Eddie

Status
Not open for further replies.

micecsgo

New member
Jan 4, 2020
15
4
Tavs niks: ファックオフ

Pārkāpēja niks: Eddie, (1)ファックオフ

Paskaidrojums par situāciju: 3 dienas pēc kārtas spēlētājs Eddie met teamflash gan man gan citiem servera spēlētājiem speciāli. Man it īpaši viņš visu laiku seko un met TF, jo bērns ir par kaut ko aizvainots. Pirmkārt iekš "dust2Edd" demo viņš man zog nickname. 16:40 viņš mainija komandu, jo cerēja ka es mainīšu komandu ieraugot viņu manā komandā. Pēc demo 17:00 viņš pats vēl tur sāka smieties, jo cerēja ka "uzķeršos" uz to, bet viņam nesanāca. 18:18, saimaina komandu, lai man sāktu čakarēt prātu, kā aŗī pārējiem. Sekojoši tam 18:30 lido pirmais teamflash un sekundi vēlāk, vēl viens teamflash. 19:40 atkal samaina komandu atpakaļ uz ct, vai arī autobalanss pārmeta, īsti nezinu. Aptuveni 23:40 atkal maina komandu lai man čakarētu prātu, bet es uzreiz pēc puslaika pats samainu komandu lai viņš man nebūtu komandā. Aptuveni 25:20 atkal viņš atnāk uz manu komandu, bet es palieku, jo man apnīk skriet tur šurp. 26:05 teamflash 3 cilvēkus kuri jau ir iekšā B, kurš ir tīrs, protams flash ir domāts lai man traucētu. Aptuveni 30:25 lido teamflash, kurš apžilbina 3 spēlētājus. 2 ar snaiperiem 1 ar AK kurš bija lejā t spawnā. Aptuveni 30:38 zinot ka esmu mid, viņš met vēlvienu flash pāri mid durvīm. Aptuveni 32:05, met flash uz long durvīm tieši man priekšā, apžilbinot mani, lai neļautu man pushot long, kā arī apžilbinot 2 citus spēlētājus. Pats koks piebilda, ka "cik var TF darīt?". 33:57 met atkal flash, apžilbinot mani un vēlvienu spēlētāju. Tam seko vēlviens flash 34:03, kas arī abus apžilbina. 34:23 cenšas man šaut galvā cauri durvīm, lai man traucētu. 35:45 tas pats stāsts un tā turpmāko minūti. 36:15 sākās Fudy izlecieni. Teica "ko man tagad darīt?" un ka es čīkstu visu laiku utt. Es paredzu ka viņi ir kkādi čomi viens otram. Tieši pēc Fudy izlecieniem spēlētājs "koks" pajautāja Fudy "ja tev flash mestu sejā visu laiku tu nečīkstētu? utt." Viņš pateica lai rakstu sūdzību, jo "neredzēja". 36:50 sekojoši nāk admin abuse no Fudy puses. Uztaisīja vote, par ko cilvēki randomā vienkārši balsoja nezinot par ko iet runa. Un līdz ar to "koks" saņēma gag bez nekāda iemesla. Reason arī labs "aizveries". Forš admins ne? Maz moments vēl nākošajā mapē "assultEdd.dem" pēc laika aptuveni 1:30 tieši no admina Fudy, kur es pajautāju kur atrast demo, bet atbildē saņēmu "aah, kroč, uzpied un atver console un ieraksti kill". Starp citu cik sapratu viņš samainija mapi no mirage uz assult, bez nekāda vote. Iesaku šo demo starp citu klausīties no paša sākuma. Būs mazliet skaidrāks par to ka Eddie un Fudy abi ir kkādi draudziņi, tādēļ abi dirš kko.

Pierādījumi: Šeit ir abi demo par kuriem es runāju https://failiem.lv/u/g69c47cj  + šeit ir demo no iepriekšējām 2 dienām, kur Eddie teamflash met, bet topic būtu ļoti garš ja es tos momentus vēl rakstītu. Var gadīties ka kāds demo ir trāpijies bez Eddie, jo neesmu šos pārējos pārskatijis. https://failiem.lv/u/89k32ave

Cerams kaut kas tiks darīts tā labā, jo tas jau notiek 3 dienas, un serveri izbautīt vispār nav iespējams ja viens skrien pakaļ un priecājas kā viņš met flash virsū.



