diddy unban apelācija

Status
Not open for further replies.

diddy

New member
May 7, 2021
5
0
1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu. steam

2. Serveris kurā saņemts bans. PUBLIC

3. Admina niks kas jūs nobanoja. Mauglis

4. Links uz jūsu banu banlistē. Nezinu kā ielinkot tiešo banu, tapēc izdarīju šādi. gobans

5. DEMO - demo

6. Jūsu komentārs par banu. Pie demo iemetu zip failu, kur ir vairāki no maniem demo, jo bana demo (ar nosaukumu "ban") paspēju nospēlēt tikai 2 raundus. Visticamāk, var atrast vēl kādu demo kur esmu spēlējis, bet es esmu pārāk slinks. Un tos kurus esmu tur piemetis, manuprāt, ir pietiekami gari, lai noformulētu pārliecinošu viedokli.

Un par pašu banu. Noprotu, ka bans ir par pēdējiem 2 šāvieniem. Manuprāt, vienkārši labs crosshair placement, check un flicks. Defus checkot jau arī nav nekāda māka.
 

diddy

New member
May 7, 2021
5
0
cik es saprotu tev ir kkadi savi demo ? https://stats.chill.lv/autodemo/dem/16855/ rekur ir tavs demo no tava ban ja tas bija mape cache vismaz pēc laika spriežu , ka tā mape ..
Nē, visi demo ir no chill.lv. Pie apelācijām pamanīju, ka ir neizskatīta apelācija jau no svētdienas, tapēc izlēmu visus samest failiem.lv, lai demo būtu pieejami pat ja no demo arhīva izdzēšās. Pie tiem demo arī ir demo ar nosaukumu "ban", kur ir šis demo, kuru tu esi pieminējis.

Protams, ja vajadzīgs tikai demo, kur tiku banots, tad jā- šis demo, kuru esi ielinkojis ir precīzs. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top