LittleMonkey Arena Admin

Status
Not open for further replies.

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Steam profila links: Mans steams.

Discord id (piem : "Sanja#1337") : lilmonkey#1210

Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Es nāku no Latvijas, Rīgas. Mani sauc Gustavs. Man iesauka ir Pērtiķītis, jo LittleMonkey. Esmu jauns puisis kuram patīk palidzēt cilvēkiem. Reizēm, kad mani nošauj palieku dusmīgs, bet es cenšos to labot.

Tavs vecums?: 16.

Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu!: Tāda man nav bījusi CS:GO serveros. Esmu bijis Admins Garry's Mod serverī.

Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Es varu būt daudz online. Esmu bijis online, kad ir hakeris vai divi, un adminu nav.

Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak!) : 
sig.php


Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem.: Esmu nodevis vairāk nekā 2 pārkāpejus discordā.

Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.: Kad sadusmojos mēdzu apsaukāties vai nedaudz dusmīgi nomurmināt voice chatā. Es ar to tagad strādāju.

Aplikāciju rakstu otro reizi un šeit, jo iepriekš to ierakstīju pie puba aplikācijam. Būtu jauki ja kāds to izdzēstu.

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
REC - Sakarīgs čalis, māk atpazīt hakerus. Man privāti ir nodevis vairākus hakerus. +Arena vajag adminus

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
REC+

Būtu devis pub serverī pieteikumā ar ,bet tur jau admin ir par daudz.

Domāju pienākumus Tu spēsi darīt ļoti labi.

 
Status
Not open for further replies.
Top