CSGO #1

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Šeit varam visu postot ko gribam ap cs:go vai serveriem utt.
Es personīgi šeit postošu ja būs kāas izmaiņas cs:go serveros.

Public serverī uztaisīts ka ja ir mazāk par 10 spēlētājiem, tad bloķējas B sites sekojošās kartēs.

de_cache
de_dust2
de_inferno
de_mirage
de_overpass
de_nuke
de_cbble
de_vertigo

Ja vajag vēl kādās kartēs, tad komentējiet.
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Ļoti labi, beidzot nevajadzēs izmantot say@ komandu, lai cilveki saprastu, bet yet arī ar visu teikšanu dažiem indivīdiem nedalec.

de_cache - šeit nedaudz meli, jo teikts visās kartēs ir bloķēts B, bet šeit B ir atvērtais saits. Respektīvi, ja es māku lekt, esmu A site un CT nav izredžu. Just saying.
Video.

de_dust2 - B site var ieiet, caur B tunnels no T respawn, ienāca 3naktī draugs palīdzēt izpētīt.
Cilvēks pelnījis VIP uz nedēļu par random help.
Video.

de_inferno - viss legit, bet nope.
Video.

de_mirage - viss ok

de_overpass - Tas pats, kas cache, atvērtais site ir B nevis A. Respektīvi, ja es aizskrienu apkārt caur B uz A, bumbu varu uzlikt, bet visticamāk neizdzīvotu. Video nevajag.

de_nuke - viss legit.

de_cbble - viss legit.

de_vertigo - viss legit.


EDIT: Guy asked for some refund for helping me in middle of the night with my research, he play RETAKE only and maybe he can get some VIP for week? ;)
STEAM_0:1:91024189

Thanks ;)
 
Last edited:

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Nice feedback, tekstu pielabošu par site.
To ka var boostojot pārlekt pāri okei, padomāšu, bet vai tiešām cilvēki nesapratīs to ka tur nedrīkst iet un speciāli boostos, lai čakarētu spēli?

Okey, anyway šonakt pielikšu tevis norādītajās vietās vēl kādus objektus, lai to nevarētu izdarīt.
Džekam uzlikšu vip.
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Tas par to būstošanos, protams, ka jā. Es mazāk vai vairāk gribēju iztestēt vai to var "apiet".
Vissliktākais ir Cache, tur pat boost nevajag, uzlec uz mašīnas un aidā. :D
 

Groovys

Member
Nov 29, 2020
94
16
var jau vienkāršāk uzlikt sarkanās barjeras ,lai nevajag nekādus objektus likt priekšā
 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
var jau vienkāršāk uzlikt sarkanās barjeras ,lai nevajag nekādus objektus likt priekšā
Gaidu konkrētu pluginu ar modeli, lai būtu sarkanās barjeras.
 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
de_cache fixed
de_dust2 fixed
de_inferno fixed

Smoke radars ari fixed ja nu kas :)
 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Puba ir uzstadits nakts mapcyle ar mazajam kartem, bet ja savacas vairak ka 8 playeri tad jaliekas lielajai kartei.
Ja ir kadi bugi, tad zinojat
 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
paga tu kā valces serveros neredzamu sienu uzlikt nevari ? bet ir labi.
 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Esmu updeitojis Retake serverus. Tagad serveros spēlējot "TAB" varēs redzēt spēlētāju FACEIT līmeņus, protams, ja viņiem tādi ir. Pievienoju vēlvienu serverside anticheat softu, kas palīdzēs vēl samazināt negodprātīgos spēlētājus.
 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
A ir kāda atšķirība, neredzama siena vai redzama siena?
nu vispār viņiem pat pārlekt pāri viņai nevar :D es par to domāju :D un tavai sienai reku cenšās pāri parlekt un dēļ tā ka Cnabis parādija kā to darīt daudzi sāks darīt :D
 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
nu vispār viņiem pat pārlekt pāri viņai nevar :D es par to domāju :D un tavai sienai reku cenšās pāri parlekt un dēļ tā ka Cnabis parādija kā to darīt daudzi sāks darīt :D
Neredzeji manu atbildi, ka tie spoti kur viņš varēja pārlēkt pāri ir fixed? :)
 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
vAJAG KAUT KO pamainit awp serveir, ir kadam ieteikumi?
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
vAJAG KAUT KO pamainit awp serveir, ir kadam ieteikumi?
Vienīgais ko tur var izdarīt , lai kaut kas pamainitos ir ik pa pāris raundiem ielikt kaut kādu special raundu , kur ir vai nu tikai noscope vai HS only, bet nevajag viņu likt bieži , nekādi citi uzlabojumi bez labāku karšu ielikšanas nav.
 
Top