Jauns serveris

Status
Not open for further replies.

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Sveiki tautieši.

Tā kā mēs zinām vai arī nezinām, mūsu mazais projekts uz ZM serveri kaut kā galīgi nesagāja, jo reāli neviens nespēlē.

Pāris dienas atpakaļ Chill bija down un domāju iet kā vienmēr šādos momentos Casual. Ierauddzīju priekš sevis "jaunumu". Jumping scouts man, iegāju, likās legit ok variants. Nedaudz atgādināja 1.6 laikus.

Statistiski skatoties PUBā vienmēr ir spēlētāji(pārsvarā pilns), bet pēdējā laikā zudusi tauta, iespējams, skolas dēļ. Anyways, Retake serveros vienmēr ir cilvēki. AWP serveris reizēm ir pilnāks nekā PUB un full.

So, varbūt var izmēģināt uzbliezt Scouts Man serveri. Reizēm PUB zb un eju spēlēt AWP serverī. Ir dienas, kad tur tikai pavadu laiku un scouts? Scouts ir same but different un ar to gravity prikolu.

Ko domājam?

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Nez,nez.

Manuprāt tas atņemtu awp serverim spēlētājus, vai tadējādi tos splitotu. ;/

 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Šaubos vai ir daudzi cilvēki kuri dienu dienā gribētu spēlēt šo modu. Tad jau labāk kaut kādu TTT serveri uztaisīt kas Latvijā vēl nav , bet TTT latviešiem nav baigi populārs mods

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
@Mini viss ok, es vislaik centos iemēģināt, bet bija tukšs. :D  Nedomāju, ka es tur uzturētos visu laiku, bet kaut ko jaunu iemēģināt gribējās.

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Tak ļaujiet mēģināt attīstīt vienu serveri līdz galam . par skautu šaubos , ka arītur milions spēlētāju būs .  Pubs ir patukš jo skola, darbs utt vakaros vienmēr pilns ir . reteiki pilni , awp bieži vien dahuja jautas ir , arena diemžel ir tas kur tautas nav laikam arena ir zbal visiem jau :D

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Es iesaku vienkārši awp serverim pievienot tādus,kā scout rounds,headshot rounds,noscope rounds, scout headshot rounds utt. Visādus fun rounds. Un beidzot uztaisīt,ka mape beidzas pēc noteikta laika nevis uzvar tā komanda,kura pirmā tiek līdz 16. Viss jau atkarīgs no augstāk stāvošiem. Ja šīs lietas būtu pievienotas garantēju,ka tauta būs awp serverī 24/7.

Un beidzot vajadzētu tās jaunās awp mapes pievienot no tā topika,ko mini minēja.

 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Es iesaku vienkārši awp serverim pievienot tādus,kā scout rounds,headshot rounds,noscope rounds, scout headshot rounds utt. Visādus fun rounds. Un beidzot uztaisīt,ka mape beidzas pēc noteikta laika nevis uzvar tā komanda,kura pirmā tiek līdz 16. Viss jau atkarīgs no augstāk stāvošiem. Ja šīs lietas būtu pievienotas garantēju,ka tauta būs awp serverī 24/7.

Un beidzot vajadzētu tās jaunās awp mapes pievienot no tā topika,ko mini minēja.
Turpinot par AWP serveri , varētu BEIDZOT izņemt DGL no visām AWP kartēm 

 
Status
Not open for further replies.
Top