• Bezmaksas VIP sponsors Capital.lv - Iegādājies jaunu Capital®️ NEO™️ X datoru ar lielām atlaidēm!

Kāpēc izvēlēties tieši Capital:

1. Datori ir mūsdienīgi ar kvalitatīvām komponentēm;

2. Plaša datoru izvēle, lielākā daļa saņemama jau uzreiz;

3. Iespēja izmantot konfiguratoru un pasūtīt datoru pēc savām vēlmēm;

4. Katrs mūsu ražotais dators tiek testēts 12-36 stundas.

Izvēlies savu datoru šeit!

hoaxxins uz awp serveri

hoaxxins

New member
Feb 22, 2020
2
0
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - AWP
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - 19
- Links uz sasveicināšanās topiku!(Vēlams. Katrs indivīds tiks izvērtēts atsevišķi!! )- Diemžēl tāds nav, bet es domāju, ka baigi nevajag, bet nu īsumā..... Mani sauc Klāvs, esmu no Kurzemes, patīk snovot, skeitot, hokejs, ceļot.
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - Esmu bijis admins konkurentu serverī ''identy'', cheats mācēšu atpazīt.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) - https://stats.chill.lv/profiles/STEAM_1:0:457451762/2/
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. - aint gonna lie, pārsvarā es esmu rakstijis tārpiņam, jo viņš pārsvarā ir steam online visslaik, kazakam un skystrike esmu teicis un pirms kāda laika discorda esmu sūdzējies, bet pārsvarā adminiem steam rakstu, tur ātrāk var dabūt atbildi un tiešām neatceros visiem, kam esmu rakstijis.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - Es negribu teikt, ka būšu par kādu labāks vai sliktāks, bet serverī manuprāt tiešām trūkst aktīvi admini, kas iet serverī un spēlē to. Varbūt pēdējā laikā esmu redzējis tārpiņu un skystrike online, bet nu tas arī viss. Es pārsvara esmu pieejams visslaik, tāpēc ar aktivitāti nebūs nekādas problēmas. Esmu spēlējis šo serveri ilgāk nekā rādās statistikās, jo man ir bijuši vairāki profili. Un kā jau teicu, ar cheats atpazīšanu galīgi nebūs problēmas, kā arī mācēšu savaldīt dažus AWP toksiskos spēlētājus.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. - Diemžēl neesmu bijis aktīvs forumā, bet protams tas mainīsies. Drīzāk nav bijusi vajadzība, bet nu ienāku gandrīz katru dienu paskatos kas jauns, bet neesmu neko baigi postojis.
  • Paldies ka izlasiji pieteikumu, buchazz.

Susuriņš ♡

New member
Apr 27, 2022
20
5
anti
nav sasveicināšanās topic - neviens (varbūt tikai tārps) tevi nezin, tātad ,manuprāt, neesi uzticams admina lomā. Vēl pie tam, pats pieminēji vairāki profili - tas ir vēl viens iemesls, kādēļ Tu neesi šim darbam paredzēts.
Varēji veltīt laiku arī uzrakstot sasveicināšanos un pagaidīt kādu laiciņu un pierādīt sevi no labākās puses, ka esi pacietīgs.

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
160
51
Rekomendēju tikai tāpēc,ka tiešam awp serverī trūkst adminu un ,cik nu bieži es ieskrienu,jo laika galīgi nav. Un kuram īstenībā interesē tie sasveicināšanās topici,tad arī citiem nebūtu izņēmumi. P.s tāpat main adminiem par awp serveri nospļauties. Došu zaļo gaismu veiksmi.

Last edited:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
266
58
Pat ja adminu trūkst, pārkāpēji vienmēr tiek sodīti. Es, flappijs, kāpurs vienmēr cenšamies uzskriet kad ir reports...
Un kuram īstenībā interesē tie sasveicināšanās topici
Esmu pa pusei tavā pusē, nevajag izņēmumus, tā ir kļūda jo sasveicināšanās topics ir NEPIECIEŠAMĀ daļa admina pieteikumam, ja tāda nav, tu neesi spējīgs sniegt visu nepieciešamo ko no tevis prasa. It īpaši ja hoaxiņa forum acc ir 2 gadus vecs.
Atvainojos bet ANTI no manis.
Piebilde, nākošreiz kad centies pieteikties par adminu..., nepiemini ka tev bijuši vairāki profili :). Par to runājot, vēlos lai indentificē visus profilus ar kuriem esi šeit spēlējis :). Vai nu iedodot steamID vai pašus profilus. Tas ar spētu mainīt viedokļus šajā gadījumā.

krishG

Member
May 1, 2021
65
27
Ielikšu Rekomendāciju , pats pašlaik netieku baigi pie PC , nezinu vai admins vēl ir atstāts , bet kad vēl biju aktīvs diezgan bieži redzēju tevi serverī un cik atceros biji sakarīgs , nekādas problēmas ar tevi nav bijušas .

Nezinu par AWP servera stadiju pašlaik, kas tur ar adminiem , bet domāju , ka tur noderēs vēl kāds.

Nepiekritīšu par sasveicināšanās topika vajadzību , jo neesi pirmais , kas ir rakstījis bez tā un ir bijuši gadījumi , kad ir pieņemts arī bez sasveicināšanās .
Foruma aktivitāti arī ir grūti dabūt parcik forums ir diezgan dead jau kādu laiku.

Vairāki profili ir vienīgā problēma ar tavu pieteikumu , parcik nezinām tā iemeslu .

PS. Sasveicināšanās topiks ir vēlams nevis obligāts

Last edited:

Susuriņš ♡

New member
Apr 27, 2022
20
5
PS. Sasveicināšanās topiks ir vēlams nevis obligāts
btw darba vakancēs ari ir rakstīta vēlama vidējā izglītība un lielākā daļa arī ir tajā darba vietā bez so piekritīšu, ka nav obligāts, ar izņēmumiem ;) bet šoreiz es uztveru ka šis nav izņēmums un noteikti vajadzēja uztaisīt sasveicināšanos un iepazīstināt ar sevi atsevišķā postā nevis pie admin pieteikuma.