hoaxxins uz awp serveri

Status
Not open for further replies.

hoaxxins

New member
Feb 22, 2020
8
2
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - AWP
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - 19
- Links uz sasveicināšanās topiku!(Vēlams. Katrs indivīds tiks izvērtēts atsevišķi!! )- Diemžēl tāds nav, bet es domāju, ka baigi nevajag, bet nu īsumā..... Mani sauc Klāvs, esmu no Kurzemes, patīk snovot, skeitot, hokejs, ceļot.
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - Esmu bijis admins konkurentu serverī ''identy'', cheats mācēšu atpazīt.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) - https://stats.chill.lv/profiles/STEAM_1:0:457451762/2/
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. - aint gonna lie, pārsvarā es esmu rakstijis tārpiņam, jo viņš pārsvarā ir steam online visslaik, kazakam un skystrike esmu teicis un pirms kāda laika discorda esmu sūdzējies, bet pārsvarā adminiem steam rakstu, tur ātrāk var dabūt atbildi un tiešām neatceros visiem, kam esmu rakstijis.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - Es negribu teikt, ka būšu par kādu labāks vai sliktāks, bet serverī manuprāt tiešām trūkst aktīvi admini, kas iet serverī un spēlē to. Varbūt pēdējā laikā esmu redzējis tārpiņu un skystrike online, bet nu tas arī viss. Es pārsvara esmu pieejams visslaik, tāpēc ar aktivitāti nebūs nekādas problēmas. Esmu spēlējis šo serveri ilgāk nekā rādās statistikās, jo man ir bijuši vairāki profili. Un kā jau teicu, ar cheats atpazīšanu galīgi nebūs problēmas, kā arī mācēšu savaldīt dažus AWP toksiskos spēlētājus.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. - Diemžēl neesmu bijis aktīvs forumā, bet protams tas mainīsies. Drīzāk nav bijusi vajadzība, bet nu ienāku gandrīz katru dienu paskatos kas jauns, bet neesmu neko baigi postojis.
  • Paldies ka izlasiji pieteikumu, buchazz.
 
Apr 27, 2022
40
9
anti
nav sasveicināšanās topic - neviens (varbūt tikai tārps) tevi nezin, tātad ,manuprāt, neesi uzticams admina lomā. Vēl pie tam, pats pieminēji vairāki profili - tas ir vēl viens iemesls, kādēļ Tu neesi šim darbam paredzēts.
Varēji veltīt laiku arī uzrakstot sasveicināšanos un pagaidīt kādu laiciņu un pierādīt sevi no labākās puses, ka esi pacietīgs.
 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Rekomendēju tikai tāpēc,ka tiešam awp serverī trūkst adminu un ,cik nu bieži es ieskrienu,jo laika galīgi nav. Un kuram īstenībā interesē tie sasveicināšanās topici,tad arī citiem nebūtu izņēmumi. P.s tāpat main adminiem par awp serveri nospļauties. Došu zaļo gaismu veiksmi.
 
Last edited:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Pat ja adminu trūkst, pārkāpēji vienmēr tiek sodīti. Es, flappijs, kāpurs vienmēr cenšamies uzskriet kad ir reports...
Un kuram īstenībā interesē tie sasveicināšanās topici
Esmu pa pusei tavā pusē, nevajag izņēmumus, tā ir kļūda jo sasveicināšanās topics ir NEPIECIEŠAMĀ daļa admina pieteikumam, ja tāda nav, tu neesi spējīgs sniegt visu nepieciešamo ko no tevis prasa. It īpaši ja hoaxiņa forum acc ir 2 gadus vecs.
Atvainojos bet ANTI no manis.
Piebilde, nākošreiz kad centies pieteikties par adminu..., nepiemini ka tev bijuši vairāki profili :). Par to runājot, vēlos lai indentificē visus profilus ar kuriem esi šeit spēlējis :). Vai nu iedodot steamID vai pašus profilus. Tas ar spētu mainīt viedokļus šajā gadījumā.
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Ielikšu Rekomendāciju , pats pašlaik netieku baigi pie PC , nezinu vai admins vēl ir atstāts , bet kad vēl biju aktīvs diezgan bieži redzēju tevi serverī un cik atceros biji sakarīgs , nekādas problēmas ar tevi nav bijušas .

Nezinu par AWP servera stadiju pašlaik, kas tur ar adminiem , bet domāju , ka tur noderēs vēl kāds.

Nepiekritīšu par sasveicināšanās topika vajadzību , jo neesi pirmais , kas ir rakstījis bez tā un ir bijuši gadījumi , kad ir pieņemts arī bez sasveicināšanās .
Foruma aktivitāti arī ir grūti dabūt parcik forums ir diezgan dead jau kādu laiku.

Vairāki profili ir vienīgā problēma ar tavu pieteikumu , parcik nezinām tā iemeslu .


PS. Sasveicināšanās topiks ir vēlams nevis obligāts
 
Last edited:
Apr 27, 2022
40
9
PS. Sasveicināšanās topiks ir vēlams nevis obligāts
btw darba vakancēs ari ir rakstīta vēlama vidējā izglītība un lielākā daļa arī ir tajā darba vietā bez so piekritīšu, ka nav obligāts, ar izņēmumiem ;) bet šoreiz es uztveru ka šis nav izņēmums un noteikti vajadzēja uztaisīt sasveicināšanos un iepazīstināt ar sevi atsevišķā postā nevis pie admin pieteikuma.
 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
skatos @t0nt0 laika nav lai ienaktu uzlik vai neuzlikt acc :D palasot saprotu , ka vairāki ir anti jo diezgan liela kļūda bija pieminēt vairākus akontus . Gribās zināt vai kāds no viņiem nav zem baniņa ..?
plus sasveicināšanos var arī pēc tam uzrakstīt , jo forums diemžēl ir nedaudz miris un te nav ko uzturēties un tik pat daudz nav ko darīt , nekādu konkursu nekā nav ... ja būt kaut, kāda aktivitāte visiem forumā tad arī sveicienus vissi rakstītu nevis tikai acc pieteikumus . es vienkārši izsekos plus needodu ne REC ne Anti awp serveri neuzturos vairs lai zinātu , kā tur ir ..
 
