(CSGO Retake) Admin pieteikums - kingofthetech

Status
Not open for further replies.

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
  • Steam: https://steamcommunity.com/id/kingofthetech
  • Discord ID: kingofthetech#5871
  • Iesākumā Tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Mani sauc Kristiāns, esmu no Jelgavas. Ikdienā mācos un ik pa laikam piestrādāju. Pašam ir 13 gadu pieredze, spēlējot Counter-Strike frančīzes spēles.
  • Vecums: 18.
  • Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus, kuros esi saskāries ar access lietošanu!: Ļoti sen Counter-Strike 1.6 versijas laikos veicu administratora pienākumus ļoti mazā un gandrīz tukšā serverī, kuram, diemžēl, neatceros nosaukumu, bet vispārīgi komūns neturējās ilgi - tā sauktais mēnešnieks. Arī esmu saskāries ar administratora darbu iekš SA:MP serveriem, biju vairākas reizes administratora statusā, uz to brīdi, populārākajā/otrajā populārākajā Latvijas SA:MP komūnā - MPSA.lv. Tagad, aptuveni, nedaudz vairāk kā trīs gadus neesmu saskāries ar administratora privilēģijām, bet visu var atcerēties un atgūt visas iemaņas ļoti ātri.
  • Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt?: Es esmu TOP3 aktīvākais spēlētājs iekš retake servera pēc stundu skaita. Ja neskaita nesaprašanās ar administratoru Hunteris, tad ar citiem spēlētājiem man nav bijušas problēmas, vienīgi ar čīteriem, kuru dēļ nedaudz pakaļa mēdz nosvilt, bet tas parasti notiek pēc ilgāka laika, kad nevienam administratoram nav bijušas iespējas atsaukties un neitralizēt nevēlamo cilvēku. Es spēju atpazīt cilvēkus, kuri izmanto palīgprogrammas jau pa gabalu - redzēt kā cilvēks kustas, domā, pre-aimo leņķus, šauj u.tml. Regulāri izpalīdzu cilvēkiem ar servera komandu izmantošanu, jo ir regulāri cilvēki, kas nezin, kā nomainīt ieročus.
  • Norādi linku uz saviem statiem! (Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak!): https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:537107&server_group=2 Protams, nav sakrātas nospēlētās 35 stundas, bet nevienam šajā serverī nav. Man šķiet, ir nedaudz nereāli dabūt 35 stundas iekš servera, kad viņš ir nesen atvēries, un dienas vidus tiek pavadīts mācoties vai citreiz strādājot.
  • Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu.
  • Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem: Iekš servera regulāri izmantoju !calladmin funkciju, pēc maniem reportiem ir bijuši banoti vismaz jau kādi 4-5 cilvēki.
  • Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli: Es esmu gatavs palīdzēt Jūsu komūnai, administrējot iekš retake servera. Ir acīmredzams administratoru trūkums serverī, tāpēc vēlētos to mainīt. Spēju ātri reaģēt uz notikumiem un pieņemt pienācīgus lēmumus, kas uzlabotu tikai servera darbību! Esmu gatavs arī ieteikt uzlabojumus servera funkcijām, lai būtu iespējams izbaudīt spēlēšanu vēl patīkamākā veidā.
 
Last edited by a moderator:

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Rec vajag admin


rec labs spelmanis
2 draugi, ar kuriem tsā runā, obv būs rec. 

Par tēmu, anti, tu manās acīs vel joprojām izskaties sketchy ar saviem insane reactioniem, kkads kennyS v2 tikai ar visiem ieročiem. ? 
EDIT: Plus, vienmēr tu ienākot serverī mani kaitini speciāli, ar debīliem tekstiem kā piemēram "eu hunter, nebanosi lucu?" 

 
Last edited by a moderator:

Rubijs

Member
Sep 2, 2019
49
5
ANTI 

1) Stundas

2) To ko esmu redzejis foruma čata, pietiek lai saprastu ka tevi viegli izvest ?

 

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
2 draugi, ar kuriem tsā runā, obv būs rec. 

Par tēmu, anti, tu manās acīs vel joprojām izskaties sketchy ar saviem insane reactioniem, kkads kennyS v2 tikai ar visiem ieročiem. ? 
EDIT: Plus, vienmēr tu ienākot serverī mani kaitini speciāli, ar debīliem tekstiem kā piemēram "eu hunter, nebanosi lucu?" 
Lūdzu, nejauc mani ar Kane. :) Kane speciāli Tevi kaitināja, tajā brīdī es mierīgi sēdēju specos un ēdu vakariņas.
Ja Tu domā, ka es izmantoju paligprogrammas, tad man Tevi būs jāapbēdina, ar tādām lietām nenodarbojos. 

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
Es tev dotu ANTI, tev nav pietiekami stundas.

Tas, ko esmu redzēji forum čatā, man nepatīk. Redzams, ka esi viegli nokaitināms un redzot kā tu atbildi citiem adminiem nav pieņemami.

 

hybridaS

Member
Oct 25, 2018
156
14
REC, sakarīgs, adekvāts čalis ar labu skillu.

Retake serverim vajag adminus, tāpēc rekur labs piemērs.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Vnk turpini izmantot !calladmin.

P.S Tevi šeit neviens pat nezin.Kur nu vēl adminu uzticēt.Tas uz taviem draudziņiem arī attiecas.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Atteikts. Iedzivojieties mūsu komūna un tad mēģināt tikt par adminu :)

 
Status
Not open for further replies.
Top