Chill map veidošana.

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Cik zinam 1.6 laikos bija populāras kartes.

Jamesons un daži prasija izveidot de_cpl_mill vai de_mill mapi! Protams cik es pats zinu mape ir spēlēta 1.6 laikos.

Jautājums ir šāds vai ir vērts taisīt de_cpl_chill? Protams, ja visi piekritīs un pats galvenais ja, Mini domās ir vajadzība kko tadu darīt, jo bez tā vienkārši laiku vējā negribu likt.

Cik arī redzam cilvēki nezina arī origo karti, jo neviens nezina kas tas ir ja Rīgā nav bijis.

Ja ir kādi piedāvajumi ko, kādu karti pārtaisīt, uzraxti priekšlikumu un to varam diskutēt.
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Yo, de_cpl_mill bija ahujenā karte, bet ko Tu domā ar de_cpl_chill. Nekāda sakara nav.

Ko es domāju, Origo ir pārāk liela karte.
Ja vēlies būt produktīvs un taisīt kartes, taisi mazas kartes. Vasara drīz ir klāt, cilvēki nebūs un skraidīt visu dienu pa de_inferno 3v5 nav interesanti. Uztaisi mazās kartes, like, poolday and shit, un arī tas palīdzēs no rītiem un vakariem(naktīs) dabūt cilvēkus.
Manas domas, vajag mazās mapes iekšā poolā...
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
Es domāju, ka de_cpl_mill būtu interesanti paspēlēt, vismaz kaut kas savādāks nekā mirage, dd2 un citas basic kartes.
Origo karte liekas pārāk liela un pārāk daudz detaļas pa vidu visam tam.

Varbūt kāds vēl var piekrist, ka varētu Tuscan karti?
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
@bulletmeister
Ja neesi redzejis.
Nice @Beeps kā vienmēr labi pastrādāts.

Tāds nedaudz jautājums no modelēšanas puses, textūras veidoji kā? - Tas tā, lai nebūtu kā Ancient(varbūt esi dzirdējis, cik slikti optimizēta ir tā karte).
Ja esi iedziļinājies, ka Ancient kartē tās tekstūras ir kaka, vienkārši domāju, lai te nav līdzīgi, ja man avg fps kartēs ir ap +300 un te pēkšņi 100 tikai :)
 

who this

New member
Apr 24, 2022
1
0
žēl, ka tāda mape ( tāpat kā visas pārējās 1.6 mapes ) ir jau sen uztaisīta un ar normālām tekstūrām, nevis p0k3m0n1$k@
workshopā var atrast un ielikt pubā ja tik ļoti grib.
 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
žēl, ka tāda mape ( tāpat kā visas pārējās 1.6 mapes ) ir jau sen uztaisīta un ar normālām tekstūrām, nevis p0k3m0n1$k@
workshopā var atrast un ielikt pubā ja tik ļoti grib.
Kāda starpība ar kādām textūrām?? Ja cilvēks grib taisīt mapi priekš chill,lai taisa. Labāk,lai uztaisa,ko jaunu nevis kādu,kas jau ir taisīta. Tu man atgādini tipisku latvieti,kurš var tikai negatīvo saskatīt un uzdirst anonīmi.
 

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
žēl, ka tāda mape ( tāpat kā visas pārējās 1.6 mapes ) ir jau sen uztaisīta un ar normālām tekstūrām, nevis p0k3m0n1$k@
workshopā var atrast un ielikt pubā ja tik ļoti grib.
Teikšu tā, jā likt tadas kuras jau ir ar esošajām texturām kura ir source grafikas tu vēl neēsi spēlējis karti un sauc pokemoniski. Un CSGO versija neteikšu ka pārāk laba priekš acīm. Grib realistiskas texturas var pirkt texturas un taisīt vēl labāk un likt klāt daudzus esošus mazus pielikumus kuras dos vairāk fps, ja nav neaptimaizota karte. Tas nav viegli optimizēt. Viss ir lieks darbs es taisu tā, ar Chill logo utt. Lai kkas atšķiras no orginālās versijas. Kā jau teicu vis ir testēšanas procesā, kautgan nevienu neēsu redzējis kas ir licis voti uz karti. Bet vienmēr kkas kartē šausmīgi krīt acīs var nomainīt. Tapēc tas arī saucas test versijā. Protams Origo arī var pāveidot lai būtu balance kartē, pagaidām ir kā ir es vispar priecīgs ka kautkas jauns ir. Acīm un sirsniņai prieks.
 

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
žēl, ka tāda mape ( tāpat kā visas pārējās 1.6 mapes ) ir jau sen uztaisīta un ar normālām tekstūrām, nevis p0k3m0n1$k@
workshopā var atrast un ielikt pubā ja tik ļoti grib.
Visu cieņu, bet šis vairāk izskatās kā convertāta karte, kaut gan no 1.6 nevar convertēt, bet kāds ir pacenties sataisīt, lai izskatītos kā 1.6 kartē.
Piekritīšu @Beeps viņs tomēr ielicis effortu un vairāk piedevis uzskatu kartei, lai tā būtu kā uz Source engine nevis, identisks atdarinājums 1.6 kartei.
Tomēr viss iet uz priekšu un tā tā karte izskatītos ar source textūrām, lai nebūtu 1:1.
Ja paskatās tādu karti kā dd2 tur jau arī viss ir mūsdienīgāks un, ja paņem no workshop tādu kāda bija 1.6 laikā tad baigie pixeļi.
 
Last edited:

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Šodien no rīta griezām de_mill ar @KazaK un dažiem fruktiem, bija labi. Atmiņas.
Prikola pēc uzliku vote, kurš šo mapi zina. Bija 9 zina, 11 nezina. Es tad tā padomāju, jibal ku te jauniņie un sīkie spēlē... Kā ar mill nezināt :D
 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Šodien no rīta griezām de_mill ar @KazaK un dažiem fruktiem, bija labi. Atmiņas.
Prikola pēc uzliku vote, kurš šo mapi zina. Bija 9 zina, 11 nezina. Es tad tā padomāju, jibal ku te jauniņie un sīkie spēlē... Kā ar mill nezināt :D
Va , ne...
Pilnīgi huiņa , kur laiks pazūd , nu cmoon....Kā var cpl_mill nezināt?
Nestāstat...
 
Top