CSDM to change...

Status
Not open for further replies.

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Sveiki, cik pats esmu baigi aktīvs un redzu kas apkārt notiek serverī, gribēju ieteikt priekšlikumu.

Kā redzam CSDM serverī nekas labs nenotiek saprotu nesen tika atvērts pats serveris, bet kas notiks, ja nekas nelabosies un tautas nebūs? 

Vai nevarētu pārlikt uz ZOMBIE ESCAPE SERVERI? 

 Pateikšu kāpēc un kas būtu labāks, cik redzam ZE serveri nav daudz, bet popularitāte liela, pats esmu bijis admins uz ZE servera kas bija pilnībā jauns atvērts, ja ir cilvēki kas māk taisīt un likt plugins, moduļus ir liels plus priekš VIP. 

Servera pops uzauga diezgan ātri un cilvēki nāca spēlēt. Netikai no Latvijas, bet arī ārzemju. Bet diemžēl dēļ tā ka serverī palika 20 cilvēki vis sāka lagot protams tas dēļ, kur tu serveri īrē. 

Saprotu neēsu es te galvenais cilvēks kurā klausīties vienīgi priekšlikums. 

Ar cieņu Beepja Kungs. ​
 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
iespējams variants nav slikts . bet vai gribēs šobrīd to darīt , tas jau  ir cits jautājums . sobrīd jasariktē viss serveri un tad var domāt par pārtapšanu :) ideja nav slikta . 

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Maily spēlēju PUBā, bet reizēm ielienu awp serverī, kad jūtos kā galīgākais noobs un tad reizēm uzšauju retake, bet ļoti reti.

Īsumā sakot, es noteikti iemēģinātu šitādu serveri, bet visticamāk nespēlētu mainly un paliktu pie vecā labā pub. Agrāk spēlēju līdzīgi 1.6, bet nekad nepiesaistīja. Vienīgais, kas man no 1.6 laikiem patika tiešām bija ROPE mode un war3 vai kā viņu sauca.

 

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Maily spēlēju PUBā, bet reizēm ielienu awp serverī, kad jūtos kā galīgākais noobs un tad reizēm uzšauju retake, bet ļoti reti.

Īsumā sakot, es noteikti iemēģinātu šitādu serveri, bet visticamāk nespēlētu mainly un paliktu pie vecā labā pub. Agrāk spēlēju līdzīgi 1.6, bet nekad nepiesaistīja. Vienīgais, kas man no 1.6 laikiem patika tiešām bija ROPE mode un war3 vai kā viņu sauca.
Nu principā tas ir fun, nevis tikai šaut visu dienu vairākas stundas spēlēju. 



 
Status
Not open for further replies.
Top