hevi uz PUB ACC ;)

Status
Not open for further replies.

hevi

New member
Jul 25, 2020
19
5
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)

- 18

- Links uz sasveicināšanās topiku!

- Lucu



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)

- Lielākoties būs 1.6 laikos, bet gads DD2 dupletā un pusgads DD2 / JailBreak matricā.

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)

 https://chill.lv/gostats//?page=profiles&search=1&profile=STEAM_1:0:150706544#

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. 

Vaii... Nesaskaitīsi :D  Nebūšu 110% precīzs gan jau, bet Stīvens ar Flappy ir main.

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!

 Skatos adminu ir padaudz, bet kaut kā tajos svarīgākajos brīžos viņu nav. Serveris pilns, bet neviena admina. Būšu tur kad nebūs neviens (Supermens krč) un mēģināšu nokontrolēt to pūli ar kliedzošiem jaunēkļiem un to vilni ar ārzemnieku Wall'eriem :)  Protams arī pieklājīgi uzklausīšu citu Admin viedokļus.  

- Jābūt aktīvam mūsu forumā.

Neesmu pats aktīvākais, ieeju 2x dienā. Bet še ku būs iemesls biežāk te nākt. Centīšos.

Visu negatīvo kritiku uzskatīšu kā ieteikumus kur laboties - Čau!  ;)

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Anti.

- Pārāk zaļs esi.

- Ar PUB'u viss ir kārtībā.

- Iedziļinies vairāk forumā un discordā + serverī arī īpaši neesi pazīstams.

P.S Pamēģini vēl pēc kāda laika.Btw , iemūvoju pareizajā sadaļā.

 
Last edited by a moderator:

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Ar Tevi viss ir čotka , bet šoreiz Antiņš

1. esi lūdzu aktīvāks forumā 

2. pubā pagaidām viss ir ok neesam mēs tomēr roboti , darbs un skola ir pirmais un pēctam pārējais ;)

3. Servri redzu Tevi , bet ne pietiekoši zinu citiem tagad ar nokritis ir viss bet tam vienmēr ir iemesls ;)

Esi aktīvāks un nākošais būs Rec :)

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)

- 18
nemaz neliekas, ka buutu 18 :D

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!

 Skatos adminu ir padaudz, bet kaut kā tajos svarīgākajos brīžos viņu nav. Serveris pilns, bet neviena admina. Būšu tur kad nebūs neviens (Supermens krč) un mēģināšu nokontrolēt to pūli ar kliedzošiem jaunēkļiem un to vilni ar ārzemnieku Wall'eriem :)  Protams arī pieklājīgi uzklausīšu citu Admin viedokļus. 


pats arī esi viens no tiem kliedzošajiem jaunēkļiem, diemžēl

- Ar PUB'u viss ir kārtībā.
nepiekritīšu šim uzskatam

protams, vienmēr atradīs pie lietām, kur piekasīties, bet nu es ielikšu anti 

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Godīgi sakot neuzskatu, ka mani šajā brīdī būtu jāmet kā rekomendāciju. Ar adminu skraidu labi ja nedēļu pēc vairāku mēnešu pauzes. Droši varu pateikt, ka pa šo nedēļu neesmu dabūjis nevienu reportu (arī nesekoju, kas reporto calladminā), tapēc esmu mazliet apstulbis kapēc esmu šeit pieminēts.

Forši, ka tev ir aktivitāte, bet es arī būšu viens no tiem kas uzskata, ka admini ir pietiekami. Ja pat vēlēsies iestāstīt, ka plkst. 13:00 pa dienu nav adminu, un tu būtu viens no tiem kas šo visu labotu, tad es esmu 100% tu to izdarītu.... uz nedēļu vai divām ;). Ļoti bieži var pamanīt kā pirmajā nedēļā ir fantastiska aktivitāte, un tad palēnām nāk mazāk un mazāk. Būs brīži kad admini nebūs, un būs brīži kad būs vairāki admini vienlaicīgi.... tas vienkārši ir japieņem, nedarbojās neviens uz noteiktām maiņām.                 

                                            Šis paragrāfs nebija domāts tikai tev, tas arī attiecās uz kādu kurš nākotnē vēlās pieteikties

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Dodu tev +REC, bet admini pubā mēs esam, varbūt no rītiem ne tik aktīvi, jo piemēram es cenšos izmācīties un tad tikai slēgt iekšā cs... 

Tev vienigais japiestrādā pie valodas, lamāšanās un censties nepavilkties uz to, ka kāds pasaka kautko sliktu un uzreiz dirs pretī... tas ir no manis, kas tev būtu jāpislīpē. Unm kā viena no prasībām ir AKTIVITĀTE gan forumā, gan dc.

Lai veicas, gaidam citu adminu lēmumus :)  

 

Zhube

Member
Apr 13, 2020
81
15
Kā godīgs chilla pilsonis, es vērtēšu tā kā es domāju. ​

Lai cik jautri būtu spēlēt kopā, bet ar tavu valodu, it sevišķi, kad tevi var viegli nokaitināt un tas nav ļoti pieņemami manās acīs. Pats cenšos tā, lai visi būtu pozitīvi. Stundas ir pilnībā pietiekamas, bet cieņa pret tevi no citu cilvēku puses nav ļoti augsta. ​

Ja redzēšu vairāk gudru domu un valodas no tavas puses, došu REC pilnā apmērā, bet šoreiz teikšu ANTI.

Ar cieņu,

Zhube ?

 

madzyyb

Active member
Sep 22, 2019
215
46
Es gan tev došu REC , aktīvs zellis, vienmēr, kad ieeju pubā un satieku viņu- var normāli pačillot, + mācētu rīkoties ar acc.

Un esmu tikai par , ka vajag jaunus adminus ))

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
ANTI.

Esmu redzējis serverī, viss legit, bet nekas spīdošs tur nav, vismaz tagad. Kā jau visi mani brāļi no citas mammas teica, esi vairāk aktīvāks un varbūt, varbūt dabūsi, bet manuprāt mums galīgi nav problēmu ar adminiem PUB'ā. Bieži ir pat katrā komandā pa 2-3 adminiem.

 

DropeZ.<3 :*

New member
Dec 5, 2019
93
6
Piedod Anti nav ne jausmas kas tāds esi un ko spēj ko nē tāpēc piekritīšu pārējiem uzlabo aktivitāti  Discord un puba jau itkā ir admini diezgan daudz.

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Ar Tevi viss ir čotka , bet šoreiz Antiņš

1. esi lūdzu aktīvāks forumā 

2. pubā pagaidām viss ir ok neesam mēs tomēr roboti , darbs un skola ir pirmais un pēctam pārējais ;)

3. Servri redzu Tevi , bet ne pietiekoši zinu citiem tagad ar nokritis ir viss bet tam vienmēr ir iemesls ;)

Esi aktīvāks un nākošais būs Rec :)
piebildīšu biju Te vienu dienu serveri lamajas kad pateicu lai lūdzu nelamājās abižojās un teica lai mutēju domāju tāds admins točna nav vajadzīgs !

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top