HEYAAA Tas es miNO

miNO

New member
Jul 8, 2020
24
0
Hey' kā jau solīju izveidošu šo sasveicināšanos tad kad pieteicos par GM. Kā jau mani zināt esmu miNO, aka Endijs, esmu 21. gadus vec čufans. Senāk, daudz nodarbojos ar sporta aktivitātēm, beigās smaga trauma kreisās kājas lūzums, neļauj ar to nodarboties. Trauma bija sen, tad sapratu ka sports jāaizvieto ar ko citu. Tad es apmēram 2014 vai 2015 gadā sāku spēlēt kompi, sāku ar SA:MP, tad jau pārgāju uz CS:GO. csgo sasniedzu ko gribēju vairāk īsti neaizrauj.(GLOBAL+Faceit 8LVL P.S. No flexin). Yeah nedaudz par mani Strādāju par Galdnieku sīkāk CNC operātors, esmu izmācījies par Celtnieku :D  . Man ir arī meitene ar kuru esmu kopā jau no skolas laikiem 6-7 klase :)   patreiz gaidām mazo. miNO aka Papucis. Mana mīļākā krāsa ir zaļa, bet tā nav jūsu daļa  :D  .  Par Chill.lv uzzināju pavisam nejauši, ar @Fosiks kapājām CS:GO & Fortnite, tad es sapratu ka tās spēles ir pārāk liels borings, izdomāju jāatgriežas Old School, nokačāju GTA:SA un MTA, server browser ierakstu LV rp izmet vairākus, tas Chill uzrunāja, un jā tad pierunāju Fosiku teicu davaj maucam :D  te nu mēs esam. Cepuri nost ar jūsu serveri aizrāvies esmu nepajokam tūlīt jau 400h serverī. BTW arī jūsu serverī cenšos ievilkt savus čomus, patreiz divi bračkas spēlē, kā arī mana meitene pa retam uzspēlē @FooFoo. Būtībā tas arī viss ar CIEŅU miNO :*  

 ​

 ​
 
Last edited by a moderator:

xWarriors

New member
Aug 31, 2007
14
0
Btw kad būs sīkais pirmo gadu aizmirsīsi par spēlēm. (ja tev nav vienalga uz viņu protams, ja ir, tad turpināsi kapāt spēles) Bet nu sveiks, gandrīz acis sāka asiņot no gramatikas kļūdām

 
Last edited by a moderator:

miNO

New member
Jul 8, 2020
24
0
Btw kad būs sīkais pirmo gadu aizmirsīsi par spēlēm. (ja tev nav vienalga uz viņu protams, ja ir, tad turpināsi kapāt spēles) Bet nu sveiks, gandrīz acis sāka asiņot no gramatikas kļūdām
Es to rakstīju negulējis, uz ātro. (Juu uz to rēķinos večuk ka dabūšu nedaudz aizmirst par spēlēm) 

 
Top