 



 
Last edited by a moderator:
E

Eddie

Guest
Pirmkārt puisīt, tad, kad Tu sāksi adekvāti izturēties pret visiem servera lietotājiem, tostarp mani un nemētāsi interneta caru, tad arī varbūt mana attieksme pamainīsies. Vai ir piemiņas vērts pieminēt, ka tu regulāri izvēlies tādus vārdus kā "daunis, kroplis" utt, acīmredzot nemaz nezinot to vārdu nozīmi. Vai man ir jāpiemin arī tas, ka tu manus vecākus piemini un stāsti visādus labumus par viņiem? Puisīt, es tevi atkārtoti brīdinu - ja man izdosies kādreiz tavu rižo purnu satikt uz ielas, mūc ko kājas nes, jo par savu bazaru ir jāatbild un arī, ja es esmu pelnijis kaut kāda termiņa banu par šo trollismu, tad tev par taviem vārdiem ir jāsaņem noteikti vēl stingrāks sods. 

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Pirmkārt puisīt, tad, kad Tu sāksi adekvāti izturēties pret visiem servera lietotājiem, tostarp mani un nemētāsi interneta caru, tad arī varbūt mana attieksme pamainīsies. Vai ir piemiņas vērts pieminēt, ka tu regulāri izvēlies tādus vārdus kā "daunis, kroplis" utt, acīmredzot nemaz nezinot to vārdu nozīmi. Vai man ir jāpiemin arī tas, ka tu manus vecākus piemini un stāsti visādus labumus par viņiem? Puisīt, es tevi atkārtoti brīdinu - ja man izdosies kādreiz tavu rižo purnu satikt uz ielas, mūc ko kājas nes, jo par savu bazaru ir jāatbild un arī, ja es esmu pelnijis kaut kāda termiņa banu par šo trollismu, tad tev par taviem vārdiem ir jāsaņem noteikti vēl stingrāks sods. 
Eddie http://demo.chill.lv lūdzu demo studijā un tad varēs pieņemt lēmumu. 

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
nezinu kursh sheit berns kursh ne, neaizstavu nevienu, bet Mice, kadi texti no tevis vakar lidoja araa, " atbrauc uz liepaju, araa netiksi, tevi ar nazi sagrieziis" utt.....

pec taa Eddie, kluseja, neviena sudziba utt, a tu chiksti par kautkadiem flashiem, butu man acc, abi uz laiku atrautos banu, 

bet tev mice par dzivibas draudiem, vispar perm gag uzliktu ....

eddie, vienkarshi un speciali tevi troļļo,,,, un tu (piedod) ka mazs berns pavelcies un sac chiksteet. 

abiem fui..... visas situacijaas esmu bijis klaat, ja nu kadam interesee ......

 

micecsgo

New member
Jan 4, 2020
15
4
@Eddie Puisītis esi tu nevis es starp citu. Un tad jau laikam kurls tu arī esi? Dzirdu gan adminus, gan parastus spēlētājus vienu otru nodiršam ;)  Starp citu diršot, nekad neeju uz pretējo komandu kaut ko teikt noteiktam spēlētājam. Parasti visi savā starpā komandā, dirš par pretinieku komandu, tādēļ necenties te strelku novest uz mani. Droši taisi topic un liec demo kur es teicu par taviem radiem, varbūt pārskatot demo pats sapratīsi, kādēļ es tā rīkojos. :)   Un tu 18 gadīgais puika te man nedraudi. Purnu tev sasitīs ne man. 

 

JAGERS

New member
Dec 31, 2019
23
3
Demo, kurā tika izteikti kopsumā, diez gan baisi draudi, internets ir internets, par rīcībām ir jātbild, tāpat kā, filozofēt, ka viens ir vainīgāks par otru.

 
E

Eddie

Guest
Nav laika šitām muļķībām. Reku swordfish vairāk vai mazāk apliecināja par to, ko tu tur vakar gudrojies. Es atslēdzos no šīs sarunas. Pieņemiet lēmumu un dariet kas jādara. Man šīm jēlībām nav laika.

 

micecsgo

New member
Jan 4, 2020
15
4
@Swordfish* Neaizmirsti, neesmu vienīgais kuram viņš traucēja. Koks pateiks to pašu un ir vairāki citi kuri teiks tieši to pašu. Ja 3 dienas cilvēks atpisties nevarēja, tad ko tu gribi lai es daru? Čalim pateikt paldies? Lūdzu pēc Fudy pieprasijuma, demo un droši var skatīties. Tu pat swordfish demo teici "Aij, gan jau viņš nemainīs komandu" Tu viņam ne vārdu nepateici lai viņš atpistos no manis, tu vairāk tam piebalsoji. Tad kā tu domā, tāds kā viņš atkratīsies, ja vēl kāds piebalso tam?

