Guten morgen no ob1sh'a

ob1sh

Member
Apr 4, 2020
59
6
Heyooo ! 

Esmu šajā ''comunity'' svaigs gurķītis - varbūt daži mani pazīst kā ''identy.lv'' biedru , bet ganjau laikam ejot viss ieies savās sliedēs ! 

Ķeršos vērsim pie ragiem - mani sauc Roberts un uz doto brīdi man ir 17 gadu ?. Dzīvoju Rīgā un mācos RTK.

+/- viss kas bij saistīts ar cs manā dzīvē ,  aizsākās no pirmajām klasītēm - jeb nu informātikas stundas , kad močijām 1.6 ar klasesbiedriem :D - bij labi laiki :)  Runājot tieši par un ap CSGO - tam es pievērsu uzmanību pirms +/- 3/4 gadiem. Šo gadu laikā protams daudzi mani uzskatīs vai jau uzskata  par ''atkarīgo'' or somethink , jo esmu pavadījis iekš csgo +4k hours , kas ir DIEZGAN iespaidīgs cipars manuprāt ? . 

Uz doto brīdi mani var sadabūt rokā iekš  faceit ''queues'' , jo  esmu nospraudis lielu mērķi , un meiģinu pie tā pieturēties ! 

Cik atceros , par šo projektu ''chill.lv'', jau zinu labu laiciņu - kāpēc esmu tikai tagad ? - acīmredzot kaut kas mani līdz galam nepiesaistīja , neuzrunāja , taču acīmredzot tas tagad ir noticis ;)  - tā teikt - ķēros vērsim pie ragiem !

Ārpus ''virtuālās''pasaules 9.gadus aktīvi nodarbojos ar florbolu , bet runājot par hobijiem - pagāšgad sāku tādu prikolu kā - ''skimboard'' - kkas bišk uz sērfošanas pusi :)

Esmu kinda ļoti aktīvs , ar labu humora izjūtu jaunietis . Runājot par manu soc.tīklu aktivitāti , jeb tieši Instagram - ar segvārdu @rober.tss

Neslēpšu faktu , ka pazīstu wolf1e , thats why viņš mani bišk pazīst arī kā ''troļļotāju'' , kas parasti izpaužas iekš mm vai faceit queues :D , taču viss ir ar mēra sajūtu  :)

Tas kinda arī ''lielos vilcienos'' viss par mani , jo nu - laikam ejot ganjau iepazīsiet tuvāk !

Ar cieņu , ob1sh !

?

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
sup, ceru, ka atceries mani, agrāk saspēlējām kopā, kad tu vel jb biji puslīdz aktīvs. :)

 
Top