Groovys uz PUB

Status
Not open for further replies.

Groovys

Member
Nov 29, 2020
94
16
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - PUB

- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) -15

- Links uz sasveicināšanās topiku! - 



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) -Īsti kā adminam pieredze nav bijusi,bet esmu bijis minecraft mod           ( kautkāda angļu serveri), kur man vajadzēja  uzturēt kārtību servera čāta ,piemēram gagojot tos kuri rupji runā čatā ,un arī bija iespēja kickot cilvēkus par sliktu rīcību vai uzvedību izsakot tāda veidā brīdinājumu,rakstu pieteikumu uz admin tāpec ,ka es pats arī vēlos pamēģināt  . Un manuprāt  tie admin pienākumi  nemaz tik ļoti neatškiras no mod  pienākumiem ,tāpec domāju nebūs grūti.

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)-http://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=76561199098620062&search=1

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. -mauglis, komisarchiks, varbūt t0nt0 ,flappy,andycannabis,foxy un varbūt sencisevoo.No visiem maniem nosauktajiem adminiem esmu ziņojis un kontaktējies visvairāk ar komisarchiku .Tāpec komisarchiks var pastāstit kaut ,ko vairāk un apliecināt ,ka tā bija,ka esmu ziņojis par čīteriem vai kautko tam līdzigu.

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! --Īsti nezinu ar, ko jūs pārliecināt ,jo vias metodes ir izmatotas un jūs esat visas metodes arī  dzirdējuši. Es uzskatu ,ka ir nepieciešami admini PUBĀ ,jo bieži kad spēleju pub ir čīteri , nav kas izbano viņus un baigi jau aktīvu adminu vairs nav. Un ,jo  it īpaši tagat, būs mazāk adminu ,jo sākas vasara un viss tas shit. .Pālīdzešu tāda pat veidā kā visi citi admini ,bet ar ,ko es būšu labāks ?Labāks būšu vienīgi ar to ,ka būšu aktīvaks ,jo nu galu gālā visiem pienākumi ir vienādi.

- Jābūt aktīvam mūsu forumā. -Forumā es  īsti nebiju aktīvs ,bet tagat centīšos  un  būšu  vēl aktīvaks.

paldies,ka veltīji savu laiku ,izlasot manu pieteikumu uzd admin.

Ar cieņu,Groovys

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
1. 15gadi labi to var izlaist. 

2. nu vakar sasveicināšanās uzbliesta un jau raksti pieteikumu būtu vismaz nedēļu nogaidījis pretenziju nav , bet vismaz nedaudz cieņu pret noteikumiem parādat un tad rakstat pieteikumu . 

admini ir vajadzīgi , bet varēji tomēr paciesties nedēļu aktivitāti forumā nedaudz pacelt un nezinu , kā discordā ar Tevi jo baigi main čatam nesakoju . 

Admini ir vajadzīģi , bet wyy ir atpakaļ , stivais puba mauc ir jaunais Aido vai kā tur viņu.. 

Šoreiz ANTI  neņem ļaunā nedaudz aktivitāti forumā un būsi 100% rec no manis . :)

 
Last edited by a moderator:

Logins

Member
Apr 3, 2021
65
15
Palikšu neitrāls, jo nu tomēr gadu nav un gramatika nedaudz pieklibo. Kā arī priekš admina galvenais jau nav aktivitāte, bet gan legit spēlētāju atpazīt no čītera, nezinu vai tu to spēsi bet good luck.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
anti, ja tev ir 15, tad es esmu supermens, + ļoti patīk 4fun kaitināt cilvēkus. 

 

Nauris

New member
Aug 28, 2020
228
8
Zināju, ka uzrakstot sasveicināšanās topiku pēc dienas būs pieteikums, PRET. 

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Patīk, kā visi raksta par to “uztaisiji čau topiku un pēc dažām dienām admina pieteikums” 😂😂😂 

Who cares, ja viņš tiecās uz admina tiesībām tad var taču puika mēģināt!

Tagad it īpaši ar visiem “aktīvajiem adminiem” serverī ir švaki :)

+REC

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
zinaaju, ka daudzi piekasiisies par gadiem, bet like, var buut taa, ka ir maz gadu, bet ir tiiri sakariigs. 

tātad groovys ir diezgan aktivs, ir saucis mani serverii, lai kaadu izbano, bet...

nedaudz jaapielabo attieksme serverii, nav taa, ka man bija diezgan laba attieksme serverii, bet nu varbuut ar admina tiesiibaam vins sapratiis, ka vinam vajag buut paraugam serverii un visu dariis peec noteikumiem

vienmeer jau ir iespeeja iedot adminu uz test laiku, vai ne tā? 

ielikšu mazu rec, lai pamēģina :)  

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Palikshu NEITRALS ar  - :D

Ir saucis   mani  ar  diezgan  bieži, skatos to chaliiti un  tur  neka   nav no čītiem...

Aktivitate ir visur  jāuzlabo.image.png

Vnk dažreiz liekas  ka nav parlieciba par to vai kadam  ir cheat vai  nav,jo tu piem esi pretinieku  team un  neredzi  pretinieka  POV

 

ADIO*.

Member
May 5, 2021
47
3
PRET 

Nav gadi.
Pamaniju pie sudzibam viens bija ielicis par unban postu. Paskatijos demo un redzeju kā Groovy saka ka vinam eesot OBV cheats utt. Secinu to kad isti neatpazist kurš čito un kurš reali labi spele. Tapēc no manis paliek ANTI

 

Nauris

New member
Aug 28, 2020
228
8
PRET. Diezgan toksiska persona, nemāk zaudēt. Ļoti šaubos, ka viņš varēs atšķirt legit spēlētāju no kāda kas izmanto palīgprogrammas. Mēģini parādīt sevi no labās puses, apdomājies par savu attieksmi pret citiem, tad mēģini rakstīt pieteikumu vēlreiz. 

 
Status
Not open for further replies.
Top