 

micecsgo

New member
Jan 4, 2020
15
4
@JAGERS Viņam iepriekš neko nebiju teicis, viņš pats sāka huiņu darīt. Ja čalis nevar atkratīties 3 dienas pēc kārtas, protams kad es kaut ko pateikšu, ja ne es pateiktu, tad kāds cits pateiktu. Viņš pats to gribēja, nevis es. :)

 

micecsgo

New member
Jan 4, 2020
15
4
@JAGERS bet droši, lai viņš parāda to demo, kur es viņam tik ļoti nodariju pāri, lai viņš man 3 dienas smadzenes pistu ar flash.

 

JAGERS

New member
Dec 31, 2019
23
3
@JAGERS Viņam iepriekš neko nebiju teicis, viņš pats sāka huiņu darīt. Ja čalis nevar atkratīties 3 dienas pēc kārtas, protams kad es kaut ko pateikšu, ja ne es pateiktu, tad kāds cits pateiktu. Viņš pats to gribēja, nevis es. :)
Ja galvā no pāris skrūvēm ir tikai vate, tad tava konfliktu risināšanas paņēmiens, nostrādāja ideāli.

 

micecsgo

New member
Jan 4, 2020
15
4
Ja galvā no pāris skrūvēm ir tikai vate, tad tava konfliktu risināšanas paņēmiens, nostrādāja ideāli.
Es no sākuma to uztvēru normāli, pajautā Foxxyy. Calladmin uztaisiju. Foxxy iedeva warn, līdz pateica ka last warn un tad aizgāja no servera. Un tā tas turpinājās un viņam pohuj ko admini saka. Vienreiz jau 30 min banu saņēma par to. Ja cilvēks pēc tā nevar atkratīties, tad droši meklē risinājumu pats.

 
Last edited by a moderator:

micecsgo

New member
Jan 4, 2020
15
4
@Kristaps Podriņķis Atvaino ja tevi aizskaru, bet 2 no čīteriem ir banoti par kuriem "raudāju". Blēdis, par kuru pats topic taisiju, un flaberis par kuru kāds cits topic taisija, bet runāju par to serverī arī. Kamēr cilvēkam to sejā neiesmērēs, ka visi nav legit spēlētāji, tikmēr nesapratīs. Tāpat visi dirsa man virsū par to ka "Blēdis nav čīteris, tu esi vienkārši stulbs", blah blah blah. Blēdis banots un kur palika tie visi lielie dirsēji? Puse pazuda, tādi kā tu palika

 
Sep 30, 2019
5
1
Vecīt, es nerunāju par to ka tu bleimo kādu par čītošanu, bet gan par to kāds tev ir bazars, tu no malas sevi paklausies, jebkurš kurš tevi nošaus būs lucky,da*nis,kro*lis,ma*ka utt, neskaitot tavus bleimus par citu ģimenēm. Saņemies, tu izklausies pieaudzis džeks taču smadzenēs ne grama gudrāks vai apķērīgāks par servera mazajiem. Ko tu gribi pateikt ar to "tādi kā tu" ? Esmu mierīgs cilvēks gan pēc rakstura un arī spēlē, taču mani kaitina tādi ņaudētāji kā tu, kas nevar samierināties nomirt raundā, vai ja kāds cits nenospēlē tā kā tu vēlētos, tev taču jāsaprot tas, ka ne visi ir tik labi šajā spēlē. 

 

micecsgo

New member
Jan 4, 2020
15
4
@Kristaps Porziņģis Vēlvienreiz atkārtošu. Ja tevi kaitina, tad kādēļ nedirs citiem? Būtu tu mierīgs cilvēks un ja tev tik ļoti kaitina tādi cilvēki, tev ienāktu prātā uzlikt mute caur score tabulu. Un atkal man ir jāatkārto. Galvenais, ka var novelt vainu tikai uz vienu spēlētāju, kamēr visi to dara. https://failiem.lv/u/a9vv59n6
 
Last edited by a moderator:
Sep 30, 2019
5
1
Nevis lieku muti, bet es cenšos no tevis izvairīties, ja tieku ar tevi vienā komandā. Lai tev veicas vecīt, turpini vārīties, gjau atmaksāsies un panāksi iecerēto.

Nemet man nekādas bildes, es viņas pat nevēršu vaļā, man vienalga ko citi dara, ja tas nav uzkrītoši es to nepamanu, salīdzinoši ar tavu uzvedību. Veiksmi zaldāt, es pazūdu.

 
Status
Not open for further replies.
Top