Ieteikums visiem serveriem

Status
Not open for further replies.

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Sveiki! 

Man galvā iešāvās viena ašā ideja par servera balviņām pirms resetiem. Nezinu vai Mini to vēlēsies īstenot, bet gribēju uzklausīt jūsu viedokli. Tātad, es domāju, lai būtu lielāka konkurence serveros, tad par top trim xp būtu jāizsniedz balviņas pirms resetiem. Manuprāt, tad arī vairāk cilvēki būs ieinteresēti uzkavēties serverī ilgāk, lai iegūtu vairāk punktus grindojot top3. Savādāk ir mazliet negodīgi pret aktīviem spēlētājiem, kam ir 100+ stundas un tad pēkšņi ir resets un atkal viss progress pazūd, plus arī neko no tā neiegūsti, ja vien reputāciju no citiem slēlētājiem serverī( Mans viedoklis, citiem varbūt ir savs viedoklis) . Es uzskatu, ka visos serveros top3 spēlētājus vajadzētu abalvot. Līdz ar to citiem būs interese palikt serveros un grindot cik uziet, lai tik iegūtu balviņas.

Manuprāt, balvas varētu būt šādas :

1.vieta topā pēc xp, iegūst vip uz 1 mēnesi

2.vieta topā pēc xp, iegūst vip uz 14 dienām

3.vieta topā pēc xp, iegūst vip uz 7 dienām. 

Protams, ka arī var būt citi varianti, kā atlaižu kuponiņi vai kādas davanu kartes. Tas atkarīgs no servera īpašnieka. 

Ceru, ka izlasīji un pārlasīji. Vēlos uzklausīt Tavu viedokli un varbūt pat ieteikumu. Paldies! 

Jauku vakaru /Tārpiņš/

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Top vietas ir nozīmīgas ,bet jabūt arī respektam pret tiem kuri serverī pavada ilgu laiku .. Runaju par to ka cilveks kurš labi spēlē un ir ticis taja top3 saņem balvu, bet ir spēlētāji,kas nav tik labi ,bet serverī uzturas daudz biežāk... 

Tāpēc, domaju ka top1 sanjem balvu un 2 aktīvākie :)

Tā tomēr būtu godīgāk .

 
Status
Not open for further replies.
Top