emzijs uz retake v3

Status
Not open for further replies.

emzijs

New member
Mar 29, 2020
16
1
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? retake
- Tavs vecums? 17
- Links uz sasveicināšanās topiku! 




- Tava pieredze kā adminam? iekš cs 1.6 serveriem esmu daudz kur bijis
- Links uz taviem statiem! Ir daudz vairāk par 50h.
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Par mani apliecinājumu varētu dot labais cilvēks, klaudi, benchix un iespējams daudzi citi.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Esmu diezgan aktīvs, un es varu ļoti labi noteikt kurš cheato un kurš necheato. Un esmu ļoti daudz mainījies tajā ko saku, un kā uzvedos.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Ik pa laikam ienāku uztaisu jaunu anketiņu uz retake.

 
Last edited by a moderator:

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Šitas ir tas fujaks kas pirms 2 nedēļām vēl kaut ko dirsa gan forumā čatā ,gan sudigus reportus meta serverī . Skrien tik pēc statusa xd , sad. Anti

PS . Šis pieteikums 95% ir ctrl c no pagājušā viņa pieteikuma. Viņš pat jaunu nebija spējīgs uztaisīt 

 
Last edited by a moderator:

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Galīgi Anti ar Tavu attieksmi un uzvedību diemžēl neesi vajadzīgs . Un acc pieteikums patiesām isktas nokopēts .  
 

image.pngimage.png

starpā nav mēnesis

 
Last edited by a moderator:

Groovys

Member
Nov 29, 2020
94
16
-rep still,toreiz pasūtiji visus kārtigi, un nošpļāvies par adminu,un tagad atkal raksti

 

BurunduX

New member
Mar 8, 2021
25
7
-Rep izlasot šos visu rakstus gan no Adminiem, gan no spēlēājiem. Var secināt to, ka tu vēl neesi gatavs Adminam ar šādām manierēm.

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
^KeY^ said:
No personāļā viedokļa labs iespaids nav bijis pat par tevi,bet skatos tas laikam arī ir bijis patiess.
Te ir jāizsaka un jāpamato savas domas.
Ar vārdu mudaks man liekas tu vari noraksturot tikai sevi.
Ja,kaut,sakarīgu ar pamatojumiem normāliem nevari uzrakstīt,labāk klusē un nespied tos taustiņus.
Netaisīšu te "beef" un neieteiktu Tev man uz šo atbildēt,jo pretī nesaņemsi neko.
Vienkārši paskaties uz sevi pirms uzdrošinies kritizēt citus un pa "mudakiem" saukt.
^KeY^
Ko tu vispār vari teikt. Viens no toksiskākajiem spēlētajiem serverī...

-rep. Mēneša laikā tu neizmainīsies. Nevajag skriet pēc statusa ik nedēļu/mēnesi. Paspēlē kādu pus gadu vismaz un tad piesakies. Nav prikols atkārtot pieteikumu ik pēc mēneša... Tava reputācija no citiem daudz pasaka priekšā,kāds tu esi.

 
Status
Not open for further replies.
Top