DELTA - AWP ADMIN

Status
Not open for further replies.

xDELTAx

New member
Apr 25, 2020
20
10
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?

Vēlos iegūt admina tiesības AWP serverī.- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)

21- Links uz sasveicināšanās topiku!



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)

  • 1 gada pieredze Counter Strike 1.6 - public serverī
  • Pusgada pieredze Counter Strike: Source - krievu SURF RPG serverī
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)

https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:84694558&server_group=2

Šeit ir nesen ir atjaunoti stati . Pirms tās atjaunošanas man bija 96 stundas + tagad kas ir 23 stundas.

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. 

Nezinu kā par adminiem , kas var liecināt par mani . Pa leilam vienīgo kuru esmu tā iepazinis ir @Ozoliic / R / - YouTube . Ja runājot par ziņojumiem tad to daru  katru otro vai trešo dienu. Un visi ir vienmēr bijuši patiesi .Jo pirms ziņot kādam es viņu Spactate'oju vismaz 3 raundus. Protu es atšķirt no veiksmes , prasmēm un čītiem. - Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!

Šis jautājums ir vislabākais. Un labprāt tagad gribēšu atvērt acis dažiem. Teikšu godīgi - awp serverī spēlēju daudz un cilvēki tiešām sūdzas , kur ir admini? Esmu lasījis visus awp pieteikumus uz adminiem . Un visur pa lielam izskan tāda frāze kā - awp serverī pietiek adminu . Un tos tekstus raksta cilvēki kas pat neuzturas awp serveros vai arī reti tajos ienāk. Es nevienu nemēģinu nosodīt, jo varbūt jums pēc skaita pietiek to adminu uz awp serveri, bet ir taču atškirība starp adminu daudzumu un adminu aktivitāti . Teikšu tā, vienīgias AKTĪVAIS admins ko redzu awp serverī ir tas pats @Ozoliic / R / - YouTube un plus mīnus @ōvō? . Kur ir visi pārējie es nezinu . Reizi nedēļā redzu ka ienāk kads cits admins uz 30 minūtēm un tas viss. Tad jautājums - ar ko es palīdzēšu serverim? Hmm... vismaz ar savu aktivitāti. Cilvēki spēlējošie tur ,ticu, pierādīs to , ka bieži tur uzturos.- Jābūt aktīvam mūsu forumā. 
Forumā esmu jau kādu labu laiku. Varbūt neesmu tas aktīvākais rakstītājs, bet forumu lasu visu laiku . 

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
DELTU zinu pat no saviem adminēšanas laikiem. Saprātīgs, izpalīdzīgs, jauks un baigais jokupēteris. Viņam acc droši var dot, serveris tiks boostots ar viņa aktivitāti.

+REC

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
REC, esmu tevi ļoti daudz redzējis, esi sakarīgs, awp serveri pašlaik noderētu vēl kāds.

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
+REC, vienmēr, kad ieeju awp Delta spēlē.

21 gadus vecs, domāju ka galva uz pleciem ir :)  

 
Mar 20, 2020
56
7
+REC ,jo viņš personīgi man ir nodevis čīterus un tie ir bijuši patiesi + Labs spēlētājs tā kā spēs atšķirt čiteri no laba spēlētāja. Galva uz pleciem ir un strādā arī. 

 

ōvō?

New member
May 5, 2020
9
3
došu REC, redzu tevi serverī ļoti bieži, labi spēlē un ari pasmieties var :D     :)   Lai veicas veco zēn! ;)    :)

P.S es tikai uz vakara pusi on esmu jo strādāju vislaik un vakarā tik darbu beidzu, tad uzreiz aktīvs esmu :)  

 

patrīcijs

New member
May 12, 2020
17
5
Aktīvs serverī, chill player, labi atpazīst hackerus, ir pieredze būt adminam un + labi spēlē. Ideāli. 

Jau sen vajag kādu adminu uz awp. Pēdējā laikā to cheateru ir pilns un paiet ilgs laiks, kamēr kāds no adminiem beidzot pamožas.

+REC

 
Status
Not open for further replies.
Top