ice ice baby uz awp.

Status
Not open for further replies.

ice ice baby

Member
May 29, 2020
38
8
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP serverī
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 25
- Links uz sasveicināšanās topiku! Nav, neredzu iemeslu, ņemot vērā visus pēdējos 10 sasveicināšanās topikus.  Manuprāt  tur jau pēdējiem topikiem ir jābūt dzēstiem, bet ja ļoti vaig varu uztaisīt.
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) CS;GO  -  Nav. 1.6 -  Adminēju jau 13 gados sadiršot to ka man bija 18+, jo bija diezgan nopietns projekts un varēja pieteikties tikai 18+, bet neviens nepārbaudīja, jo skolas laikā cs rāvu 120+h mēnesī, tā vispār 1.6 laikos esmu adminējis vairākos projektos un esmu vēl bijis par banteam.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) Kopumā ir 200h+, jo iepriekš atjaunoja status un viss iepriekšējais dzēšas, bet tā tagad ir 110h. Vispār esmu 2. vietā aktivitātē pēc statiem, kamēr aktīvākajam adminam ir tikai 23h? Nav bik ahujel? 
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu. Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.  Negribu nevienam dirsā līst, varbūt paši atsauksies.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Diezgan daudz. Pirmkārt, esmu aktīvs. Otrkārt, protu atpazīt čīterus. Treškārt, nesaparotu kā var būt admins KK. kurš vispār nemāk orientēties spēlē un nemāk atpazīt čīterus, vienmēr kāds izbano viņa vietā ja, protams, tas nav bijis aims.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Esmu aktīvs, katru dienu padsmit reizes ienāku. 

HZ. Man šķiet AWP reāli trūkst admini.

 
Last edited by a moderator:

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Dodu BIG REC , jo ir tiktiešām aktīvs un lieki neko nerunā! Prieks ,ka uzrakstīji :))  

 

Zhube

Member
Apr 13, 2020
81
15
Pārāk bieži neesmu AWP serverī, bet ir redzams, ka cilvēks ir gatavs pārstāvēt admina statusu. 

+REC

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Daudz reporti nāk no awp.

Pats aktīvs jauneklis , ar galvu , šeit jau arī labu laiku uzturas un aktivitāte arī ir.

Why not , Rec.

 
Status
Not open for further replies.
Top