karlisabc uz Retake acc

Status
Not open for further replies.

karlisabc

Member
Sep 2, 2020
41
20
Sveiki, vēlos pieteikties uz admina acc retake serverī

Vecums - 21

Links uz sasveicināšanos - 





Iepriekšēja pieredze kā adminam csgo, varētu tā teikt, ir apaļļa nulle. Bet css v34 laikos esmu bijis admins gan WNB pub serverī, gan uz trial gign.lv tiku paņemts.

Links uz retake statiem - https://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:127410344&server_group=3 

3 admini - Privāti esmu rakstījis Zhubei tieši pēdējā laikā par gadījumiem retake serverī, agrāk, kad retake bija tikai tapšanas stadijā, tad public serverī SencimEvo rakstīju, bet tā parsvarā DC rakstu, neesmu bijis pedējā laikā īsti aktīvs ar reportošanām, jo biju mazliet paņēmis pauzi no public servera.

Domāju, ka admina tiesības esmu pelnījis un tajā pašā laikā neesmu, jo diemžēl, neesmu tik aktīvs vairs forumā, bet nu diži arī iepriekš nebiju :D  bet to var labot. Esmu ļoti pieredzējis spēlētājs, tapēc varēšu vienmēr atpazīt cheaterus, ļoti bieži uzturos retake serverī, tapēc kārtību varu uzturēt uz visiem 100. Pedējā laikā esmu bieži reportojis saistībā ar retake, un esmu sapratis, ka, diemžēl, adminu atsaucība ir ,manuprāt, ļoti švaka vai ari viss notikušais jau ir pagātne.. 
Nepatīk baigi salīdzināt ar citiem un negribu izklausīties iedomīgs, bet kā spelētājs noteikti esmu labāks par 90% spelētāju, bet pašā adminēšanā būs jāatsvaidzina iemaņas, kā arī japiedomā pie savas rīcības serveros, jo, ja būšu admins, tad man būs jārāda priekšstats citiem spelētājiem un tiem jādara spēlēšana maksimāli baudāmāka. Esmu atvērts uz diskusijām un vienmēr pieņemu kritiku, so ceru arī uz kaut kādiem komentāriem par to kādu priekšstatu esmu jums radījis un par ko jums rodas bažas, lai būtu labs admins.. 

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
Iedošu REC, jo, kad pubu zipāja, viņš bij viens no TOP spēlētājiem. Nešaubos, ka atpazīs čīterus. Attieksme serverī bija laba. Ir redzēts arī tas, ka sauc adminus uz retake.

 

benchix

Member
Nov 6, 2020
122
18
REC

cik man staasta esot ahujenais chuubits+vel retake chista vajag vel adminus

 

ob1sh

Member
Apr 4, 2020
59
6
+REC , zolīds jaunietis +pats personīgi neesmu sastapis pēdējo mēnešu laikā nevienu modu  , kas tieši uzturētu RETAKE serveri.. (nav runa par BANTEAM)

 
Status
Not open for further replies.
Top