hakerix'a AWP pieteikums.

Status
Not open for further replies.

hakerix

New member
Jan 22, 2020
5
0
 Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?

Vēlos iegūt admina tiesības uz AWP servera.- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)

14, pēc 2 nedēļām 15. Saprotu ka laiks ir svarīgs bet kāds draugs pamudināja tomēr mēğināt...- Links uz sasveicināšanās topiku!



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)

Pieredzes Counter Strike man nav, bet esmu bijis admins minecraft... Ja tas ko dod...- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 35h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)

https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:228951186&server_group=2- Links uz nodotajiem pārkāpējiem! (jābūt vismaz diviem, lai mēs pārliecinātos kad mani atšķirt čīteri no laba spēlētāja)

Pārkāpējus nododu Chill.lv discord serverī.- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!

Jādod tiesības tieši man ir jo esmu aktīvs. Manuprāt AWP serverī vispār nav aktīvu adminu. Admini atnāk tad, kad tos pasauc. Nav tā ka tur kāds aktīvi uzturētos. Esmu xp #1 un esmu sastapis serverī daudz dažādus spēlētājus un manuprāt spēju atšķirt vai spēlētājs lietot aizliegtas spēles modifikācijas. Ir bijusi tikai viena situācija kur esmu kļūdījies, man šķita ka spēlētājs nečīto, bet adminam likās savādāk. Esmu arī draudzīgs, spēju labi kontaktēties ar citiem spēlētājiem. Serverī viesojas arī vairāki ārzemnieki un tīri labi kontaktējos arī ar tiem (Angliski). Mans lielākais pluss būs aktivitāte. Kā jau sasveicināšanās postā minēju, šobrīd nav citas nodarbošanās, tapēc atliek daudz laika ko pavadīt serverī. Serverī nereti gadās arī spēlētāji kuri ir AFK, par cik serverī nav aktīvu adminu, kuri šo spēlētāju varētu izkikot, tad spēlētājs stāv spawnā tos 3 raundus līdz viņu izkiko automātiksi. Es varētu palīdzēt risināt šo problēmu... Ja ir kādi jautājumi, droši uzdodied, esmu gatavs atbildēt. Foruma aktivitāte nāks ar laiku...

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Neesmu tas pats aktīvākais awp servera admins, bet cik vien tur ieeju, tu kā sērga man vienmēr priekšā :D (bebet tas pa jokam) 

Ļoti draudzīgs, stati labi, discordā redzēts bieži, neskatoties uz vecumu galva uz pleciem ir,  vienīgais mīnus ka forumā tikai tagad pievienojies. Bet manuprāt tas šoreiz nav tas izšķirošais. 

+REC

Domāju ka jādod iespēja;) 

P.S

$ky

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Pasēdi vēl kopā ar mums forumā, iepazīsti mūsu dzīvi forumā, un tad mēģini atkal! Nesen reģistrējies un jau pieteikums uz adminu, nedrikst tā. 

Atteikts! 

 
Status
Not open for further replies.
Top