Cigāra admin pieteikums - PUB

Status
Not open for further replies.

CIGARS

New member
Aug 11, 2020
13
5
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? PUB

- Tavs vecums? 16

- Links uz sasveicināšanās topiku! https://chill.lv/threads/Čau.3493/

- Tava pieredze kā adminam? Kā CS:GO admins nekur neesmu bijis un nekāda pieredze arī man nav, bet es to gribu iegūt tieši šeit kā PUB admins.

- Links uz taviem statiem! https://stats.chill.lv/profiles/76561198929221453/0/?search=1/

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.wyy; kazak; komisars.

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - Gribu palīdzēt mūsu komūnam ar hakeru noķeršanu, lai citi var izbaudīt savu pavadīto laiku serverī. Atsaukšos uz !calladmin reportiem un izpalīdzēšu spēlētājiem.

- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Forumu neesmu īsti sācis lietot kaut vai serverī esmu nospēlējis jau gandrīz 500h, Bet tagad lēnām esmu sācis piešauties kā te viss notiek un tagad jau daily nāku skatīties kas te notiekas un gan jau ka šad tad iesaistīšos kādā diskusījā.
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
1.Pirmais ko redzu, ka tev nav pacietības gaidīt, nav pagājusi pat nedēļa, bet tev jau jāraksta admin pieteikums.
2.Gribētu dzirdēt ko jaunu sakarā ar ko tu būsi labāks nekā pārējie, jo tas punkts vienmēr visiem ir vienāds un tāpat ar laiku tiek aizmists un netiek pildīts.
3. Domāju, ka laiku, kad rakstīt admina pieteikumu esi izvēlējies neīsto, jo nav pagājusi pat nedēļa, kad tika pieņemts jauns admins un nedomāju, ka pagaidām ir grūtības noķert cheaterus.

ANTI
 

Groovys

Member
Nov 29, 2020
94
16
1.Pirmais ko redzu, ka tev nav pacietības gaidīt, nav pagājusi pat nedēļa, bet tev jau jāraksta admin pieteikums.
2.Gribētu dzirdēt ko jaunu sakarā ar ko tu būsi labāks nekā pārējie, jo tas punkts vienmēr visiem ir vienāds un tāpat ar laiku tiek aizmists un netiek pildīts.
3. Domāju, ka laiku, kad rakstīt admina pieteikumu esi izvēlējies neīsto, jo nav pagājusi pat nedēļa, kad tika pieņemts jauns admins un nedomāju, ka pagaidām ir grūtības noķert cheaterus.

ANTI
Piekrītu Flappy teiktajam ,manuprāt, pubā adminu pagaidām ir pietiekoši,tāpec teikšu ANTI
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Stati atbilst normām, bet nespēju nepiekrist flappijam. Kad viens tikko pieteicies, ir jāuzgaida.
Par visu citu runājot, profils Forumā ir neaktīvāks par mirušajiem. Discordā cik pats esmu apkārt ar neesmu redzējis.
Bet bez tā, source nevarēju atrast ka esi mutots vai banots. Tātad galva uz pleciem ir.

ANTI

Bet... Ja pacietīsies, uzlabosi aktivitāti discordā un forumā, tad dabūsi REC.
Kā jau flappijs teica, admini pašlaik nesagādā problēmas, un vismaz uz kādu laiku nebūs, pateicoties BEEPA konkursam.
Veiksmi citreiz :)
 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Rec , uz pārbaudes laiku.

P.S Cilvēks šeit diezgan ilgi jau uzturas , cik atceros serverī nekādas problēmas nav taisījis.Palīdzējis noķert hakerus.
Nezinu , kā tagad ar aktivitāti , bet pēc pāris dienām būšu , varētu personīgi viņam pasekot līdzi.
 
Status
Not open for further replies.
Top