Ieteikums awp serverim

Status
Not open for further replies.

DropeZ.<3 :*

New member
Dec 5, 2019
93
6
Tā tad cik zinām mums ir iedots bezmaksas vips un ielikts bh {Bunny Hop}  skripts kas ir pieejams kad ir iegūts vip.

Domāju kad ta ir liela kļūda jo visi kam ir pieejams vips var bunny hopot un ar nazi uzbrukt pretiniekiem nepārtraukti, kas dažiem spēlētājiem ļoti sit pa nerviem tajā skaitā arī mani. 

Pēc manām domām vajadzētu izdarīt kādu no šīm lietām. 

 _____

Izņemt BH skriptu no VIP. 

______

Samainīt naža exp sistēmu. 

 Kad nodur kādu cik exp varētu tev iedot    {max 10} . 

Kad nodur kādu cik exp vajadzētu noņemt (Max -15) . 

______

Ja jums liekas kad runāju šeit kaut kādu murgu, ja neticiet aizejiet serveri pasēdiet kādu 1h redzēsiet cik cilvēki iet ar nazi un BH un cik ar awp. 

+Tomēr tas ir awp serveris nevis knife? 

Droši izsakiet savas domas komentāros. 

EDIT:Vēlams sataisit arī to lietu kad no  !viptest var nobugot BH un izmantot visu maču 

 
Last edited by a moderator:

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Es uzskatu, ka awp serverī vajadzētu tikai awp bez deagle, piemēram, ir  lego mape un 90% cilvēku nospēlē to mapi tikai ar deagle. Tā rezultātā jaunie spēlētāji par to ir ļoti neapmierināti un pamet serveri, jo ir ienākuši paspēlēt ar awp nevis deagle (Tas ir no mana skatapunkta spēlējot) . Ja liek deagle, tad ir variants likt only headshot, lai ir grūtāk trāpīt un deagle arī tiks mazāk izmantots. Piedāvāju arī ielikt awp nocope rounds, kas būtu diezgan interesanti, bet viss ir arī atkarīgs no jums un servera īpašnieka. 

Runājot par nažiem, viņi var palikt tikai mini vēl nav noņēmis free vip. Mazliet jāpaciešas un, tad jau tikai pirktie vipi varēs lēkāt un durstīties. Ja nodur xp var zaudēt ļoti daudz, labāk ir samazināt to zaudēto xp skaitu. 

 

ice ice baby

Member
May 29, 2020
38
8
Viss ir labi, kā ir!

Vienīgi varētu izņemt vienu no lego mapēm ārā, jo ir divas un tās tiek grieztas visu laiku uz rinķi.

 
Last edited by a moderator:

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
Piedāvāju arī ielikt awp nocope rounds, kas būtu diezgan interesanti, bet viss ir arī atkarīgs no jums un servera īpašnieka. 
Šī ideja ir diezgan laba! 

Runājot par nazi - neļauj, lai tevi nodur, vai arī pats aizej nodur spēlētājus, lai punkti nāk.

 
Status
Not open for further replies.
Top