kk AWP AMIN

Status
Not open for further replies.

kk.

New member
Jun 19, 2020
7
1
Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?AWP- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)16- Links uz sasveicināšanās topiku!



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)Nu man pieredzes nav baigi, bet es esmu vip awp serverī, bet es varu ātri iemācīties un ja kaut ko nesapratīšu citiem adminiem.- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:454628138&server_group=2- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.@Ozoliic / R / - YouTube un es daudz rakstīju rostam zinu, bet viņš nebija admins, bet gan mods- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!Nu esmu ļoti aktīvs.Ļoti bieži tad, kad ir kāds hakeris neviena admina nav on,tapēc man ir tagad VIPS un hakerus kikoju, bet gribētos viņus banot, lai nenāktu apakaļ un cilvēki punktus nezaudētu.Uzturēšu serveri kārtībā un iešu serverī, kad būs kāds izsaukums. Likšu sodus arī draugiem, ja pārkāps kaut ko, nešķirošu draugs vai nepazīstams.

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Hey kk. Neņem tik ļoti pie sirds ,bet būšu kritisks.

Jāsāk ar to ka esi zaļš gurķis - 19. Junija piereğistrejies un 20. Junija meties rakstit pieteikumu uz admin. Pieteikums bija drausmigs ,pēc kā sekoja TC

Šodiena 15. Julijs ,nav pagajis menesis jauns pieteikums :)

Pieredze - pieredze ir pilnīga nulle, un kikot ar vip nav liela maksla right? Parasti sauc adminu jo redzi clean aim , bet neesi nekad chekojis labi sleptus wh ^^   - 

Somenes palika 16,gratz :) Stundas zolidi ,aktivitate ir redzama +

3 Adminu rekomendācijas - Rekomendēji Ozoliic, vienīgais vai ir tikkai 1admins? :(  -

Nezinu nezinu vai ar aktivitati vien pietiks ,jo liela daļa ir adminu komunikacija sava starpa un labi uzturēti kontakti , tapat arī neesmu ozoliic daudz runajis itka awp admins ,taču discoda nemanu . Zhel , aktivitati vajag arī citur. Jo pagaidam izskatas ka abi esat labi pazistami un spelejat kopa awp serveri. 

Just manas domas nekas personigs VanLav.

ANTI  -.-

 
Last edited by a moderator:

kk.

New member
Jun 19, 2020
7
1
Nu es tikai nesaprotu vienu lietu.Jūs visi sakat kad nesu aktivs dc vai foruma tapēc sakat anti,bet es nepiesakos dc adminam vai kam citam es piesekos awp servera adminam tur ir jabut aktivam obligati ,bet ne dc.nu protams ir jaseko lidzi kas ari notiek dc,bet nu ja.

Manas domas.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Nu es tikai nesaprotu vienu lietu.Jūs visi sakat kad nesu aktivs dc vai foruma tapēc sakat anti,bet es nepiesakos dc adminam vai kam citam es piesekos awp servera adminam tur ir jabut aktivam obligati ,bet ne dc.nu protams ir jaseko lidzi kas ari notiek dc,bet nu ja.

Manas domas.
  • Tev nav pieredzes.
  • Tikai 1k stundas (personīgi šķiet šīs ir par maz)
  • Nespēsi atpazīt cilvēkus ,kuri slēpj savus hakus.
  • Es nezinu vispār ,kas tu esi.
  • Pats esi parādījis ,ka nespēj uztvert kritiku. 
    Jauku dienu ;)
 

kk.

New member
Jun 19, 2020
7
1
1A ka lai es dabuju pieredzi ja man neļauj.

2Nu labi.

3A kā tu zini kad es nespēšu atpazīt cilvekus kas kas slēpj hakus ja tu mani nepazīsti?

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Nesteidzies, pagaidīsim vēl citu viedokļus.

stundas Tev ir labas :)

Pagaidisim, un uztver kritiku mierīgāk lūdzu ja ne tad tiešām nav iespēja ;)

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Es došu tev +REC, jo ir jādod iespēja, lai pierāda sevi un tad jau redzēs vai bija vērts.

Un KK vairs neatbildi uz adminu vai speletaju viedokli, vienkarši gaidi, savādāk nāksies tev dot warning.

GL

 

xDELTAx

New member
Apr 25, 2020
20
10
Palasot pieteikumu kopā ar visiem komentāriem man vairāk gribētos palikt neitrālām . Jo itkā no vienas puses aktīvs tu esi , bet no otras puses jau pie pirmā Anti bez maz vai apvainojies un vēlāk taisnojies, ka slikta diena. Manuprāt, servera adminam jāprot savaldīt sevi . Bet nu labi tas vēl tā.

1) Runājot par manu pieredzi awp serverī ar tevi... Neko sliktu par tevi nevaru pateikt . Diezgan kluss un nerunīgs . Cik zinu reportus esi iesniedzis pietiekami un konfliktus nekad neesi meklējis. Tur pluss no manis. Jo labāk tā nekā toksiska pļāpa. 

2) Es neuzskatu, ka būt aktīvam discordā ir iemesls nedod adminu (Galvenais ka discords ir atvērts un ar tevi var sazīnāties). Kā arī neuzskatu milzīgu mīnusu, ka nav iepriekšēja admina pieredze . Ar kaut ko ir jāsāk . Man visvairāk patika komentārs kur pasaka, ka tevi vispār nezina un uzreiz pateikt, ka nespēsi atšķirt cilvēkus, kuri slēpj hakus. Genius. 

Kopsavilkums - Ja jau Tev ar Ozoliic ir izveidojies labs kontakts un viņš tev dod zaļo gaismu, tad arī es došu REC . Es Ozoliic pazīstu un uzticos viņam. Domāju mēnesi uz pārbaudes laiku var paņemt. Ja tev ies grūti tev ar cilvēkiem, kas hako , un tiešām dosi false ban, tad neko.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Es palikšu pie - pacīnies ilgāk.

Zin , pierādi sevi visiem , sadraudzējies.

Discordā piejoino , pa reizei n shit like that.Tad gan jau saies , jo kādu aktīvu adminu varētu vēl @awp.

 
Last edited by a moderator:

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Došu treknu REC., jo esi ļoti godprātīgs un arī aktīvs. Vienmēr palīdzi visiem, kad tas ir nepieciešams, ja neizdosies iegūt adminu tagad, tad vismaz nākamreiz dabūsi, jo, manuprāt, spēlētāji, kam pat nav 10min awp serverī nedrīkst vispār neko šeit izteikt,lai veicas!! 

 

Tārpiņa Brālēns

New member
Apr 29, 2020
25
4
+REC

Man isti pofig kas notiek un kādi admini ,galvenais mani nebano un pārejais viss ok.

Pieteikums normāls, galva uz pleciem ir. GL HL

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Došu, Tev ANTI, neesmu tevi ne forumā, ne discord redzējis. Būtu jauki, ja būtu aktīvs visur.

Veiksmi.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tiks piešķirts pagaidām uz 2 nedēļu pārbaudes laiku.

Atsuti discord savu steam id.

TC.

 
Status
Not open for further replies.
Top