LeoN uz PUB

Status
Not open for further replies.

LeoN

New member
May 10, 2021
7
0
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Chill.lv Public Serverī.

- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) Es nevēlos atklāt savu driiz 18 taagad tipa

- Links uz sasveicināšanās topiku! CHILL.LV Gaming

- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Manuprāt, tā pieredzīte man ir tīri zolīda. Esmu adminējis Samp.lv un Mta.kick.lv uz parbaudes laiku. Cs;go serveros neesmu admineejis bet man admini ir draugi un esmu atrais macitajs.

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) CHILL.LV :: CHILL.LV Public :: Player :: [VIP] LeoN biju restarteejis, tad bija 43 Hours.

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Esmu reportojis daudzus individus kaa piemeeram

(Čupakabra) Tam čuvakam stabili nav sotaks galvā. mēta flashus un dod kautkādu fake info. Šo nošauj archaa a shis saak bombiit voice chata ka balkonaa viens. maybe vinam varetu but wh jo tomer jauns acc and shit paspecojat atvichaju. es savejos zinu

(Distruktiv or smth) ljoti toxic fujaks bet tads talants raksta chata kkadu meslu manuprat noreportoju paris reizes vinu bet neviens ka nenak ta nenak tikai foxxy man iedod mute par neko. sodien busu godigs jo man labs moods, izstastisu ka tas mute nemaz nestradaja :D  vareju brivi micspammot talak.

(tie kas afk sezh) nu dzeki ja jus pisat kkur un zinat ka bus ilgak par roundu tad nahuj izmetat kompi ara jebal tak neesat kkads 13fps gods tachuuu vne...

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Es esmu nonprime, speleju daily ar chiteriem zinu vinu domu gajienu zinu visu un tas prieks admina ir laba ipashiba. ka ari sakas kas? vasara dzekiiii un neviens admins nebus aktivs jo lekas ar senchu pirktajiem opeljiem vai passatiem :DDD man drizuma 18 tapec es nekur nepazudisu un banosu ara kkadus noneimus. chilll man ir devis iespeju uz izzaugsmi un ja es varu meginat tad es meginasu vienmer un visur. + community ir kinda op tikai besi tie sikie dainuxes un ralfuki ka pilns teams ar tadiem.

- Jābūt aktīvam mūsu forumā.  foruma esmu aktivs stabili man viss sotaks .

 

Vibin0

New member
Jan 5, 2021
29
3
Ļoti šaubos ka tev kaut kas sanaks , bet veiksmi .

https://chill.lv/forums/topic/3060-leon-cheateris/

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Ļoti žēl kādā situācijā esiet nokļuvis saistībā ar chill.lv csgo servera aizliegumu, Timmermaņa kungs.
Esmu izvērtējis situāciju un nopratis, ka došu tev rec, ja tev būs sotaks galvā.

Veiksmīgus sotaka meklējumus, un nodod lūdzu Zentiņai sveicienus. 👍

 

ADIO*.

Member
May 5, 2021
47
3
Te izskatās pēc bana foruma. Čūskas ar perma banu puba raksta pieteikumu uz admin.

 
Status
Not open for further replies.
Top