Leona sasveicināšanās topiks

LeoN

New member
May 10, 2021
7
0
Sveiki, mani sauc LeoN, ganjau esat mani redzējuši serverī pēdejo dienu laikā. Es esmu dzimis Jelgavā, bet tagad dzīvoju Liepāja un mācos Liepājas 7. vidusskolā. 

Daži fakti par mani:

Mīļāka filma : Fast and forious 10

Mīļāka filmu aktrise : Liya Silver

Mīļākais mācību priekšmets : Ģeogrāfija

Mīļāka dziesma : ''Desabafo'' un ''Lemonade and MDMA''

CS:GO spēlēju no 2016.gada un man kopā ir ~ 2000 stundas.

Šo saticīgo un atsaucīgo komūnu sērfojot pa community serveriem, jo man bija cooldowns no MM, par pārak daudz team damage. Nav tāka izklausās, tātad, Inferno, MG Competetive. Es solo queue ejot sastapos ar ļoti toxic Polijas tautības pārstāvjiem un es viņiem ļoti nepatiku, so kad es metu savu molly uz church, viņi nemaz nedomājot, skrēja uz manu molotovu, nevis plantot bumbu, vai kādu nošaut. Tātad es dabuju cooldown uz 30 minūtem, īsti negribējas iet OFF, so nolēmu paspēlēt, kāda Latviešu serverī un uzrakstot ''.lv'' es atradu Chill.lv un uzreiz gāju iekšā un tajā pašā mačā nometu 30 kills. Ļoti iepatikās un tagad mēģinu dienā vismaz vienu reizi uzspēlēt. Foruma pierakstījos, jo sakasījos ar kautkādu dārzeni, bet kad viss bija beidzies, viņš mani nepamatoti sāka kikot āra no servera. Šī prusaka vārdu es neatklāšu, bet jūs varbūt zinat par ko es runāju. 

Mani hobiji ir automašīnas un ceļošana. Pats apsveru nopirkt kādu opelīti vai golfiņu :D

Domāju ka ar šo pietiks un tiekamies pubā draugi :D

 

benchix

Member
Nov 6, 2020
122
18
Hey, bet tas ka tevi kiko ara nav jastasta sasveicinasanas, ja kautkas saistiba ar to cilveku nepatik, uzraksti sudzibu ;)

 

LeoN

New member
May 10, 2021
7
0
nu es vienkārši izstāstiju, kāpēc un kā es pierakstiijos foruma

Hey, bet tas ka tevi kiko ara nav jastasta sasveicinasanas, ja kautkas saistiba ar to cilveku nepatik, uzraksti sudzibu ;)

 
Top