Apr 27, 2022
40
9
Kad fujaks rakstīja pieteikumu nebija vēl izmiris , par cik owneriem pēdējā laikā ir pohuj par šo projektu tad arī lēnām , diemžēl, šis komūns izmirst
sāksim ar to, ka owneris cīnās ar visiem saviem spēkiem, lai chill serveri iet un strādā, bet šobrīd ir diezgan trakāka lieta par awp servera neaktivitāti - tas, ka kā ir vairāk cilvēku serverī tas tiek iznīcināts un šī problēma tiek risināta. ir tikai jāpasaka kaut kas slikts par owneri tikai tāpēc, ka viņam ir arī darbs un dzīve ārpus cs, vaine?
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
sāksim ar to, ka owneris cīnās ar visiem saviem spēkiem, lai chill serveri iet un strādā, bet šobrīd ir diezgan trakāka lieta par awp servera neaktivitāti - tas, ka kā ir vairāk cilvēku serverī tas tiek iznīcināts un šī problēma tiek risināta. ir tikai jāpasaka kaut kas slikts par owneri tikai tāpēc, ka viņam ir arī darbs un dzīve ārpus cs, vaine?
Lmao. Rakstu ko redzu un secinu no tā kas notiek . Ahh es pat nezinu vai gribu atbildēt uz šito murgu xddd.

Nav pašlaik runa par to cik aktīvs ir serveris uc . Doseri ir un būs , bet ja cilvēks ir tik aizņemts ka vairāk kā mēnesi nevar izskatīt pieteikumu/ienākt forumā uc , tad laikam jādomā par projekta pārdošanu, lai galīgi neizmirst?

Ziepes veici vēl nopērc joptvai

Par awp serveri turpinot . Vienīgais kas tur pēdējā gada laikā pielika kaut pirkstu bija beeps ar kartēm.

Gada laikā awpcserveri neviens ieteikums netika izskatīts un pievienots , ja visu gadu nav owneram laikā kaut mazāko pluginu pielikt , tad es uzskatu ka viņam par to serveri ir nospļauties. Vienīgais serveris kuru činija bija publics. Ok feisit līmeņus retake serveri uzlika
 
Last edited:
Apr 27, 2022
40
9
Lmao. Rakstu ko redzu un secinu no tā kas notiek . Ahh es pat nezinu vai gribu atbildēt uz šito murgu xddd.

Nav pašlaik runa par to cik aktīvs ir serveris uc . Doseri ir un būs , bet ja cilvēks ir tik aizņemts ka vairāk kā mēnesi nevar izskatīt pieteikumu/ienākt forumā uc , tad laikam jādomā par projekta pārdošanu, lai galīgi neizmirst?

Ziepes veici vēl nopērc joptvai

Par awp serveri turpinot . Vienīgais kas tur pēdējā gada laikā pielika kaut pirkstu bija beeps ar kartēm.

Gada laikā awpcserveri neviens ieteikums netika izskatīts un pievienots , ja visu gadu nav owneram laikā kaut mazāko pluginu pielikt , tad es uzskatu ka viņam par to serveri ir nospļauties. Vienīgais serveris kuru činija bija publics. Ok feisit līmeņus retake serveri uzlika
owneris neatbild par šīm lietām, tādēļ ir moderatori kas to dara, beidz sūdzēties un raksti @t0nt0 vai @LittleMonkey
 

hoaxxins

New member
Feb 22, 2020
8
2
chill boyz, tāpat te nekas nav aktīvs, bet jā tie kas raksta par to ka nav sasveicināšanās, es labāk uzrakstīju šeit pāris vārdos, jo nav jēgas taisīt jaunu topiku kur sasveicinos ja to aspkatīs max 5 cilvēki, kas ienāk forumā.

un jā piekritīšu krishG, par to ka izkatās ka ownerim par awp serveri ir nospļauties un susuriņ neizkatās ka arī kādam moderātoram intresē, ka kāds te uzrakstijis pieteikumu vai ko citu, vismaz ownerim ir jakontrolē vai moderātori dara savu darbu, ja viņš neatbild par neko citu, kā tu saki.
 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Big sorry no manas puses. :(
Vainīgs vainīgs.

Palūgšu vēlreiz visiem izteikt viedokli zem šī posta. Teiksim tā atsvaidzināsim topiku aktuālajai situācijai serverī :)
Paldies. Vēlreiz ļoti atvainojos
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
AWP ir viens no viss mierīgākajiem serveriem. Nevajag daudz adminu lai tiktu galā ar saujiņu pārkāpēju kas parādās reizi ned.
Uzskatu ka viss tika pateikts, īsi arī pateikšu kāpēc.
  1. Vairāki profili,
  2. Kad tika taisīts pieteikums, nebija sasveicināšanās topica. (kam dēļ tad ir punkts pie admina pieteikuma ka tāds ir nepieciešams, ja to pieteikumos ignorē?) (Gandrīz divus gadus jau esi forumā btw)
  3. Kopš dosa, awp serverī tevi reti redzu.
Palieku ANTI
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Anti.
Kad eju serverī, parkāpēju nav un ja ir, vienmēr kāds man uzraksta privāti steam profilā, ja esmu aktīvs.
Neredzu jēgu vairāk adminiem, jo ir pietiekami.
 
Status
Not open for further replies.
Top