KillerFrost !!!

Status
Not open for further replies.

⭑♛VALOĢA♛⭑

New member
Nov 21, 2021
14
3
Puika!
*Pirmkārt čalīt tev jāsaprot ka TĀ IR DATORSPĒLE!
*18 gadi vel nepierāda ka ir spriest spējas.
*"es tikko ienācu spēlē, pēc trim minūtēm, man māca spēlēt , draud kautkādu slepošanu"
un kā jau citi saka pats toxic/ un sakāpis galvā par admina tiesibām! (vēcīt paanalīzē vairāk pirms izdari secinājumus)
*Adminiem ir komunukācija svarīga visu var pienest ar citiem garastavokli nebojājot!
*Tev datorspēlē iedeva tikko, mazu atbildībiņu, A TU JAU NETIEC GALĀ AR SEVI!
*Vecīt lielkoties vaina ir pašos. (varbūt neesi nemaz tāds KILLERIS, kads gribi būt?!)

*butu normāls čalis būtu uzzinājis/paintresejies, ka es tur ikkdienā sāku uzturēties un zinātu, kas es pa putnu!!!
Arlabunakti!
 
Oct 5, 2021
35
4
Godīgi sakot es cenšos serveri padarīt aktīvāku, jo pietiek cilvēkiem sēdēt katrā otrā stūri. (Proti var jau pasēdēt laiku pa laikam stūros lai pajokotos).
*"es tikko ienācu spēlē, pēc trim minūtēm, man māca spēlēt , draud kautkādu slepošanu" - šie ir meli serverī es Tev pateicu ka slapošu kad rezultāts bija 15:4 manuprāt bija tiny towerā. Kartē monument es tikai ar Tevi runāju kā ar cilvēku. (nekādas darbības es neizdarīju pret Tevi!)

*Vecīt lielkoties vaina ir pašos. (varbūt neesi nemaz tāds KILLERIS, kads gribi būt?!) Kāds tur sakars... tas domāts ka aizvainojums vai iedrošinājums?

*Adminiem ir komunukācija svarīga visu var pienest ar citiem garastavokli nebojājot! Iekš servera es maz komunicēju ar cilvēkiem vispār.(Kurus nezinu)

*butu normāls čalis būtu uzzinājis/paintresejies, ka es tur ikkdienā sāku uzturēties un zinātu, kas es pa putnu!!! Salīdzinot ar mani Tu tur neatrodies tik daudz kā es, spried kāds esmu pēc viena maza aizrādījuma... es taču Tavās acīs esmu tikai puika, bet es neskrienu sūdzēties par sīkumiem ;)
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Wow atkal sūdzība par killerfrostu un vienīgie kuriem ir labas attiecības ar viņu ir admini . Mazas likumsakarības , bet turpināt banot mani un dirst man , jo pret adminiem viņš izturas ļoti labi un ir mainījies xd

Iedod man noteikumu kur ir rakstīts ka par campošanu ir slaps . Malacis esi killer

Pamainam noteikumus, ka campot nedrīkst un tad viss būs kārtībā , visi šie slap draudi un slapošana paša būs attaisnota :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top