kygz triggerbot

Status
Not open for further replies.

FIELDOZAUR =DD

New member
Nov 30, 2018
17
21
Tavs niks: field9Pārkāpēja niks un SteamID (Ierakstot status konsolē): 

✪ Kygz

https://steamcommunity.com/profiles/76561199084131645/ 

STEAM_0:1:5619329582958

Paskaidrojums par situāciju: 

1. raunds 
3. raunds
5. raunds, kad connector neviena nav, tad viņš uzreiz bez apdomāšanas pusho, bet iepriekšējos raundus, kad redzēja caur sieniņu, ka tur ir cilvēki, holdoja un ielika taisnos°
6. raunds kad pretinieki nāk tuvāk pozīcijai, viņš sāk to vietu skatīties
7. raunds 
9. raunds, neviens nenāk uz monstru no connector, tāpēc pārpozicionējas, lai atšautu shortu ar 3 headshotiem, pēdējais running headshot, jo nezināja, ka trigeris nostrādās :D:D
10.raunds kad zaldāts nopeeko viņu, kygz netrāpa nevienu lodi, bet, kad nopeeko "sitais ir eco" visas lodes aiziet taisni, pēc tās situācijas vēl divi interesanti peeki.
tālāk man apnika, man viss skaidrs.

Pierādījumi: https://streamable.com/shdygn

EDIT: aizmirsu pieminēt, ka pēctam CT side speciāli miru nost, lai viņu spectatotu un kaut kā maģiski vairs nespēj nevienu nošaut un headshot procents 91% uz 20 killiem pārvērtās par daudz šausmīgāku ciparu. Spēles beigās 65% hs

 
Last edited by a moderator:

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Te piekritīšu fieldam, čalis pusho ar nazi pirmajās 30sekundēs. Vainu 100% veiksme vai wh

 
Last edited by a moderator:

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
 @Uhgsshot , pats uzskatu pierādījumi te pietiekami ,lai dotu ban. Te vari mēģināt pats pamatot tos momentus ,bet īpaši jēgu ar nesaskatu . Negribu te nekādā veidā kaut kādu drāmu uzsākt ,bet var redzēt par ko esi dabūjis ban uz Main konta.

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Noskatijos demo, domaju te nav jēgas tev neko skaidrot. Redzu wh 100% un šur tur triggerbots palīdz tev...

+ tam visam, tiko biju pubā, un kautkā, kad tevi skatijos tev nekrīt galvas kā šajā demo :D  interesanti xd  

PIEMĒROŠU TEV BANU

T.C.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Nu šeit neapgāžami wh vnk.

Man jau likās pirmajā demkā , kur flappys viņu nobanoja , tie smoke kontroli un visv pārējais tāds slidīgs.

Vnk stulbi , ka nieklausījos , jo manu acu priekšā nebija pats gadījies personīgi.

Sry , mans feils.

P.S Adios Kygz.Bans paliek.

 
Status
Not open for further replies.
Top