vērā, ka diezgan bieži neviens admins nav on. REC no manas puses, + māk šaut 

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Neesmu nekad redzējis Tevi, jo PUB pats personīgi es nespēlēju, bet palasīju citu rakstīto un esmu gatavs iedot Tev PAR, kā arī diezgan sakarīgi esi sarakstījis visu, ko vajadzēja. :D  
Tie kas nespēlē pub un nezina par ko iet runa nav ko lieki komentēt, paldies

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Vēl par to tavu aktivitāti tu rakstiji, ka būsi aktīvs serverī, bet pēdējo reizi tu esi bijis šorīt 8 no rīta, nezinu vai vispār ir jēga, ja tu ieej 8 no rīta un pēc tam vairs nenāc serverī, pēcpusdienā gandrīz jebkurš admins var ienākt 

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top