Intervija #1 - t0nt0

Status
Not open for further replies.

hybridaS

Member
Oct 25, 2018
156
14
               Paldies, vienam no CHILL.LV Administratoriem vārdā t0nt0, ka piekrita piedalīties intervijā, ja kādam ir kādi jautājumi priekš t0nt0, tad droši rakstiet apakšā un t0nt0 Jums atbildēs! Un nominējiet, kuru cilvēku vajadzētu intervēt nākamo! ?

         Mana pirmā intervija, tāpēc nākotnē gan jau būs kādi uzlabojumi. Ņemiet popkornu, dzērienus un izbaudiet interviju! ?

Kā tevi sauc?  Kaspars

Cik tev gadu?  29

No kurienes nāc? Kur dzīvo pašlaik? Nāku un vienmēr esmu dzīvojis Ventspilī. 

Kur strādā? Esmu elektromontieris. 

Vai braukā ar mašīnu, kāda marka? Jap. Ford Focus

Mīļākā filma? Oj, te var sākt tik skaitīt. Vienmēr esmu fanojis par Star Wars sāgu. Ja tā uzreiz jautā nemaz nevar izdomāt kuras no visam ir mīļākas filmas. Bet nu esmu kinomīlis un skatos dažādus žanrus un dažādas filmas. 

Vai lieto alkoholu, smēķē, ēd "junk foodus" vai uzturi veselīgu dzīvesveidu?  Nu kā visi aptuveni. ? Teiksim tā - īpaši veselīgu dzīvesveidu speciāli necenšos uzturēt ?

Kā radās chill.lv projekts un kas bija pirmie biedri?   Te nu gan japarokas tālās atmiņās ? kā radās chill.lv es domāju Tev labāk pastāstīs Mini, bet nu ja sāk atcerēties biedrus tad nu Mini, ynk-, KazaK, kaza4ok(KazaK brālis), cr3w, protams nevar aizmirst lemony, dixon. Redz ar atmiņu man tā slikti jau ? 

No kura gada jeb cik ilgi jau esi šeit un vadi chill.lv projektu? Atļaušos teikt ka Chill.lv esmu ļoti ļoti sen. Kurš gads tas bija nevar īsti atcerēties, iespējams kāds 2006 vai 2007. Chill projektu vada Mini. Es esmu ka palīgs (cerams noderīgs ?) dažādos vadīšanas darbos utt. Cenšos palīdzēt ar visu kas manos spēkos ?

Kuri pašlaik aktīvie chill speletaji ir personīgi zināmi dzīvē? Ja godīgi tad neviens ? nesanāk pagaidām satikties jo dzīvoju patālu un kad es varu tad citi nevar un otrādi, bet cerams ka drīz tas labosies ? 

Kuri pašlaik aktīvie chill biedri ir jau no chill senajiem laikiem? Mini, ynk-, KazaK, cr3w, larkee- 

Smieklīgākais atgadījums no chill vēstures? ja baran ( kas atceras sapratis ? ) 

Vai ir bijuši atgadījumi, kad chill sāk lēnām grimt un pēkšņi atkal paceļās?   Ir gan tādi bijuši. Pats spilgtākais kad Mini te uztaisījis kaut kādu iepazīšanās portālu ? 

                         
Kāds ir tavs spēles segvārds, jeb ingame niks?   t0nt0

Cik ilgi spēlē counter-strike? Nu kādi gadi 15 jau būs noteikti ?

Cik daudz laika agrāk veltīji šai spēlei? Cik velti tagad? Skolas laikos veltīju ļoti daudz. Spēlēju mixus, gather, cw utt. Pēc tam mazāk kad sākas tāda ka pieaugušo dzīve tagad esmu atgriezies un sanāk pa 2 dienām kādas 2-4 stundas maybe ? forumu pieskatu patstāvīgi ? 

Mīļākā karte? 1.6 laikos dust2, tagad laikam mirage 

Mīļākie ieroči? AWP, AK, Five Seven 

Kā tu salīdzinātu savu spēles stilu agrāk un tagad? Nevar saprast ? varbūt gudrāka un apdomīgāka. Bez liela stresa tagad nekā agrāk kad par sudiem stresoju. + spēle ir mainījusies. 

Vai esi piedalījies kādā LAN turnīrā? Nē. 

Labākās atmiņas chill serverī/os?  Chill serveros vienmēr ir bijusi iespēja tiešām pachillot, pašaut ar foršiem cilvēkiem un tai paša laika parunāties parēkt utt ? 

          Novēlējums CHILL.LV nākotnē?  Nu jāturas mums ir un cerams viss izdosies augstākajā līmeni ?

 
Last edited by a moderator:

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Banzaii! 

Nākamo ar -ynk, bet vajadzētu audio veidā, tad 100% būs smiekligāk un cilvēki garāk izteiksies. ?

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Manuprāt nākamo vajadzētu mini, bet jā, kko garāku prasās. tā jau viss labi. ?

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Nu es tā baigi plaši neizteicos šoreiz ? 

nakosreiz varbūt parakstīšos uz audio interviju ?

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Bļa , vot , wtf.

Mēs dzīvojam , puiki , 21x.... wtf?

P.S Es tev parādīšu , kā intervija jātaisa.Goņī...

P.SS Tu bļa , telefonu nopērck , gālīg , nekas.

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Es , re ku būšu drīz LV , uztaisīšu interviju

A , šitais - pilnīgs , kkādi 2000,gadi.

 

hybridaS

Member
Oct 25, 2018
156
14
Intervija ir rakstiskā veidā, jo vairāk var koncentrēties uz lasāmo, un ja interesē kāds konkrēts jautājums, nav jāmeklē tas audio konkrētā minūtē, bet jautājums ir Jums priekšā. Kā jau teicu, nākotnē būs arī uzlabojumi.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Mūsu gadsimtā , te čuvaki man saka , ka visi no video tagad "iespaidojās".

P.S Neļem ļaunā , bet nevajag spraust ausīs ? 

 
Last edited by a moderator:

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Viss ok der ari shaadi :)))) 

ar ko buus naakamaa? 

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Interesanti palasīt, arī formātam nav ne vainas. :) Nākamo jau nointervē pašu papuci Mini, lai pasaka, ko par visu šo domā. ?

 

Arča

New member
Sep 30, 2019
34
2
Kazaku next...?

Intervija ir diez ko laba, taču interesantāk tiešām būtu audio.

 
Last edited by a moderator:

keiniks

New member
Sep 10, 2019
17
2
Piekrītu Kazākam. Šis vairāk atgādina kaut kādu anketu,kas tika aizpildīta,protams es nezinu tavu pieredzi šajā amatā,bet nu uz nākotni iesaku pačolēt intervijas,protams ne copy+paste,bet pašu domu,jo ja nemaldos,tad intervētāja atbildēm rodas jautajumi nevis sastādīti jau uz priekšu. Kā sacīt jāsaka,mūžu dzīvo,mūžu mācies! ? (Neņem ļaunā tik,bez kritikas nekur.)

P.S. Runājot par interviju,skatos ka savlaik vaidzēja vairāk pavadīt vairak laika CHILL pub`ā nevis SH serverī.tur laikam viss notika. (Bet biju jauns un tajā laikā viss patika, kas lielajiem vīriem likās tizls)

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top