emzijs uz retake :))

Status
Not open for further replies.

emzijs

New member
Mar 29, 2020
16
1
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Retake
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 18
- Links uz sasveicināšanās topiku!(Vēlams. Katrs indivīds tiks izvērtēts atsevišķi!! ) https://chill.lv/threads/yoo-draugi.1214/
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Biju admins vairākos latviešu cs 1.6 serveros
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://stats.chill.lv/profiles/STEAM_1:1:194351767/5/
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Chipaans, key, benchix, driamx, klaudijs, polo. Nezinu vai visiem vēl ir admins šeit, bet nu iespējams varētu pieminēt vēl kādu.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Esmu mainījies savā ego ziņā jeb toxicity ziņā, un vēlētos lai mani šoreiz pieņem jo vairs neesmu iedomīgs. Protams iekš servera esmu arī diezgan aktīvs, un ļoti labi varu izvērtēt to kurš cheato, un kurš necheato. Bet nu /calladmin neesmu lietojis, jo pats ar savām acīm nebiju redzējis nevienu cheateri.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Ik pa laikam paskatos kas notiek apkārt, bet tā neiesaistos nekur.
 

emzijs

New member
Mar 29, 2020
16
1
Kādēļ tieši, vēlies kļūt par adminu?
Tāpēc jo bieži spēlēju vēlos vakaros kad admini nav iekš servera, un bieži vien ir daudzi afk, kurus nemet ārā jo nav tāda anti afk feature, un ir jāgaida katru roundu līdz kāds aizies viņus atrast. Cheateri bieži nav, bet tad kad ir, ir jāmaina serveri, jo nav pieejami admini uz doto brīdi. Uzraksta /calladmin, bet neviens nenāk.
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
skatoties pēc calladmin lista kas nāk no retake, sen jau teicu, ka nav tur daudz aktīvu adminu.
Ir tikai viens bet no manas puses,
vēlētos lai mani šoreiz pieņem jo vairs neesmu iedomīgs.
jājautā vietējiem retake spēlētājiem, vai esi mainījies, jo tās lietas ātri nemainās.
No manis +REC uz testa laiku....
 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Došu tev REC no manis uz pārbaudes laiku, jo Retake serverī ir nepieciešami admini.
 
Status
Not open for further replies.
Top