Komisarchiks uz PUB

Status
Not open for further replies.

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
Paraugs :

- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - PUB
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - 19
- Links uz sasveicināšanās topiku! - 



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - uhhhh, CS:GO jomā es neesmu bijis admins, bet CS 1.6 gan man ir pieredze - apmēram 5 mēneši kā BanTeam kickā, cik atceros, multiadmins kickā biju gandrīz 1 gadu (kā DD2 admins biju vairāk nekā gadu), ja atmiņa, protams, neviļ.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) - https://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:555052846&server_group=0
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. - Visi admini, kuri aktīvi uzturas dc var apliecināt, ka es saucu adminu serverī, kad ir kāds čīteris un es speciāli nevēlos jautāt katram adminam atsevišķi, lai viņi apliecina, ka esmu ziņojis dc. Paši pieteiksies šeit. 
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - Es uzskatu, ka PUBĀ admini ir nepieciešami, jo šobrīd aktīvie admini PUBĀ ir Flappijs, Wyy un swords, un viņi visu laiku nav iekšā, lai varētu pieskatīt serveri.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. - Forumā es esmu redzams un discordā arī esmu redzams, kad rakstu, lai kāds ienāk kādu izbanot.

Paldies, ka veltīji savu laiku, izlasot šo admina pieteikumu,

Ar cieņu,

Komisarchiks.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
REC+

  • Aktīvs
  • Galva uz pleciem
  • Piekukuļoja ar cīgām

Vienīgais mīnuss pie kā Tev derētu piestrādāt ir viegli neuzflameoties uz kādu.

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Esi daudz redzēts gan calladmin, gan serverī, gan discord. Forumā arī ir redzēts, bet mazāk :D
Dodu tev REC, veiksmi!

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Ar adminu aktivitāti pubā ir okey, nevar jau būt vienmēr kāds admins serveri it īpaši ja ir uzsnidzis sniedziņš un jābrauc slīpēt nevis pie pc jasež :D  

Bieži raksti un saki ko nevajag, un uzvedies neadekvāti :)  ( ne vienmēr )

Šoreiz ANTI.

GL&HF

 
Sep 23, 2020
1
0
REC
Ļoti aktīvs, draudzīgs un dzīvespriecīgs puika.
Māk uzlabot noskaņojumu pa 2 minūtēm.
Tāds admins pubā ir 100% vajadzīgs ♡     
 

 

madzyyb

Active member
Sep 22, 2019
215
46
Fuck yea , stabili +rec , būsi - labākais, aktīvākais admins iekš pub )) 

 
Last edited by a moderator:

Jameson

Active member
Staff member
Mar 29, 2009
158
32
nu hvz viegli aizsvilstās...... iemācies savākties un mēģini vēlāk atkal

 

EAZY.

New member
May 12, 2020
27
6
PAR, jo esi pozitīvs, aktīvs! Labāk sācis šaut. Nebūsi tizlāks par tiem adminiem, kuri jau ir, piemērām, kā flappy un zhube.

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Neuzskatu, ka aktivitāte ir viss kas adminam vajadzīgs.

Palasot citu viedokļus un apskatoties tavu calladmin varēja pamanīt, ka gagi/bani/mute bija gandrīz tikpat daudz cik tev calladmin reporti.

Anti

 
Status
Not open for further replies.
Top