krishG @AWP

Status
Not open for further replies.

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Paraugs :

- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 20
- Links uz sasveicināšanās topiku!(Vēlams. Katrs indivīds tiks izvērtēts atsevišķi!! ) https://chill.lv/threads/Čau.3292/
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Pēdejo reizi admins biju 1.6 laikos, tāpēc šaubos vai varu teikt , ka ir baigā pieredze adminēšanā , bet standarta pieredze ir bijusi
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://stats.chill.lv/profiles/76561198282619642/2/
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Iejuties komūnā noteikti esmu. Nevarēšu tā uzreiz nosaukt adminus, kurus esmu saucis tieši uz AWP serveri, pēdejo ko saucu bija Andy`s , esmu arī Maguli saucis uz serveriem , bet tas jau pubā bija man liekas, gan jau ir bijuši vēl citi admini. Kā arī esmu saucis uz serveriem adminus caur discord , forumu un taisījis sūdzības forumā par čīteriem uc.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! AWP serverī ļoti trūkst adminu , kaut gan nesen vienu jau pieņema , bet tāpat tur ir jūtams adminu trūkums , tāpēc uzskatu, ka spēšu mazliet to labot ar savu veltīto laiku AWP serverī . Neteiktu , ka butu labāks kā citi, bet AWP lielāka problēma ir voice comms un visa diršanās, kas tur ir , to mazliet spētu sakopt!
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Esmu
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Vai jēziņ, ar ko lai sāk. Šodien pat spēlējot awp, valodiņa gan pa jokam, gan pa īstam bija mute vērta. Pievaldījās tikai kad uzzināja ka es esmu admins.
Turpinot, citēšu tavus vārdus: Apsolīju ... (neatceros kam) ka chillā nepieteikšos par adminu. Es ļoti vēlos zināt iemeslu kas mainīja tavu viedokli par pieteikšanos.

Ar to beigšu slikto. No labās puses, galva uz pleciem ir, garlaicīgi ar viņu spēlēt nav. Par reportiem, lai Andy un mauglis apstiprina.
Tiemžēl par šo pieteikumu palikšu pa vidu. NEUT no manis.
Lai augstāk stāvoši izlemj, kā admins noderētu, bet vai neatkārtosies kā pēdējais 4. stundu vērtais admins?
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Domas tiek mainītas, kopš tu esi uzrakstījis admina pieteikumu stundas ir uzgājušas augšā par veselu vienu stundu, kas nozimē, ka tu nebūsi active
ANTI
 

CIGARS

New member
Aug 11, 2020
13
5
Personīgi dodu REC. Adminus tur vajag, jo pēdējo reizi kad biju AWP serveri no spēlētajiem vareja dzirdēt rasistiskus izteicienus un bija loti toxic spēlētāji.
 
Last edited:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tiks piešķirts. Aizsūti savu steam ID Monkeyam lūdzu.
 
Status
Not open for further replies.
Top