Hello - iQuisitio[N]

iQuisitio[N]

New member
Nov 17, 2018
85
8
1. In-game segvārdu: iQuisitio[N]

2. Vecumu, nodarbošanos: 1992.gada izlaidums, profesija: Mēbeļu galdnieks ( šobrīd vnk kokapstrādes uzņēmumā)

3. Bilde (nav obligāti ) Bilde tāda paveca bet pupu mizas pa lielam jau nemainos ?

 
13322184_887815631344823_1906716259986922277_n.jpg


4. Kā Tu uzzināji par chill? Neatceros 

5. Īsumā ko varu par sevi ko pateikt: Mani sauc Ingus. Dzimis esmu Varakļānos, bet nu pabeidzot 9.klasi devos uz Ogri apgūt Mēbeļu galdnieka profesiju. Pēc 4 pavadītiem gadiem Ogrē, devos dzīvot un strādāt Rīgā. Kur pavadīju pārs gadus strādājot galdniecībās. Tad kad bijām otrā bērna gaidībās nolēmām ko mainīt. Izlēmām doties atpakaļ uz Varakļāniem, kur nu jau pāris gadus dzīvojam ? Man ir 2 bērni. Puikam janvārī jau 7.gadi ( ārprāts ? )nu un mazajai princesei 3 gadiņi.  Conter-strike sāku spēlēt pat īsti vairs neatceros precīzu vecumu, bet nu galīgi zaļš gurķis biju ? Principā parādoties CS:GO un pašām augot kautkā pārtraucu spēlēt. Vecie cīņu biedri sāka cs:go spēlēt, bet es kautkā neparakstījos un nemaz kompis nebija spēcīgs! Nu bet jau kādu laiku esmu atsācis spēlēt. Un vienīgais kur spēlēju ir Chill. Nu lab kādu fastcup uzšauju, bet nu tur diez ko labi neveicas ? Kautkā tā, 

Ja kādam kādi jautājumi droši jautājiet. 

Ar cieņu iQuisitio[N] jeb vienkāršāk Ingus
 

hybridaS

Member
Oct 25, 2018
156
14
Sveiks, pazīstams jau, labs draugs, spēlējam kopā bieži. :))

 
Last edited by a moderator:
Top