ChubbyPapa banned

Status
Not open for further replies.

ChubbyPapas

New member
Nov 13, 2021
2
0
1. ChubbyPapa - https://steamcommunity.com/id/Chubbs/

2. AWP

3. Benchix

4. chill.lv/bans/?bandata=8533

6. DEMO - listed below

7. Well the "cheat" isn't specified, all I see is "cheats" on my ban. my best guess is, it's about the bhop, Not really surprising that i can bhop that well, all together i have 10k+ hours on the game, and like 4-7k of those hours are on community bhop (no auto) server or surf servers. (for example, exile where i invested 2k+ hours - Tauriņš can confirm.)

View attachment 22470324-fb1b-43e5-9dc0-51f546b4ccd3.zip

 
Last edited by a moderator:

benchix

Member
Nov 6, 2020
122
18
vari ari latviski rakstit btw. 

Bans ir par kubiem (wh), scripti ari palubom tur visam viduu ir, jo tik consistently tas fiziski nav iespejams hitot, neatkarigi no taa cik esi spelejis kz/bhop/surf.  Also, vismaz divos gadijumos pasaki infu komandas biedram par enemy, kuru tu nekadigi nevari zinat bez cheatosanas.

Lai banteam talak skatas.

 

ChubbyPapas

New member
Nov 13, 2021
2
0
Ja atceros pareizi, vairākas reizes pat tajā spēlē teicu "Jebal ka bhop šodien iet", es jūtu ka šī ir pirmā reize kad esi skatījies mani, bieži vien mēģinot bhop vispār nekāds ātrums nepienāk un bieži vien vispār uz 0 apstājos. Un par wh... vaitad tu tieši nemini kur ir pretinieks? nu reali, kad tu spēlē, tu nekad neesi devis info kur tu vnk nolasi pretinieku kur viņš varētu būt? es pat to demo neesmu skatījies, esmu tik drošs ka tā ir ķļūda no tavas puses.

 
Oct 5, 2021
35
4
Ja atceros pareizi, vairākas reizes pat tajā spēlē teicu "Jebal ka bhop šodien iet", es jūtu ka šī ir pirmā reize kad esi skatījies mani, bieži vien mēģinot bhop vispār nekāds ātrums nepienāk un bieži vien vispār uz 0 apstājos. Un par wh... vaitad tu tieši nemini kur ir pretinieks? nu reali, kad tu spēlē, tu nekad neesi devis info kur tu vnk nolasi pretinieku kur viņš varētu būt? es pat to demo neesmu skatījies, esmu tik drošs ka tā ir ķļūda no tavas puses.
Diemžēl wh Tev pierādās ir, jo spēlējot ar Tevi kopā Tu pārāk bieži nolasi pretinieku un bija pat gadījumi, kuros tu piemini ka pretinieks gaida aiz stūra ar nazi, lai gan  cīņa notiek 1v1 citiem spēlētājiem, kur info Tu nevarēji zināt.

 

PiparsQ8

New member
Dec 28, 2020
16
4
Vairākas mapes skatījos tevi, wh tev ir, tu ar savu komandu trollojies, visi kaut ko rēcat un pēkšņi izdomā ieskopot un tieši no tās vietas kur tēmē iznāk pretinieks. Un tā vairākas reizes. Bhop tu nehitoji visu laiku, bet nu vienkārši too consistently, un man likās, ka tu teici, ka tev tikai 3k stundas uz bhop mapēm.

 

PiparsQ8

New member
Dec 28, 2020
16
4
Vecīt, es tikko noskatījos to demo, piedod, bet nē, tā nav uzminēšana kur nāks pretinieki, vienkārši nē. tu katrā spēlē zini kur ir pretinieki, redzu kā pa laikam centies ķipa noslēpt.

 
Status
Not open for further replies.
Top