Jaunumi #2 un vakances!

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
csgo-retake.jpg


Domāju ar titulbildi viss ir skaidrs, esam palaiduši pirmo Retake serveri ar 128 tick settingiem.

Tiem kuri nezin kas ir retake mods pievienoju link uz video https://www.youtube.com/watch?v=u8yMtWhT8Bo

Uz doto brīdi izskatās, ka serveris jau ar pirmo dienu ir pieprasīts ? Tas ļoti priecē!

Mazliet par vakancēm, meklēju sev palīgus sekojošās jomās:

1) Sociālo tīklu moderātoru ( pārpublicēt bildes un rakstus no chill.lv )

2) Discord moderātoru ( nepieciešama pieredze ar botiem utt. )
3) Turnīru organizātoru

4) WeB koderi un dizaineri

Ja tu jūti, ka esi kādā no šīm jomām spēcīgs raksti man PM un izrunāsim sīkāk detaļas.

Gribēju atgādināt visiem, ka mūsu serveros ir pieejams VIP, ko VIP ietver sevī? 

Reserved slot, Kick, Bruņas, mazliet ekstra naudiņas, par katru nogalināto pretinieku atgriež HP, ja tev ir zem 100, VIP tags, vēl pāris sīkumi, bet galvenokārt respekts no administrācijas, jo visi EUR noziedotie pret VIP, tiek vākti jaunai servera kastei. 

Plānā ir nomainīt servera dzelzi, lai varam visus serverus uz legit 128 tick palaist + palielināt slotu daudzumus.

VIP izsniedzam pret vismaz 5 eur ziedojumu ? 

Jūsu aktivitāte ne tikai serveros, bet arī mājaslapā ir nepieciešama, lai projektu uzturētu dzīvu un dotu iespeju attīstīties. 

Banzai! 

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Vienmēr gaidām ieteikumus par nākamajiem modiem, ko vajadzētu ieviest chilla ?

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Vienmēr ir paticis šitāda veida servera mods. Esmu braucis pat uz LT piedalīties retake turnīra. Tikai un vienīgi patīkamas emocijas. 

Bet, lai Tu patīkami spēlētu, ir vajadzīgi pareizi sagatavots serveris. Kas tajā ietilpst, pastāstīšu pāris punktos. 

▪️Pareizi sakodeti tie saucamie spawn punkti. Lai nav pārāk tuvi uzreiz plantam. 

▪️Nedrīkst būt vienmēr visas granātas. Viss labāk, ja ir tikai divas granātas kuras iedodas randomā 

▪️Nedrīkst būt vairāk kā 1 awp uz komandu. 

▪️CT nedrīkst kustēties 3sec no round sākumā, lai t's var paspēt uzplantot pirms jūs sakat kustēties un ieņemt pēc iespējas labāku pozīciju. 

▪️Kategoriski izņemt VIP no šī servera moda. Jā, zinu kad gribat pelnīt, bet šajā modā nedrīkst būt priekšrocības. Jo īpaši ar granātam. Jo tieši šī priekšrocība nosaka viss vairāk. Pareizi izmanto granātas, ļoti grūti ieņemt/aizstāvēt kādu no plāniem. 

Paldies par uzmanību!

Ar cieņu, PAPAplays! ✌️

 

Kaja*

Member
Oct 12, 2019
35
5
Galvenais, lai sanāk godīgs gameplay, kā jau Lediņš minēja. +like par jauno serveri.

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Izskatas, ka lietas chilla notiek. Es pec sesijas varetu pievienoties kaut kur uz kaut ko. Man tik neviens no šiem nav trāpīts. Turnirus varu taisīt ja algu maksās ? tas ir jobañi rod

 

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Es varētu mēģināt turnīrus šaut gaisā. Nav nemaz tik sarežģīti no mana skatapunkta. 

Jāuztaisa tabula internetā,

Jāseko līdzi spēļu rezultātiem, ko var izdarīt tīri vienkārši - palūgt katrai komandai atsūtīt screenshotu pēc spēles,

Jāizved pāris komandas tālāk,

Jāiedod balvas (šīs būs Mini iespēju robežās) un done. 

Ļoti patīk tas, ka ģēlas sāk kustēties uz priekšu! Malači!! 

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
Tas retake serveris ir intresants, bet team damaga vajag noņemt. Es ieeju serverī un tur nav komanda pret komandu, bet sauj viens otru nost.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Es ķip to pašu ideju , kā tādu sapratu , bet bišk wtf. ? 

Aiziešu šodien kkad pačekot.

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Lūgumus būtu uzlikt autokick par afk un molotovus. Kā arī kaut kādus eco round vai team shuffle pēc, piemēram, trijiem uzvarētiem roundiem pēc kārtas.

 
Top